Udinese – Cesena 4:1 (kon.) | Atalanta BC – AC Milán 0:2 (kon.) | Bologna – Catania 2:0 (kon.)
Cagliari – Janov 3:0 (kon.) | Lecce – Juventus 0:1 (kon.) | Novara – Fiorentina 0:3 (kon.)
AS Řím – Chievo 2:0 (kon.) | Palermo – Neapol 1:3 (kon.)
Udinese Calcio
4:1 (1:1)
AC Cesena
Neděle 08.01.2012, 12:30Italská Serie A

Zápas je u konce. Ve druhém poločase jsme se dočkali hned tří branek a všech za zády gólmana Ceseny. Hosté hráli 30 minut v deseti a domácí toho využili hned dvakrát. (14:25:14)

90+3
    Tak ještě se domácí pokusí jednou zaútočit.

90+2
    Zápas už se jen dohrává. Dvě minuty z nastavení už jsou minulostí.

90
    Tak ve druhém poločase se nastavují tři minuty.

90
    Floro Florés nemířil vůbec špatně, ale přeci jen to bylo o kousíček mimo.

89
    Standardní situace pro domácí z poměrně zajímavé pozice.

86
    Tak domácí kouč připravil teď střídání každou minutu. Další změnou je odchod Armero a příchod Pasqualeho.

85
    Domácí nyní trefili břevno!

85
    Druhá změna v domácím týmu. Odešel Danilo, kterého nahradí Ferronetti.

84
    Benatia se vydal na útočný výlet a byl faulován.

83
    A střelec dnes dvou branek Antonio Di Natale střídá. Nahradí ho Fabbrini.

82
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Domácím se daří dát ten čtvrtý gól! Téměř stejný gól jako Basta dává nyní i ANTONIO DI NATALE, který se prosadil z hranice pokutového území.

80
    Teď se ale k míči dostávají hosté.

79
    Domácí už hrají v klidu, nejspíše se zkusí pokusit ještě o jeden gól.

78
    Floro Florés střílel z dálky, střela byla zablokována.

75
    A je tu další gól v síti Ceseny. DUSAN BASTA napřáhl z takových 20 metrů a míč se zastavil až v síti.

74
    Udinese v útoku...

72
    Na trávníku skončil jeden z hostujících hráčů, ale vypadá to, že bude moc pokračovat ve hře.

71
    Floro Flores zajímavě hlavičkoval.

70
    Isla se dostal do výborné pozice na střelu, jenže to bylo v ofsajdu.

69
    Tak už bychom měli pokračovat ve hře.

68
    A ze hry jde i zraněný Ceccarelli. Místo něj jde do hry Mauro Rossi.

68
    První střídání dnešního zápasu. Candreva přepouští svou pozici Coluccimu.

67
    Na trávníku skončil jeden z hostujících hráčů.

66
    Di Natale se dostával do koncovky, na poslední chvíli mu skočil pod nohy Antonioli.

64
    Basta byl v postupu na branku zastaven kvůli ofsajdu.

62
    Ze standardní situace toho domácí moc nepředvedli.

62
    A Maurizio Lauro vidí druhou žlutou kartu, a tím pádem i červenou!

61
    Domácí vybojovali velmi zajímavou standardní sitauci.

59
    Centr do pokutového území Udinese, kde ale nebyl nikdo z hostů

57
    Isla už se tlačil do zakončení v pokutovém území, ale výborně se vrátil Rodriguez.

56
    Domácí se teď dostali k míči a nikam se neženou.

54
    Souhra na jeden dotek donesla míč na kopačky KWAWDA ASAMOAHA, který poslal lehkou střelu po zemi a gólmanovi prošla pod tělem.

51
    Di Natale se dostal k hlavičce, ale míč poslal mimo.

50
    Na druhé straně upadl ve vápně Parolo, ale sudí mu jeho teatrální pád nezbaštil.

50
    Útočného faulu se dopustil Di Natale.

49
    Mutu padá před šestnáctkou, ale sudí ukazuje, že nejdřív byl hrán balón a pokračuje se tedy ve hře.

48
    Parolo vidí za svůj zákrok téměř ve středu hřiště žlutou kartu.

47
    Asamoah byl tím kdo střílel, Antonioli nakonec jen kontroloval pohledem.

46
    Udinese provedlo výkop ve druhém poločase a hned jsme se dočkali branky.

46

Týmy se vrací na trávník stadionu Trulli.

V první poločase jsme viděli ze začátku poměrně velký tlak Udinese, který ale začal od takové 25.minuty polevovat a nakonec pro domácí přišel trest v podobě vyrovnávací branky. Ve druhém poločase je ještě o co bojovat.

Druhý poločas začne přibližně ve 13:34.

