Vítkovice – Sparta 5:3 (kon.) | Zlín – Plzeň 7:1 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:4 (po s.n.)
Motor ČB – HC Litvínov 3:4 (po pr.) | Pardubice – Chomutov 5:4 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.)
Třinec – Liberec 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 2:4 (kon.) | Znojmo – HC Kladno 2:3 (po pr.)
po s.n.
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:0, 1:1, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 02.02.2012, 18:00DHL Extraliga juniorů

60:58
    Na dvě minuty odjíždí Filip Vrba (MBL) za podražení.

54:11
    Jakub Frolík (MBL) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

51:06
    Patrik Přidal (JIH) odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

49:25
    Milan Ficek (MBL) odjíždí na dvě minuty za držení hole a k tomu získává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

47:16
    Marek Prokš (JIH) odjíždí na dvě minuty za podražení.

31:05
    Filip Randa (JIH) odjíždí na dvě minuty za hákování.

23:16
    Žiga Pešut (MBL) odjíždí na lavici trestoměřičů za hákování.

18:53
    Ke konci třetiny je ještě vyloučen Filip Randa (JIH) na dvě minuty za hákování.

13:49
    Další vyloučení na straně hostů. Michal Protivný (MBL) odjíždí na dvě minuty za držení.

09:59
    Josef Kolda (JIH) na druhé straně je vyloučen za nedovolené bránění. Síly na ledu se tedy vyrovnávají.

09:48
    Matěj Soukup (MBL) je další vyloučený na straně hostů. Bude si odpykávat dvě minuty za krosček.

05:57
    Viliam Daráš (MBL) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Vojtěch Vopat

Jan Frühbauer

Branky a nahrávky: 23. Brabec (Matějka, Zeman), 65. Zídek - 30. Frolík (Protivný)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Hlávka) - Zadražil, Jaroš, Tobola, Kolda, Randa, Hlaveš - Pěška, Zídek, Prokš - Zeman, Mikeš, Přidal - Brychta, Matějka, Brabec - Vaculín, Gregar, Svobodník
    BK Mladá Boleslav: Příhoda (Sejpal) - Vrba F., Soukup, Kurka, Vrba L., Serbus, Kulich - Rys, Protivný, Frolík - Koudela, Jankovský, Pešut - Daráš, Marek, Havel - Ficek

Rozhodčí: Pěšina - Kotlík, Svoboda