Kolín – SHK Hodonín 5:4 (po pr.) | Děčín – Jablonec n/N 2:3 (kon.) | Sokolov – Lev Benešov 6:5 (po s.n.)
Klášterec nO – Bílina 5:6 (kon.) | Jindř. Hradec – Žďár n/S 6:1 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 08.01.2012, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Tupý, Procházka, Hastrman, Milotinský, Chmel, Heršálek, Ištvánik, Měrka, Skokan, Záhora, Kocar, Liška, Dvořák, Voříšek, Markulinec, Mazanec J., Semrád, Kadela, Klement.

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma, Linhart - Koželuh, Střecha, Pleva, Smejkal, Šír, Doležal, Sobotka R., Sobotka M., Plachý, Kunstmüller, Dítě, Bukáček, Kočan, Man, Kotlík, Havelka, Hron.

Rozhodčí: Pražák - D. Štětina, J. Štětina..

00:01

00:19
    Hradecký icing, který asi neměl být, Milotinský kotouč tečoval.

00:43
    Icing i na druhé straně.

01:12
    Rána Jaroslava Kocara sražena vysoko nad.

01:27
    Plevovu pumelici Kubeš viděl a lapil.

02:34
    Oba soupeři se v úvodu zápasu lehce oťukávají.

04:10
    Hosté si zahrají přesilovou hru, dvě minuty za hákování pro Ondřeje Chmela.

04:42
    Kotlík operoval před brankovištěm Vajgaru. Vše jistil hradecký Tomáš Kubeš.

04:47
    Heršálek vyhazuje.

05:05
    Havelkova rána od modré z jízdy končí u Kubeše.

05:29
    Síly na ledě se srovnají, Heršálka podrazil Jiří Dítě.

05:47
    Pohotová rána Marka Dvořáka protáhla hostujícího brankáře.

06:10

06:45
    Procházkova dělovka minula branku.

07:04
    Hosté zkazili brejk dvou na jednoho, ale hlavní arbitr Pražák vylučuje Ondřeje Chmela na dvě minuty, konkrétně za podražení.

07:29

07:40
    Lihart schoval puk pod lapačku před dotírajícím Záhorou. Vše se odehrálo po nahození z hole Josefa Mazance zpoza branky.

07:49
    Skokan měl při tutovce zablokovanou hůl jedním z hostů.

08:17
    Milotinský šetří vteřiny.

09:05

09:33
    Libor Střecha nahodil puk po buly od modré. Nikdo puk netečoval a tudíž končí v Kubešově náruči.

10:26
    David Mazanec ranou od modré sestřelil jednoho z hostů, konkrétně Jana Kočana, dlouze se zvedal z ledu, ale bude v pořádku.

13:26
    Milotinský při akci jeden na jednoho našel Linhartovu lapačku.

13:36
    Linhart vyrazil i slušný pokus Aleše Skokana.

14:53
    Vajgar přišel ve středním pásmu o puk, Martin Sobotka poté ani nadvakrát Kubeše nepřekonal.

15:21
    Měrkovi sklouzl v šanci puk z čepele.

16:12
    Žďár právě vstřelil branku!
    Man nahodil puk od modré od mantinelu, puk prošel skrz hradeckou obranu k volnému DANU KOTLÍKOVI, který zasunul puk do odkryté branky. Asistence Jiří Man a Jan Kočan.

17:30
    Vajgar právě vstřelil branku!
    MAREK DVOŘÁK uklidil z kruhu puk do Linhartovy branky. Puk prošel kolem levé tyče. Bez asistence.

18:29
    Linhart přerušil hru před dotírajícím Michalem Milotinským.

18:46
    Markulincův golfák z jízdy Linhart vyrazil do rohu kluziště.

19:18
    David Mazanec z otočky nenachytal Linharta na švestkách. Vajgar po vyrovnávací brance očividně ožil.

19:22
    Procházkova pumelice od modré hned po vhazování. Linhart připraven.

19:44
    Kunstmüller se zbavil Kocara a chtěl Kubeše přelstít střelou mezi betony. Hradecký brankář byl na místě.

20:00

Na první gól zápasu se čekalo až do 17. minuty. Do té doby byla hra velmi vyrovnaná. Ve zmíněné minutě Kotlík využil zaváhání hradecké obrany, ale Marek Dvořák za necelou minutu a půl vyrovnal. Za stavu 1:1 také oba týmy odchází do kabin. Druhá třetina začne přibližně v 18:45.

20:01

20:57
    KUnstmüller v ofsajdu.

21:13
    Kocar ve výtečné střelecké pozici mezi kruhy. Trefil jen brankáře Linharta.

21:46
    Kocar s Dvořákem zatápěli hostující obraně.

22:37
    Sudí Pražák si vysloužil pískot za vyloučení Roberta Procházky. Dvě minuty za podražení.

23:04
    LIška vyhazuje.

23:19
    Záhora se dlouze zvedal z ledu a drží se za ústa. Hlavní arbitr Pražák nevylučuje a hru přerušil až po notně dlouhé době.