45+1
    Zpoza vápna napřáhl Di Natale, míč míjí pravou tyčku.

45
    V prvním poločase se nastavuje jedna minuta.

44
    Domizzi se pokusil vystřelit, ale mířil mimo.

42
    Ještě jednou rozehraje domácí celek od rohového praporku.

41
    Udinese vybojovalo rohový kop.

40
    Mutu měl na kopačce druhý gól Ceseny! Mířil těsně mimo!!!

39
    Cesena právě vstřelila branku!
    Překvapení je na světě! Hosté vyrovnávají! Velký závar v pokutovém území, kdy míč střídal svého majitele každou vteřinu a nakonec ho uklidil za záda Handanoviče EDER!

38
    Míč skončil v chumlu ve vápně, ale nakonec ho hosté odkopávají.

37
    Udinese vybojovalo další rohový kop.

36
    Armero napřáhl z dálky, jeho pokus sražen na roh.

35
    Domácím se teď povedlo získat míč, ale poté už se v zakončení nedařilo.

34
    Udinese s míčem na půlce.

33
    Jenže při té střele byl hostující hráč faulován Benatiou, který dostává žlutou kartu.

32
    Handanovič svojí rozehrávkou jen "namazal" hostujícím hráčům a Lauro pálil zpoza šestnáctky.

31
    Z toho ale domácí opět nezahrozili.

30
    nakonec tam byla ještě teč a bude to roh.

29
    Di Natale krátkým pasem našel Islu, který se snažil vystřelit na zadní tyč!

27
    Candreva se dostal ke střele, ale Handanoviče nepřekonal.

27
    První žlutá karta utkání a dostává ji Lauro.

25
    Jenže po rohovém kopu si míč v klidu stáhl ze vzduchu gólman Antonioli.

24
    Rohový kop pro domácí Udinese.

23
    Další pokus o překonání brankáře hostů z dálky.

22
    Střelou z hranice vápna se chtěl prezentovat Basta, ale míč si ukopl.

21
    Střelou z dálky se prezentoval i Isla.

20
    Pinzi prověřil Antonioliho střelou z dálky.

18
    Mutu nemohl pokračovat v útočném snažení, jelikož si před tím pomohl nedovoleně.

17
    Nyní si můžeme poznamenat první střelu hostů, která ale minula branku.

16
    Hosté se snažili něco vymyslet v útočné fázi, ale až k Handanovičovi se nedostali.

14
    Basta nyní musí být ošetřován.

13
    Opět však přišla rychlá odpověď na druhé straně a Di Natale měl na hlavě druhý gól.

12
    Cesena se poprvé dostává do útoku.

10
    Udinese bude zahrávat standardní situaci ze zhruba 30 metrů.

9
    Udinese zatím výrazně dominuje statistikám držení míče.

8
    Di Natale druhý gól nyní nepřidá, byl v ofsajdu.

7
    Domizzi vyskočil nejvýše a míč se snažil usměrnit hlavou do branky. Těsně minul!

6
    Domácí záložník Armero byl faulován těsně před vápnem. Zajímavá standardka.

4
    Jenže přišla ztráta balónu a rychlý kontr domácích. Pinzi ,ale nepřesně přihrál a o míč přišel.

3
    Cesena nyní drží míč na půlce.

2
    První útok domácích a hned končí gólem! Centr našel ve vápně ANTONIA DI NATALEHO, který jen nastavil nohu a usměrnil míč do branky.

1
    Rozehrávky se v první půli ujali hosté.

1

Oba týmy vyznávají podobné barvy dresu, tedy černo-bílé. Dnes ale hosté musí nastoupit ve fialovém.

Udinese Calcio: Handanovič - Benatia, Danilo, Domizzi - Basta, Isla, Pinzi, Asamoah, Armero - Floro Florés, Di Natale.

AC Cesena: Antonioli - Comotto, Von Bergen, Rodriguez, Lauro - Ceccarelli, Guana, Parolo - Candreva, Mutu - Eder.

Cesena je zatím druhým nejhorším celkem. Na 19.místě mají pouhých 12 bodů a na první ne sestupové mají ztrátu tří bodů. V posledním vystoupení v lize prohrála Cesena s Atalantou o tři branky.

Domácí letos potvrzují, že jsou právem řazeni vždy před sezónou k černým koňům soutěže a v letošním ročníku jim to opravdu jde. Zatím jim patří třetí pozice, ze které jsou na dohled dvou bodů prvním dvou celkům AC a Juventusu. A na čtvrtého, kterým je Lazio mají náskok také dvou bodů.

Hezké odpoledne přeji u sledování italské Serie A, u zápasu mezi domácím Udinese, které je v tabulce třetí a předpolední Cesenou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.