Vítkovice – Kometa Brno 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 1:2 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 6:4 (kon.)

Hovi - 16

V poslední části jsme mohli vidět jen jednu branku, to když Jan Káňa trestal faul Bičánka, ale o to více akce a pokusů a vstřelení gólu. Vítkovičtí si vypracovali dobrý náskok, přece jen vedení 5:0 přidá na sebevědomí každému hráči. Hosté ve druhé části srovnali krok, na branky byla tato třetina vyrovnaná a zápas mohl dopadnout všelijak. Domácí si ale se zlepšenou hrou Komety dokázali poradit a přidali další branku. I když poslední třetina byla zřejmě divácky nejatraktivnější, v brance domácích stál skvělý Málek, a také proto dnes brněnští odjíždějí s prázdnou. Všem přejeme příjemný večer a v pátek zase napočtenou. (20:02:07)

60:00

59:55
    Štefanka i Kucsera se ještě snaží protlačit kotouč za Hoviho záda.

59:42
    Boj o kotouč u mantinelu.

59:26
    Tvrdou střelu inkasoval Hovi z hole Hlinky.

59:15
    Šedivý u kotouče, dostal se za branku, nahrál si ze zadním mantinelem a poslal puk dále do hry.

58:55
    Kometa se snaží rozehrát od své klece.

58:24
    Holec se vydal do pásma, nahrál zpět na Kováčika, ale ten snad vůbec nemířil.

58:05
    Jeden z brněnských nevyhodil a nahrál přímo na hůl Ujčíka, který poslal puk na volného Kudělku, ten z první mířil jen do Hoviho.

57:47
    Dnešní utkání sleduje 4 367 diváků.

57:23
    Kucsera vletěl do pásma jako velká voda, naznačil pohyb a položil si hráče, do Hoviho klece zapadl jeden z brněnských, domácímu útočníkovi ale nikdo nepřišel na pomoc...

57:13
    Vítkovickým nevyšla přihrávka, je z toho zakázané uvolnění.

56:59
    Tvrdá střela Szturce se zastavila o zadní plexisklo.

56:19

56:13
    Od modré to zkusil Kováčik, ale jen do Málka, který okamžitě rozehrává.

55:55
    Do hry naskakuje Jan Káňa, hosté hrají klasickou přesilovku.

55:41
    Kotouč u Hoviho.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 8. Kucsera (Ovčačík), 11. Ovčačík (Klimek, Voráček), 20. Klimek (Burger), 26. Szturc (Punčochář), 31. Klimek (Ujčík, Burger), 42. Káňa J. (Šedivý, Strapáč) - 37. Divíšek (Zohorna H.), 40. Holec (Petrovický)

HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) - Malík, Kudělka, Punčochář, Voráček, Ovčačík, Bartoň, Ondrušek - Ujčík, Burger, Klimek - Pohl, Húževka, Walker - Šedivý, Jan Káňa, Strapáč - Kucsera, Štefanka, Szturc - Hlinka
    HC Kometa Brno: Trvaj, od 20. Hovi - Dlapa, Kováčik, Bičánek, Švrček, Malec, Kempný, Kadela - Erat, Holec, Čermák, Zohorna, Svoboda, J., Dlouhý, Koreis, Petrovický, Balej, Jankovič, Divíšek, Svoboda T., Káňa Jan

Rozhodčí: Homola, Hribík - Bláha, Kostka

Diváci: 4 367