Vsetín – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Chotěboř – Břeclav 2:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 6:2 (kon.)
Trutnov – Kolín 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Kutná Hora 3:1 (kon.) | Žďár n/S – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.) | Opava – Prostějov 2:3 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 3:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Uh. Hradiště 4:6 (kon.) | Děčín – Řisuty 5:6 (po s.n.) | Bílina – Sokolov 7:4 (kon.)
Jablonec n/N – Milevsko 4:1 (kon.) | Kobra – Lev Benešov 6:4 (kon.)
HC Kobra Praha
6:4 (2:1, 1:1, 3:2)
HC Vodní Lvi Benešov
Středa 14.12.2011, 18:00 • ZS HC Kobra • 2. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

00:01

00:48
    Boháček zakládal první akci domácích, ale vzápětí přišel o kotouč...

01:28
    Úvod je plný nepřesností, ani jeden z týmů zatím nezaložil kloudnou akci.

02:26
    Kobra právě vstřelila branku!
    A je tu první šance a hned první gól, JAN MILFAIT se snažil najít spoluhráče před brankou, ale kotouč se mu vrátil zpět na hůl a Milfait trefil přesně - 1:0! Asistence: Příhoda.

02:37
    Benešov právě vstřelil branku!
    Bleskové vyrovnání v podání Benešova, který hned po vhazování rozjel útočnou akci, na jejímž konci stál ROMAN VERBÍK, který prostřelil Krcha, 1:1! Asistence: Rittig, Holánek.

05:02
    Hra je po rychlých gólech zase opatrnější, Kobra posílá puk na zakázané uvolnění.

05:35
    Benešov si zahraje první přesilovku, Jaroslav Žáček vyloučen za hákování.

06:01
    Obrovská šance Benešova, Jágr dostal krásnou přihrávku před branku, ale Krcha z hranice brankoviště nepropálil!

07:01
    Kobra se osvobodila.

07:35

07:52
    Benešov je teď aktivnější, Decsy tečoval nahození od modré čáry těsně vedle.

08:48
    V dobré pozici se ocitl Jakeš, ale jeho slušná střela končí mimo.

09:35
    Druhá přesilovka pro hosty, Borovanský vyloučen za nedovolené bránění.

10:20
    Kobra zvládá oslabení dobře, ušetřila spoustu cenných vteřinek a vyhazuje.

11:05
    Další vyhození domácích, Benešov zatím v přesilovce nepředvedl nic.

11:35

12:03
    Přesilovku si zahrají také domácí, na 2 minuty si odpočine Rittig, který se provinil podražením protihráče.

12:42
    Hosté vyhazují.

13:02
    Teď se domácí sami vyhnali z útočného pásma.

13:24
    Další vyhození Benešova, domácí zatím v přesilovce nic nevymysleli.

14:03

14:42
    Útočnou akci hostí zastavil ofsajd.

15:32
    Parisovu střelu ze středního pásma vykopl Holeš betonem.

15:59
    Domácí jdou do vedení! Velmi důležitý gól po přihrávce Borovanského vstřelil MARTIN PARIS - 2:1! Asistence: Borovanský.

17:11
    Kotouč podivně poskakoval v brankovišti hostí, Holeš ho tak raději ukryl do své moci.

18:11
    Dobrá příležitost Davida, který pálil z otočky, ale Krch dobře zasáhl.

18:44
    Tvrdou Parisovu střelu kryje gólman hostí vyrážečkou.

19:01
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

19:43
    V šanci opět David, který pálil z mezikruží, ale Krch byl i tentokrát připraven.

20:00

V první třetině nebyl k vidění příliš atraktivní hokej, ale padli 3 branky, o které se postarali Milfait a Paris za domácí a R. Verbík za hosty. Uvidíme, co předvedou oba týmy v další třetině, která začne přibližně v 18:46.

20:01

20:29
    Kobra začala mírným tlakem, ale hosté teď získali kotouč.

21:41
    Borovanský se prokličkoval až před branku, ale finální přihrávka byla nepřesná.

22:43
    Milfait vypálil ze slušné pozice, ale těsně minul Holešovu branku.

23:58
    David stál úplně sám před brankou, ale dostal přihrávku na paty a následně přišel o kotouč.

25:01
    Holánek se proháčkoval až před Krcha, ale nechal vyniknout jeho lapačku.

25:39
    Příhoda nebezpečně vypálil od modré čáry, ale Holeš zasáhl betonem.

27:34
    Hra se přelévá ze strany na stranu, teď jednu z akcí Kobry zastavil ofsajd.

28:28
    Kocman vystřelil přímo do šibenice, ale Holeš vytáhl parádní semafor a jeho ránu zneškodnil!

29:07
    Přesilovka pro Benešov, Žáček dostává 2 minuty za hákování.

29:31
    Výbornou práci odvádí Borovanský, který držel kotouč dobrých 20 vteřin na holi.

30:18
    Obrovská šance jednoho z domácích hráčů, ale Holeš se blýskl dalším parádním zákrokem!

31:07

31:13
    Domácí si zahrají přesilovku, Decsy vyloučen za držení.

31:37
    Tvrdá Boháčkova rána těsně minula cíl.

32:24
    Vacek vyvezl puk a dokoce i vystřelil, jenže nepřesně.

33:03
    Kobře se přesilovka nedaří, teď dokonce zahrála na zakázané uvolnění.

33:13

33:43
    Parisova střela končí opět v Holešově lapačce.

