Technika Brno – Kolín 1:2 (po s.n.) | Břeclav – Jindř. Hradec 6:4 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:2 (po s.n.)
Karviná (Baník) – Nový Jičín 5:8 (kon.) | Prostějov – Havířov 1:3 (kon.) | Řisuty – Klatovy 9:1 (kon.)
Milevsko – Klášterec nO 0:3 (kon.) | Lev Benešov – Bílina 1:0 (po s.n.) | Chotěboř – Kutná Hora 1:4 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 3:2 (kon.)
po s.n.
HC Technika Brno
1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 21.01.2012, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

Konec zápasu. (19:19:41)

00:65
    Kozlové právě vstřelili branku!
    PETR MORKES zápěstím vypálil a trefil se pod břevno Nováka. Domácí gólman byl bez šance! Hosté berou dva body za výhru po samostatných nájezdech.

Pojede Morkes.

Sedláčkův forhendový blafák vystihnul Brázdil.

Za hosty se se štěstím prosadil forhendovým blafákem Hanzl.

Jeho bekhendový blafák vychytal Brázdil.

První pojede domácí Rajnoha.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové nastavení vítěze neurčilo. Rozhodne se v penaltové loterii.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

64:30
    Velké šance Kolína. Dvakrát se ke střele dostal Skokan a Hanzl. Ani jeden síť za Novákem nerozvlnil.

63:30
    Další Mrázův projektil chytá kolínský gólman.

62:50
    Mrázovu ránu vyráží do rohu Brázdil.

62:20
    Strýček blokuje Nedbalův pokus od modré.

62:06
    Zakázané uvolnění domácích.

61:40
    Další pokus aktivního Skokana. Tentokrát trefuje jen boční síť.

60:32
    Atraktivní podívaná pokračuje. První zákrok si připisuje v prodloužení i Novák.

60:19
    Brázdil si poradil i s bombou Klimeše.

60:09
    Domácí vtrhli do prodloužení jako uragán. Brázdil si připisuje těžký zákrok lapačkou.

Po šedesáti minutách končí utkání nerozhodně. Na řadu přichází pětiminutové prodloužení.

60:00

59:59
    Od červené vystřelil v závěru Strýček. Brázdil má kotouč v náručí.

58:46
    Novák podržel puk před dorážejícím Kubátem.

57:42
    A další ...

57:33
    Další vyhození domácích přes všechny čáry.

56:50
    Skokanova střela míjí Novákovu branku.

56:43
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Novákem.

55:02
    Technika právě vstřelila branku!
    Zapletalovu střelu Brázdil jen vyrazil na modrou k PAVLU STRÝČKOVI a ten propálil všechno co mu stálo v cestě. Domácí využívají přesilovku.

53:39
    Klimešova ani Habrovcova rána nebyla přesná. Puk je po teči mimo hřiště. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:23
    Morkes seknul Benýška a dostává dvě minuty. Technika má jedinečnou šanci na vyrovnání.

53:05
    Brázdil chytá další střelu, dorážejícího Benýška zpacifikovala kolínská obrana.

51:56
    Výborný Novák po střelách Herwiga a Nedbala.

51:12
    Další zakázané uvolnění domácích. Kolín nepouští Techniku na dostřel Brázdila.

51:04
    Malého střelu vyrážečkou vytěsňuje Novák. Další střelu Skokana má domácí gólman v lapačce.

50:40
    Další rána Skokana a výborná lapačka Nováka.

50:36
    Icing Techniky. Kolín hraje co potřebuje.

50:21
    Ránu Čtvrtečky ze středního pásma raději podržel v lapačce Novák.

48:33
    Výborný Novák po střele Morkese a dorážce Herwiga.

47:20
    Cerk předložil Skokanovi před branku ideální přihrávku, Skokan však minul domácí svatyni.

45:49
    Novák má rozbitou masku, kustod Anschlag mu ji bleskově opravil a hra může pokračovat.

45:27
    Naprosto tragickou přesilovku domácích zkusil napravit střelou v pádu Sedláček. Těsně minul.

40:10
    Hned na začátku zakázané uvolnění Kolína.

40:01

40:00

38:50
    Nedbalovu ránu od modré vykopává Novák betonem.

38:35
    A může být ještě hůř. Strýček putuje za katr na dvě minuty za krosček.

37:57
    Vyhrané buly a bomba od modré v podání LUKÁŠE SKOKANA, která končí v šibenici Nováka znamená vedení Kolína 0:1. Asistence Malý, Kubát

36:19
    Ani po střele Herwiga se skóre nemění.

35:20
    Tečovaná střela Bartáka končí mimo.

34:56
    A udělal dobře. Kubátova rána mu natropila hodně starostí.

34:38
    Zakázané uvolnění Kolína. Zmrzlý Novák se protahuje v brance.

34:26
    I Benýškova lajna si vytvořila tlak, ale Strýček od modré nepropálil hostujícího gólmana.

34:00
    Novák rozjel od branky protiútok, na jeho konci byl Mráz, kterého vychytal Brázdil.

33:01
    Brázdil znovu podržel puk. Technika je ve druhé třetině lepším týmem.

32:39
    Střelu Bělohlávka dorážel Gabriška. Neúspěšně.

