Vsetín – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Chotěboř – Břeclav 2:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 6:2 (kon.)
Trutnov – Kolín 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Kutná Hora 3:1 (kon.) | Žďár n/S – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.) | Opava – Prostějov 2:3 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 3:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Uh. Hradiště 4:6 (kon.) | Děčín – Řisuty 5:6 (po s.n.) | Bílina – Sokolov 7:4 (kon.)
Jablonec n/N – Milevsko 4:1 (kon.) | Kobra – Lev Benešov 6:4 (kon.)
HC Kobra Praha
6:4 (2:1, 1:1, 3:2)
HC Vodní Lvi Benešov
Středa 14.12.2011, 18:00 • ZS HC Kobra • 2. liga skupina Západ

Ve třetí třetině jsme viděli zajímavý hokej s pěti brankami. Nakonec Kobra uhájila vedení a zvítězila 6:4. To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. (20:09:59)

60:00

59:47
    Benešov právě vstřelil branku!
    Hosté ještě v samotném závěru snižují, po individuální akci se prosadil MICHAL KAŇKA. 6:4! Bez asistence.

59:32
    Dobrá příležitost Jakeše, Holeš tentokrát kryje.

59:13
    Hosté si ještě zahrají přesilovku, Borovanský vyloučen za faul loktem.

58:57
    Utkání už se jen z povinnosti dohrává, je rozhodnuto. Teď icing Benešova.

58:18
    Kobra právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovku a o výsledku je pravděpodobně rozhodnuto! Tentokrát puk za Holeše dostal JAN MILFAIT - 6:3. Asistence: Jakeš, Boháček.

57:59
    ...Za hosty si odpyká 2 minuty za napadení a 2 minuty za hrubost Verbík, za domácí Bárta na 2 minuty za hrubost. Kobra hraje přesilovku.

57:59
    Potyčka před domácí brankou, bude se vylučovat...

57:17
    Benešovu se nedaří rozehrávka, teď jim dokonce vyletěl puk ze hřiště.

56:16
    Ofsajd Benešova.

55:23
    Benešov se snaží o tlak, ale domácí dobře brání a když už se do nějaké akce hosté dostanou, zastaví je Krch.

54:02
    Rozhodčí vykázali Benešov do středního pásma, protože Decsy stál v brankovišti.

53:18
    Zakázané uvolnění Kobry.

53:09
    Na druhé straně nepříjemnou Žohovu střelu vyráží Krch lapačkou.

52:19
    Kobra teď drží puk v útočném pásmu a to je přesně to, co potřebuje.

50:51
    Icing Kobry.

50:24
    Hra se po spršce gólů opět trochu uklidnila, Krch teď raději podržel kotouč.

Michal Kuruc

Branky a nahrávky: 3. Milfait (Příhoda), 16. Paris (Borovanský), 38. Jakeš (Pohl, Kocman), 47. Koubek (Jakeš, Boháček), 49. Žáček (Jakeš, Pohl), 59. Milfait (Jakeš , Boháček) - 3. Verbík R. (Rittig, Holánek), 36. Jágr (Kaňka, David), 50. Kaňka (Verbík J., Žoha), 60. Kaňka

HC Kobra Praha: Krch (Kalčík) - Pohl, Boháček, Čtveráček, Švagříček, Příhoda, Bláha, Kopejtko, Červený, Kocman, Jakeš, Žáček, Borovanský, Bárta, Paris, Koubek, Milfait, Sovík, Burián
    HC Vodní Lvi Benešov: Holeš (Matoušek) - Košatka, Verbík J., Šrámek, Verbík R., Holada, Strnad, Drda, Jágr, Žoha, Vacek, Němec, Decsy, Kaňka, David, Holánek, Toužimský, Starec, Dvořák, Rittig

Rozhodčí: Petružálek - Ruchař, Marek