Poprad – Zvolen 9:1 (kon.) | HC Slovan – Nitra 3:2 (kon.) | Žilina – Trenčín 5:3 (kon.)
Košice – Skalica 3:5 (kon.) | Banská Bystrica – Martin 3:0 (kon.)
HC Košice
3:5 (1:3, 2:1, 0:1)
HK Skalica
sk Úterý 31.01.2012, 18:00 • Steel aréna • Tipos Extraliga (SR)

48:15
    Vylúčenie na strane domácich. Ján Tabaček 2 minúty za seknutie.

46:18
    Prvá bitka zápasu. Martin Chovan 2+2 za hrubosť+10 minútový osobný trest, Tibor Višňovský 2+2 minúty za hrubosť+10 minútový osobný trest. Hrá sa 5 na 5.

41:06
    Miklík našiel voľného Grona, ktorý puk z jednej napálil len do Lakosila.

40:13
    Skalica dala gól!
    Po chybe domáceho obráncu sa do protiútoku dostal RENÉ ŠKOLIAK a ten prekonal peknou strelou Hyláka. Bez asistencie.

39:46
    Vylúčenie na oboch stranách. Marcel Haščák a David Pojkar, obaja 2 minúty za hrubosť.

35:46
    Vylúčenie na strane hostí. Michal Šátek 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou. Domáci hrajú 1:10 5 na 3.

34:56
    Vylúčenie na strane hostí. David Pojkar 2 minúty za seknutie.

34:10
    Dvja Skaličania išli na troch hráčov Košíc, Rastislav Konečný nahodil puk pred Hyláka, kde šikovne tečoval MICHAL KLEJNA. Asistencia: Rastislav Konečný.

30:17
    Vylúčenie na strane domácich. Marcel Baláž 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

29:13
    Košice dali gól!
    A je vyrovnané. Domáci dlhé sekundy obstreľovali Lakosila, ktorý stratil hokejku. Akcia pokračovala a JÁN TABAČEK od modrej prekonal brankára hostí. Asistencie: Miroslav Zálešák, Richard Jenčík.

28:33
    Michel Miklík prihral na JÁNA HOMÉRA a ten prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Asistencia: Michel Miklík.

27:03
    Vylúčenie na strane hostí. Vojtěch Kloz 2 minúty za seknutie. Domáci hrajú 13 sekúnd 5 na 3.

25:16
    Hostia hrali v šiestich. Presilová hra pre domáce mužstvo. Hráčška lavica Skalice 2 minúty za veľa hráčov.

Dnešné stretnutie sleduje 7 149 divákov.

17:23
    Hostia hrajú dnes presilové hry parádne. David Pojkar nahodil puk na MARTINA VYRÚBALÍKA a ten šikovným tečom strieľa tretí gól hostí. Asistencie: David Pojkar, Petr Obdržálek.

16:46
    Vylúčenie na strane domácich. Ján Homer 2 minúty za hákovanie.

16:36
    A predsa sa domáci dočkali, MARCEL HAŠČÁK si nakorčuľoval do pásma a pohotovu strelou spoza obráncu prekonal Lakosila. Asistencia: Richard Jenčík.

15:11
    Vylúčenie na strane domácich. Michal Novák 2 minúty za hákovanie.

15:39
    Hostia využívajú svoju presilovú hru. Peknú kombináciu zakončil do opustenej bránky PATRIK LUŠŇÁK. Asistencie: Tibor Višňovský, Žigmund Pálffy.

12:39
    Skalica dala gól! Po mnohých šanciach domácich dávajú prvý gól hostia. Hruška prihral na PATRIKA LUŠŇÁKA, ten nahadzoval puk na bránku, puk síce smeroval mimo bránku, Hylák si ju zvláštnym zákrokom zrazil sám do bránky. Asistencia: Jan Hruška.

11:36
    Jaroslav Kristek sám z medzikruhov zakončil len do ľavého betónu Lakosila.

08:36
    Vylúčenie na strane hostí, Martin Vyrúbalík 2 minúty za seknutie.

06:23
    Obrana domácich teraz trestuhodne nechala voľného Obdržáleka pred Hylákom, Pálffy mu nasmeroval prihrávku a ten zoči voči neprekonal domáceho brankára.

04:18
    Jenčík prihral na Zálešáka a ten bekhendom zakončil len do ležiacého Lakosila, akcia pokračovala a v ďalšej obrovskej šanci Haščák, ktorý blafákom neprekonal Lakosila.

03:49
    Ďalšia šanca domácich, Kristek si počkal na nabiehajúceho Šedu a ten šikovným tečom takmer zasunul puk za Lakosilove betóny.

00:51
    Peter Bartoš vo svojom typickom zakončení, keď sa natlačil pred bránku hostí, Lakosil už ležal na ľade, Bartoš zakoncil v páde len do bočnej konštrukcie.

Miroslav Samseli

Branky a nahrávky: 17. Haščák (Jenčík), 29. Homér (Miklík), 30. Tabaček (Zálešák, Jenčík) - 13. Lušňák (Hruška), 16. Lušňák (Višňovský, Pálffy), 18. Vyrúbalík (Pojkar, Obdržálek), 35. Klejna (Konečný), 41. Školiak

HC Košice: Hylák(Halász) - Homér, Tabaček(A), Šeda, Kolba, Slimak, Chovan, Novák - Bartoš, Kristek, Miklík - Jenčík, Zálešák(K), Haščák - Spilar, Gron, Dravecký(A) - Chovan Mat., Pašek, Baláž - Mlynarovič
    Tréner: Miroslav Ihnačák

HK Skalica: Lakosil(Tomek) - Vyrúbalík, Pojkar, Jankovič, Kloz, Magušin, Srnec, Jaborník - Pállfy(K), Školiak(A), Obdržálek - Višňovský(A), Lušňák, Hruška - Kutálek, Holovič, Šátek - Jurík, Klejna, Konečný
    Tréner: Peter Oremus

Rozhodčí: P. Grečko - M. Grečko, V. Snášel

Diváci: 7 149