Rusko – Angola 41:31 (kon.) | Chorvatsko – Brazílie 31:32 (kon.) | Francie – Dánsko 28:23 (kon.)
Norsko – Španělsko 30:22 (kon.)
Francie
28:23 (14:12)
Dánsko
Pátek 16.12.2011, 20:15Mistrovství světa žen

Přibližně za 62 minut při dalším zápase Mistrovství světa v házené žen napočtenou. (28:23) (21:58:39)

Ještě jsem Vám dlužen nejlepší střelkyně zápasu.

Francie: Lacrabereová 10 branek
    Dánsko: Jorgensenová 7 branek (28:23)

Máme za sebou první zápas semifinále Mistrovství světa v házené žen, které vyznělo lépe pro Francii. Francouzsky se dokázaly vypořádat i se zraněním Pineauové a po postupu přes silné Rusko, následně poráží Dánsko a stávají se horkým favoritem na zisk titulu. Kdo se jim ve finále postaví bude jasné až po druhém dnešním semifinálovém zápase, které začíná ve 23:00 a jehož přenos Vám na našich stránkách přineseme. (28:23)

60
    Konec zápasu. (28:23) (0:0)

60
    Konec zápasu je pro dánky hodně frustrující. Pár vteřin před koncem ještě odskakují hráčky ze země galského kouhouta na rozdíl pěti branek. (28:23) (28:23)

60
    Francouzsky konec zápasu proměnují ve One team šou. (27:23) (27:23)

59
    Dánky ještě kosmeticky upravují skóre. (26:23) (26:23)

59
    Je to jasné! Francie je na 99% prvním finalistou šampionátu. (26:22) (26:22)

58
    Dvě minuty dvacet před koncem poločasu francouzsky dle všeho rozhodují zápas. Dánkám již na srovnání zbývá hodně málo času. (25:22) (25:22)

57
    Čtyři minuty před koncem je rozdíl skóre stále dvoubrankový. Obě mužstva teď dobře brání a závěr zápasu může být ještě dramatický. (24:22) (24:22)

55
    A dánky jsou neomylné a drží se ve hře. (24:22) (24:22)

54
    Baudouinová využívá rychlý protiútok Francie. Dánky již musí využít každou šanci v útoku. (24:21) (24:21)

53
    Krásná střela Krogshedeové z levé strany do pravého růžku. (23:21) (23:21)

52
    Rychlá odpověď Francie. (23:20) (23:20)

52
    Troelsenová se uvolnila a středem zakončuje. (22:20) (22:20)

49
    Baudouinová další ošetřovánou hráčkou Francie. Dnešní zápas hodně bolí. (22:19) (22:19)