Třebíč – Písek 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Šumperk 2:3 (po s.n.) | Olomouc – Most 3:1 (kon.)
Beroun – Ústí n/L 5:4 (po s.n.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
po s.n.
Medvědi Beroun 1933
5:4 (1:1, 3:1, 0:2, 0:0 - 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 21.12.2011, 18:00 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

Konec zápasu. (20:48:34)

Beroun právě vstřelil branku!
    Rozhodující nájezd a bonusový bod domácím připisuje DAVID JONÁŠ.

Za Medvědy jede Jonáš, který proměňuje a Medvědi tak získávají bonusový bod.

Handlovský se staví k nájezdu, ale trefuje jen lapačku Furcha.

Jonáš za Medvědy taky proměňuje, vypadá to na dlouhou sérii.

Šagát na straně hostů, proměňuje.

Klhůfek zkoušel mezi betony, ale Petrásek drží kotouč.

Roubík trefuje beton.

Žejdl za Beroun a nedává, za hosty jede Třetina a také nedává.

Roubík za hosty a trefuje horní roh.

Klhůfek za Beroun, položil si Petráska a trefuje prázdnou branku.

Za hosty jede Šagát... Trefuje se do horního růžku. 1:1

První jede za domácí Jonáš... Trefuje mezi nohy.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Medvědi vyhazují kotouč přes všechny čáry.

64:10
    Další střela Kloboučka z kruhu, ale mimo branku, následně Roubík z druhé strany našel jen náruč Furcha.

64:00
    Klobouček trefuje vyrážečku Furcha.

63:24
    Roubík se dostal do šance, ale byl faulován a tak přichází trest pro Hertla (BER), který dostává 2 minuty za podražení.

David Havlík

Branky a nahrávky: 11. Klhůfek (Rubeš, Jebavý), 22. Švagrovský (Špelda, Žejdl), 30. Pavel (Kupec), 31. Jonáš, ?. Jonáš - 18. Boháč (Čermák), 38. Roubík (Šagát), 45. Suchý (Holomek, Handlovský), 48. Handlovský (Kovář)

Medvědi Beroun 1933: Furch - Sobotka. Špelda, Barák,. Jebavý, Jonáš, Hertl, Veselý, Soldán, Pavel, Švagrovský, Kupec, Stromko, Hašek, Rubeš, Vlček, Žejdl, Doležal, Poletín, Dalecký, Klhůfek
    HC Slovan Ústí nad Labem: Falter - Suchý, Černý, Klobouček, Gureň, Husák, Holomek, Boháč, Čermák, Rod, Pazourek, Laš, Roubík, Šagát, Handlovský, Kovář, Třetina, Ludvík, Sklenička

Rozhodčí: Čech - Kreuzer, Polonyi