32:20
    Strýčkovu ránu vyrážečkou vytěsňuje Brázdil do ochranné sítě nad brankou.

32:13
    Další icing Kozlů.

31:40
    Výborný Brázdil. Nejprve si poradil se střelou Česneka, poté i s tečovanou přihrávkou Matouše.

30:46
    Zakázané uvolnění Kolína.

30:15
    Sedláčkův pokus chytá do lapačky Brázdil.

29:00
    Strýček trefuje spojnici břevna a tyčky, puk dopadl na brankovou čáru. Hráči Techniky zvedali ruce nad hlavu. Rozhodčí rozpažil.

28:20
    Na modré nezpracoval těžkou přihrávku Strýček. Puk je ve středním pásmu.

27:05
    Přesilovka pro Techniku. Na trestnou míří Cerk.

26:00
    Technika kompletní. Ani v této přesilovce nevyslal tým v početní výhodě střelu na brankáře.

24:50
    Sedláček ujel v oslabení! Bekhendový blafák se mu nepovedl a puk končí za brankou Brázdila.

24:30
    Klimeš vyhazuje.

24:00
    Domácí podle rozhodčích hráli v šesti. Trest odpyká Gabriška.

21:40
    Mejzrova střela prosvištěla kolem levé tyčky domácí branky.

20:18
    Znovu vyhrál buly Sedláček, domácí se usadili v pásmu a Brázdil si po střele Rajnohy připisuje první zákrok ve druhé třetině.

20:01

Hosté budou hrát ještě 13 sekund v početní výhodě.

20:00

19:59
    Ani Kozlům se přesilovka vůbec nedaří. Na přesilovky je to zatím 2:1 na střely v přesilovkách 0:0. Takhle týmy početní výhodu těžko využijí.

18:12
    Výhodu jednoho muže v poli si vyzkouší i Kolín. Dvě minuty za hákování dostává Matouš.

17:03
    Další vynikající oslabení Kolína. Techniku nepustili vůbec do zakončení.

16:20
    A znovu.

16:00
    Domácí přesilovka je opět hodně jalová. Hosté se osvobozují.

15:03
    Technika bude mít druhou výhodu přesilové hry. Potrestaným hráčem je opět Barták. Dostává dvě minuty za podražení.

14:00
    Hosté mají poslední minuty mírnou optickou převahu. Chybí jim však přesnost v zakončení. Jednu z mála střel mířících mezi tři tyče, chytá Novák. Autorem střely byl Kubát.

12:40
    Mrázův pokus likviduje Brázdil.

11:14
    Gabriška nestihl dobruslit přihrávku. Zakázané uvolnění domácích.

11:00
    Novák raději podržel puk před dorážejícími útočníky Kolína.

10:42
    Kotouč po teči trefuje strop brněnské haly. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

10:32
    Icing domácích.

09:45
    Rajnoha zastavil kotouč na modré, oklamal do střely padajícího protihráče, jeho střela končí za pomoci kolínského beka v síti nad brankou.

08:30
    Mejzrova rána propadla Novákovi výstrojí. Z brankové čáry odpaluje puk do bezpečí Habrovec.

08:02

07:30
    Skokanův pokus od modré byl hodně nepřesný.

07:21
    Ježkův pokus byl zblokován brněnskou obranou do ochranné sítě.

06:00
    Hosté se nemohou dostat z pásma. Brázdil vyrazil střelu Habrovce, Rajnohova dorážka se nevešla mezi tři tyče.

05:30
    Obrovské šance domácích. Ránu Vozdeckého vyrazil Brázdil, Matouš dvakrát těsně minul, neuspěl ani Gabriška s Bělohlávkem.

04:21
    Kozlové kompletní.

04:00
    Kolínští hrají oslabení hodně aktivně a Techniku nepustili ani k jediné přímé střele na branku.

02:55
    Střela Mráze byla zblokovaná. Hosté již třikrát vyhodili.

02:21
    Brázdil lapačkou vykrábnul další střelu. Ta přišla již v signalizované výhodě pro domácí. Dvě minuty dostává Barták.

02:00
    První pokus Matouše likviduje nadvakrát Brázdil.

01:00
    Z Kolína přijela skupina fanoušků s bubnem i kameramanem. A jsou to právě hostující fanoušci, kteří se starají na začátku utkání o atmosféru.

00:01
    Úvodní buly vyhrál Sedláček.

00:01

Dobrý den,
    vítejte na stadionu HDaM V Brně. Kde se utká druhý se třetím. Tedy domácí Technika Brno s týmem Kolína. Rozhodčí i oba týmy jsou na ledě. Utkání začne co nevidět.

VSK Technika Brno: Novák (Vrba) - Klimeš, Vozdecký, Hájek, Habrovec, Žalud, Strýček, Zapletal - Mráz, Sedláček, Rajnoha, Česnek, Benýšek, Odehnal, Matouš, Bělohlávek, Gabriška

SC Kolínští Kozlové: Brázdil, (Svoboda) - Nedbal, Hanzl, Pácal, Barták, Pýcha, Minarčík, malý, Kubát, Skokan, Morkes, Herwig, Mejzr, Ježek, Cerk, Čtvrtečka