Leiria – Benfica 0:4 (kon.) | Guimarães – Feirense 1:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:0 (0:0)
CD Feirense
Neděle 08.01.2012, 21:15 • Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães (Portugalsko) • Portugalská Primeira Liga

90+3
    Další žlutou kartu v utkání uviděl domácí N´Diaye.

90+3
    Utkání mohl definitivně rozhodnout domácí Silva, ale jeho oblouček skončil pouze na břevně!

90+1
    Za odkop míče uviděl žlutou kartu domácí Alex.

89
    Poslední střídání provádí také domácí trenér. Ze hřiště z důvodů křeče odešel zatím jediný střelec utkání Toscano a nahradil ho Renan.

86
    Poslední střídání provedl hostující trenér. Ze hřiště stáhnul Ludovica a na poslední minuty poslal na trávník Oliveiru.

85
    Za hraní rukou uviděl další žlutou kartu opět hráč domácích a tím byl Adoua.

81
    Další žlutou kartu za protesty uviděl domácí Toscano, zatím jediný střelec branky v tomto utkání.

79
    Žlutou kartu uviděl domácí Teles.

78
    Druhé střídání také na domácí straně. Odchází Sergio a na hřišti ho nahradí Alves.

76
    Žlutou kartu za faul na domácího Adoua uviděl hostující Pedro.

75
    Druhé střídání na hostující straně. Odešel Rosado a místo něj na trávník vběhl Fontes.

70
    Obrovskou šanci zahazuje hostující Buval! Po centru z pravé strany byl úplně sám před domácím brankářem, ale z malého vápna minul branku a odmítl tak vyrovnat!

64
    První střídání na hostující straně. odchází Castro a nahrazuje jej Pedro.

56
    Krásnou technickou střelu na bránu vyslal domácí Assis, ale bohužel orazítkoval pouze břevno!

54
    Žlutou kartu uviděl hostující Cunha.

53
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    Po sklepnutí míče hlavou na vápno, které provedl Silva se prosazuje přesně k tyči volejem MARCELO TOSCANO!

48
    Vážnou šanci domácích likviduje hostující Lopes. Až do vápna se prodral domácí Silva a vystřelil, ale jeho šanci skvěle zneškodnil hostující gólman.

46
    Během poločasové přestávky se rozhodl domácí trenér vystřídat. Ze hřiště stáhnul Mineira a nahradil jej Telesem.

41
    Další žlutou kartu v utkání uviděl pro změnu domácí Mineiro.

38
    Další žlutou kartu v utkání uviděl opět hostující hráč. Byl jím Rosado a uviděl jí za nebezpečný skluz na polovině hřiště.

26
    První žlutou kartu v utkání uviděl hostující Stopira za zdržování hry.

20
    A obrovskou šanci likviduje domácí brankář! Sám na něj běžel z pravé strany hostující Mineiro, který zamířil svojí střelu křížem na zadní tyč, ale proti brance se postavil domácí gólman Nilson a míč skvěle vyrazil.

11
    Domácí brankář podběhl centr a míč mohl do poloprázdné branky dopravit hlavou hostující Luciano, ale trefil pouze boční síť!