Chabarovsk – Minsk 3:4 (po s.n.) | Novosibirsk – Lev 4:2 (kon.) | Novokuzněck – CSKA Moskva 2:1 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
CSKA Moskva
Pátek 06.01.2012, 11:30KHL

To je ode mne vše, loučím se s vámi a těším se na počtenou u dalšího z našich online přenosů. (13:42:58)

Je dobojováno. CSKA i přes snížení v posledních minutách nedokázala zápas dovést do prodloužení, domácím k dnešní výhře stačily pouhé dva góly v první třetině. Nezapomenout nesmíme na výkon gólmana Lassily, který dlouhou dobu byl černou můrou moskevských střelců.

60:00

59:45
    Domácí Sopel inkasuje 10ti minutový trest za nesportovní chování.

59:24
    Staňa se vrací do brány, buly po jeho levici.

59:24
    Paršin si to namířil středem přímo k bráně, neuspěl a v zápětí fauloval. Takové vyloučení hodně snižuje šance hostí na dokonání zvratu v utkání.

59:00
    CSKA hraje bez gólmana v šesti!

58:47

58:35
    CSKA ucítilo velkou šanci a je ho rázem plný led.

58:12

57:23
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Již během hry 4 na 4 CSKA snižuje a připravuje Lassilu o čistý štít. Navíce pořádně dramatizuje utkání. Po střele ze středu útočného pásma se k odraženému puku dostal SERGEJ ŠIROKOV a doklepl ho do prázdné brány. Bez asistence.

57:01
    Vyloučen domácí Brylin za vražení na hrazení. CSKA hraje 4 na 3.

56:58
    Po ráně Širokova ze středního pásma chvíli Lassila nevěděl, kde má puk. Našel ho ale mezi svými betony.

56:11
    Bude se hrát 4 na 4! Zubov (MOS) inkasuje dvě minuty za sekání.

55:50
    Další vyhození domácích, CSKA se nemůže usadit v pásmu na delší dobu.

55:20
    První část oslabení domácí zvládli a osvobozují se.

55:10
    Za vražení na hrazení je vyloučen domácí Megalinskij. Šance pro CSKA ještě s výsledkem něco udělat.