34:15
    Obrovská šance Benešova! Jágr teď netrefil úplně prázdnou branku, kotouč se došoural na tyč.

34:15
    Přesilovka pro hosty, Bláha vyloučen za sekání.

35:29
    Hosté využívají přesilovku! Po chybném vyhození Krcha se obránci k hostí dostali k puku, pak Kaňka našel RADKA JÁGRA, který vyrovnává na 2:2! Asistence: Kaňka, David.

36:59
    Vyloučení na obou stranách, za hosty vyloučen Decsy za vysokou hůl, za domácí Žáček za nedovolené bránění.

37:33
    A domácí jdou zpátky do vedení! Pohl našel JIŘÍHO JAKEŠE, který propálil Holeše - 3:2! Asistence: Pohl, Kocman.

38:52
    Borovanský objel branku a snažil se vypálit, hosté mu v tom však zabránili.

38:59
    Obě mužstva jsou kompletní.

39:41
    Ofsajd Kobry.

40:00

Ve druhé třetině oba týmy přidaly na aktivitě a vytěžily z toho oba po jednom gólu. Za hosty skóroval Jágr, za domácí Jakeš. Uvidíme, jak celé utkání dopadne. Třetí třetina začne přibližně v 19:33.

40:01

40:35
    Benešov začal velmi aktivně, Krch si hned v úvodu třetiny připsal pár dobrých zákroků.

42:05
    Benešov stále drží kotouč, ale netvoří si žádné nebezpečné příležitosti.

42:40
    První příležitost domácích. Holeš si musel lehnout na záda, nakonec však efektivně šanci zlikvidoval.

43:51
    Teď zase v tlaku Kobra, Paris měl slušnou šanci, ale nedal.

46:16
    Neuvěřitelný gól domácích! JAN KOUBEK vystřelil od levého mantinelu téměř z nulového úhlu a puk se odrazil od Holešova betonu až do sítě - 4:2! Asistence: Jakeš, Boháček.

47:43
    Kobra se dostala na koně, teď Bláhova střela těsně nad.

48:37
    Další slabší chvilka hostujícího brankáře. JAROSLAV ŽÁČEK vyslal přesnou střelu a ta propadla Holešovi mezi betony - 5:2! Asistence: Jakeš, Pohl

49:07
    Rychlá odpověď Benešova! Verbík připravil pozici pro kapitána hostí MICHALA KAŇKU, který dostal puk za Krcha - 5:3! Asistence: Verbík J., Žoha.

50:24
    Hra se po spršce gólů opět trochu uklidnila, Krch teď raději podržel kotouč.

50:51
    Icing Kobry.

52:19
    Kobra teď drží puk v útočném pásmu a to je přesně to, co potřebuje.

53:09
    Na druhé straně nepříjemnou Žohovu střelu vyráží Krch lapačkou.

53:18

54:02
    Rozhodčí vykázali Benešov do středního pásma, protože Decsy stál v brankovišti.

55:23
    Benešov se snaží o tlak, ale domácí dobře brání a když už se do nějaké akce hosté dostanou, zastaví je Krch.

56:16
    Ofsajd Benešova.

57:17
    Benešovu se nedaří rozehrávka, teď jim dokonce vyletěl puk ze hřiště.

57:59
    Potyčka před domácí brankou, bude se vylučovat...

57:59
    ...Za hosty si odpyká 2 minuty za napadení a 2 minuty za hrubost Verbík, za domácí Bárta na 2 minuty za hrubost. Kobra hraje přesilovku.

58:18
    Domácí využívají přesilovku a o výsledku je pravděpodobně rozhodnuto! Tentokrát puk za Holeše dostal JAN MILFAIT - 6:3. Asistence: Jakeš, Boháček.

58:57
    Utkání už se jen z povinnosti dohrává, je rozhodnuto. Teď icing Benešova.

59:13
    Hosté si ještě zahrají přesilovku, Borovanský vyloučen za faul loktem.

59:32
    Dobrá příležitost Jakeše, Holeš tentokrát kryje.

59:47
    Hosté ještě v samotném závěru snižují, po individuální akci se prosadil MICHAL KAŇKA. 6:4! Bez asistence.

60:00

Ve třetí třetině jsme viděli zajímavý hokej s pěti brankami. Nakonec Kobra uhájila vedení a zvítězila 6:4. To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. (20:09:59)

Michal Kuruc

Branky a nahrávky: 3. Milfait (Příhoda), 16. Paris (Borovanský), 38. Jakeš (Pohl, Kocman), 47. Koubek (Jakeš, Boháček), 49. Žáček (Jakeš, Pohl), 59. Milfait (Jakeš , Boháček) - 3. Verbík R. (Rittig, Holánek), 36. Jágr (Kaňka, David), 50. Kaňka (Verbík J., Žoha), 60. Kaňka

HC Kobra Praha: Krch (Kalčík) - Pohl, Boháček, Čtveráček, Švagříček, Příhoda, Bláha, Kopejtko, Červený, Kocman, Jakeš, Žáček, Borovanský, Bárta, Paris, Koubek, Milfait, Sovík, Burián
    HC Vodní Lvi Benešov: Holeš (Matoušek) - Košatka, Verbík J., Šrámek, Verbík R., Holada, Strnad, Drda, Jágr, Žoha, Vacek, Němec, Decsy, Kaňka, David, Holánek, Toužimský, Starec, Dvořák, Rittig

Rozhodčí: Petružálek - Ruchař, Marek