Třebíč – Písek 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Šumperk 2:3 (po s.n.) | Olomouc – Most 3:1 (kon.)
Beroun – Ústí n/L 5:4 (po s.n.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (0:0, 3:0, 0:2)
IHC Králové Písek
Středa 21.12.2011, 17:30 • Zimní stadion Města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA • 1. liga (ČR)

A je dobojováno! Hosté si v poslední minutě vynutili tlak při power play a i přes zlepšený výkon v poslední třetině na srovnání skóre zápasu nedosáhli.
    Přejeme pěkný večer z Třebíče. (19:48:00)

60:00

59:40
    bojuje se za brankou Hrubce

59:15
    Kotouč je ve středním pásmu.

59:05
    Hosté buly vyhráli a ihned vše posílájí na branku. V ní vše řeší Hrubec.

58:58
    Hrubec zastavuje nahozený kotouč, vhazuje se po jeho pravici, Písek v šesti. Na buly Dolníček.

58:22
    Dolníček pouze nahazuje do útočného pásma, tam není nikdo v bílém dresu.

58:06

57:48
    Všetečka (PIS) 10 min - nesportovní chování.

57:30
    Korarzovu bombu od modré čáry vyráží Hrubec za branku.

56:54
    Hosté jsou však rychle v útočném pásmu zpět.

56:39
    Následuje icing Písku.

56:24
    Po skrumáži u mantinelu dostal kotouč alespoň do středního pásma Brož.

56:06
    Dolníček (TRE) 2 min - sekání.

55:48
    Na druhé straně měl kotouč na holi Havel, nikoho však nenašel.

55:29
    Hrubec musel zastavil pokus Antončíka po dalším výborném pasu Nedorosta.

55:15
    Vítek napřáhl až ke stropu ještě ve středním pásmu. Jeho střela byla sražena.

54:03
    Nádherná přihrávka na Nedorosta před Hrubce. Domácí gólman skvěle zareagoval betonem a drží vedení domácích!

52:54
    Vítek měl chvíli času v mezikruží, nastřelil však prvního stojícího hráče soupeře.

Milan Píša

Branky a nahrávky: 22. Burian (Stejskal, Brož), 34. Čech (Kania, Havel), 34. Burian (Stejskal) - 47. Lukáč, 52. Mrkvička (Lukáč)

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Kadela, Kania, Brož, Dietz, Sobotka, Sláma, Paták - Havel, Dolníček, Čech - Stejskal, Havlíček, Burian - Vondráček, Dočekal, Vítek - Heřman, Kovalský, Přibyl
    IHC Králové Písek: Sedláček (Vajner) - Všetečka, Kolarz, Pavlíček, Žovinec, Kanov, Lukáč, Lukačovič, Havran - Nedorost, Luňák, Nouza - Slavík, Vaniš, Antončík - Mrkvička, Šperger, Polodna - Kudrna, Ferebaurer, Suja

Rozhodčí: Humpolíček - Chocholouš, Skopal