Neděle 05.02.2012, 17:00 • ZS Vrchlabí • Krajská liga mužů

60:00

59:03
    Vrchlabí se osvobozuje vyhozením kotouče až k brance soupeřů.

58:24
    Nepříjemnost pro domácí, dvě minuty za nedovolené bránění dostává Petr Hlaváč a Vrchlabí hraje ve tří.

57:57
    Očekávaný tlak hostů vyústil v nebezpečnou střelu od modré, která mířila do horního rohu, ale Biegl znovu exceloval svoji lapačkou!

57:19
    Dvě nebezpečné střely letěli na Zdeňka Biegla, ten obě zneškodnil! Vhazuje se před vrchlabskou bránou.

55:14
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Další branku přidává , jemuž dovolili Jaroměřičtí luxus v podobě dvou dorážek a na tu poslední už Roman Svoboda neměl. Vrchlabí tedy zvyšuje na 5:1!

54:54
    Jiří Jakubec z řad domácích objel jednoho z obránců a vystřelil tvrdě k tyči. Ovšem Svobodova lapačka se vyznamenala.

54:12
    Zbyněk Ježík z hostujícího celku dostal dvě minuty za podražení.

Dnešní utkání sleduje 550 diváků.

49:11
    Vrchlabí střílí čtvrtý gól a znovu u toho byl Martin Filip, který měl puk v rohu. V levém kruhu čekal na přihrávku MARTIN SVOBODA, ten ji také dostal a z první posílá puk za záda brankáře Svobodu.

48:20
    Jaroměř se stále nepoučila z vyloučení. Další jejich hráč Martin Karel obdržel dvě minuty za hákování.

47:26

46:11
    Martin Svoboda sebral puk při zakládání akce hostů a pelášil s ním na Romana Svobodu, ten ho ale vychytal efektivním zákrokem betonem!

45:26
    Vrchlabský hráč Martin Lepka dostává dvě minuty za podražení.

45:23
    Oddechový čas si vyžádal trenér Jaroměře.

44:15
    Přečíslení jaroměřských se nezdařilo, díky nepřesné přihrávce do mezikruží.

43:46
    Jaroměř v plném počtu.

43:32
    Pokus o teč Lukáše Kováře se nezdařila a skončila na síti nad bránou.

Radek Havel

Branky a nahrávky: 1. Filip (Jakubec), 8. Filip (Červa, Jakubec), 25. Lepka (Filip), 50. Svoboda (Filip, Zázvorka), 56. Marek (Mašek, Mádle) - 35. Novotný (Svoboda)

HC Stadion Vrchlabí: Biegl (Effemberk) - Hlaváč, Mádle, Červa, Zázvorka, Bušek, Rathouský, Lepka, Kovář, Šrámek, Jakubec, Filip, Svoboda, Marek, Mašek, Blažej Ma., Oppelt, Jirků, Srnský; trenér: Biegl Pavel
    HC Jaroměř: Svoboda (Mráček) - Koblížek, Růta, Merkl, Ježík, Mlateček, Hloušek, Dudadík, Bujňák, Hamáček, Podzimek, Novotný, Křepinský, Krause, Svoboda, Rudolfský, Karel, Jirásek, Fröhlich, Hetfleiš; trenér: Mach Marek

Rozhodčí: Martínek - Brandejz, Průcha