23:40
    Milotinský vyhazuje.

23:52
    Icing Žďáru. Do návratu Procházky na led zbývá 45 vteřin.

24:37

25:01
    Martin Sobotka málem využil Chmelova zaváhání, Kubeš však situaci pro Vajgar zachránil.

26:51
    Michal Milotinský se natlačil před branku přes hostujícího obránce a jeho bekend o milimetry minul branku!

27:01
    Milotinský v hodně podobné situaci mířil jen do Linharta.

27:41
    Chmel prováhal pravý okamžik na střelu od modré. Poté se hosté vydali dopředu, zastavili však sami sebe icingem.

28:44
    Daniel Záhora vybojoval u hrazení za brankou hostů puk, nezištně ho vyslal před branku mezi kruhy, odkud se ONDŘEJ LIŠKA nemýlil. Asistence Daniel Záhora.

29:32
    Dítě dostal namazáno od jednoho z hradeckých hráčů a golfem z prostoru mezi kruhy a modrou našel lapačku Tomáše Kubeše.

31:33
    Vajgar hrál ve výhodě, Procházka ani Kocar puk do branky nedostali, takže Martin Sobotka dvě minuty za podražení.

32:10
    Domácím zatím přesilovka nevychází.

33:04
    Linhart vytáhl Dvořákův bekend z jízdy na poslední chvíli!

33:33

33:57
    Měrka nestihl puk před brankovou čárou, hradecký icing.

34:12
    Tomáš Smejkal dvě minuty za podražení Daniela Záhory. Podražení je zřejmě oblíbený faul sudího Pražáka.

34:27
    Parádní rána PETRA MARKULINCE, který našel skulinku nad levým ramenem Tomáše Linharta. Asistence Aleš Skokan.

34:59
    Hákování v podání Vojtěcha Šíra.

35:04
    Hosté hned po buly vyhazují.

36:07
    Smejkal se osmělil při vlastním oslabení.

36:46
    Tupý pálil od modré.

36:59
    Hosté v plném počtu. Tahle přesilovka Vajgaru vůbec nevyšla.

37:33
    Měrka minul.

37:48
    Martin Sobotka podnikl rychlý výpad, hradecká obrana s Kubešem jeho ataku odolala.

38:08
    JAROSLAV KOCAR byl na konci rychlého brejku Vajgaru, když puk putoval od Ondřeje Chmela přes Voříška až k hradeckému matadorovi. Asistence Luboš Voříšek a Ondřej Chmel.

38:08
    Hosté střídají brankáře, Linharta nahradil Jiří Sláma.

39:53
    Vajgar se dral dopředu, místo faulu na Voříška pískají sudí ofsajd.

40:00

Druhá třetina patřila domácím. Ondřej Liška svým prvním gólem za Vajgar poslal domácí barvy do vedení. Poté Petr Markulinec využil milimetrovou střelou přesilovku a na aktuálních 4:1 upravil v závěru druhého dějství Jaroslav Kocar. Třetí třetina začne přibližně v 19:34.

40:01

41:33
    Hradecký brejk tři na dva končí nezdarem.

42:12
    Puk poskakoval po brankové konstrukci Kubešovy svatyně. Hra přerušena pro hru vysokou holí.

42:31
    Žďárský ofsajd.

42:45
    Markulincova pohotová přihrávka našla Milotinského, jeho pokus končí na boční síti.

43:56
    Dvořákův výpad zpoza branky končí u Slámy.

44:24
    Hradecký brejk dvou na jednoho. Luboš Voříšek upoutal svým pohybem obránce hostů i pozornost brankáře. Poté však přesně přihrál MARKU DVOŘÁKOVI, který zakončil do prázdné branky. Asistence Luboš Voříšek a Jaroslav Kocar.

45:08
    Záhora se natlačil před branku, jeho bekend Sláma se štěstím lapil.

45:25
    Markulinec vyprášil Slámovy betony.

45:40
    Lehká a zbytečná strkanice za hradeckou bránou.

46:19
    Procházka měl dvě šance, napřed trefil brankáře, poté tečoval Voříškův pas těsně vedle.

47:24
    Faul na Měrku, trestné střílení! Provinil se Tomáš Smejkal.

47:24
    Hosté střídají brankáře, v brance Tomáš Linhart, při faulu byla posunuta branka, která zřejmě zranila Jiřího Slámu.

47:24
    Čeká se na rolbaře, branka, na kterou se má Svatopluk Měrka rozjet je mimo své postavení. Hradečtí údržbáři jsou momentálně nezvěstní. Jestli oni již nešli domů na seriál....

47:24
    Údržbáři jsou zde včetně AKU vrtačky na připevnění branky.

47:24
    Vše opraveno.

47:24
    Tak nikoliv. Dle sudích je branka neschopna provozu a dochází ke střídání branek....To jsem opravdu ještě neviděl....:-)

47:24
    Tak už

47:24
    Takové přípravy a nic. Svatopluku Měrkovi jeho ruský blafák nevyšel a Slámu nepropálil.