Neděle 05.02.2012, 17:00 • ZS Vrchlabí • Krajská liga mužů

60:00

59:03
    Vrchlabí se osvobozuje vyhozením kotouče až k brance soupeřů.

58:24
    Nepříjemnost pro domácí, dvě minuty za nedovolené bránění dostává Petr Hlaváč a Vrchlabí hraje ve tří.

57:57
    Očekávaný tlak hostů vyústil v nebezpečnou střelu od modré, která mířila do horního rohu, ale Biegl znovu exceloval svoji lapačkou!

57:19
    Dvě nebezpečné střely letěli na Zdeňka Biegla, ten obě zneškodnil! Vhazuje se před vrchlabskou bránou.

55:14
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Další branku přidává , jemuž dovolili Jaroměřičtí luxus v podobě dvou dorážek a na tu poslední už Roman Svoboda neměl. Vrchlabí tedy zvyšuje na 5:1!

54:54
    Jiří Jakubec z řad domácích objel jednoho z obránců a vystřelil tvrdě k tyči. Ovšem Svobodova lapačka se vyznamenala.

54:12
    Zbyněk Ježík z hostujícího celku dostal dvě minuty za podražení.

Dnešní utkání sleduje 550 diváků.

49:11
    Vrchlabí střílí čtvrtý gól a znovu u toho byl Martin Filip, který měl puk v rohu. V levém kruhu čekal na přihrávku MARTIN SVOBODA, ten ji také dostal a z první posílá puk za záda brankáře Svobodu.

48:20
    Jaroměř se stále nepoučila z vyloučení. Další jejich hráč Martin Karel obdržel dvě minuty za hákování.

47:26

46:11
    Martin Svoboda sebral puk při zakládání akce hostů a pelášil s ním na Romana Svobodu, ten ho ale vychytal efektivním zákrokem betonem!

45:26
    Vrchlabský hráč Martin Lepka dostává dvě minuty za podražení.

45:23
    Oddechový čas si vyžádal trenér Jaroměře.

44:15
    Přečíslení jaroměřských se nezdařilo, díky nepřesné přihrávce do mezikruží.

43:46
    Jaroměř v plném počtu.

43:32
    Pokus o teč Lukáše Kováře se nezdařila a skončila na síti nad bránou.

42:51
    Stadionu se zatím přesilovka moc nedaří. Zakázané uvolnění při přihrávce přes celé hřiště.

41:46
    Vyloučení na straně hostí. Miloš Růta dvě minuty za hákování. Domácí teď hrají přesilovku.

41:33
    domácí ve čtyřech

40:05
    Jaroměř začíná třetí třetinou přesilovkou 4 na 3.

40:01

40:00

39:51
    Další vyloučení, znovu z řad domácích. Dvě minuty obdržel Petr Hlaváč za podražení. Hraje se tedy 4 na 3.

39:31
    Z domácího celku je vyloučen Jaroslav Mádle za nedovolené bránění.

38:55
    Menší trest dostává hostující Petr Hloušek za podražení.

38:05
    Vrchlabí sice kombinuje v útočném pásmu, ale chybějí tomu střely.

36:37
    Hráč Jaroměře Marek Mach dostává dvě minuty za podražení

34:30
    Jaroměř právě vstřelila branku!
    Hráči Jaroměře využívají přesilovku. Z úhlu domácího gólmana prostřelil LUDĚK NOVOTNÝ. Asistence Martin Svoboda.

33:09
    Jaroměř uzavřela Vrchlabí v jejich obranném pásmu.

28:55
    Akce na druhé straně. Jaroslav Mádle vyslal přihrávkou do samostatného nájezdu Libora Maška, tomu ale nevyšel blafák na bekhend!

28:00
    Domácí Michal Červa dostává dvě minuty za hákování.

27:32
    Vyloučení hráče Jaroměře Zbyňka Ježíka za hákování.

27:22
    Jaroměř po dlouhé době taky dokázala, že umějí útočit. Před Bieglem dostal přihrávku osamocený Martin Podzimek ale trefil právě Biegla ten puk pokryl. Ovšem po odpískání se puk ocitl v brance Vrchlabí, ale gól nebyl uznán, protože byl po písknutí!

24:06
    Nádhernou branku střílí MARTIN LEPKA , kterému puk naservíroval opět Martin Filip. Lepka po přihrávce před branku udělal blafák a zakončil do prázdné branky!

21:45
    Tak je vidět, že hráči hostů vstoupili do druhé třetiny daleko aktivněji než do té první.

21:32
    Icing domácích.

21:01
    Teď měli domácí štěstí že neprošla přihrávka na najíždějícího hráče Jaroměře, který by pravděpodobně zasouval do prázdné branky.

20:01

20:00

19:18
    Po dorážce Jana Rathouského měl brankář Jaroměře co dělat, aby chytil odražený puk od Tomáše Jirku, kterému se kotouč odrazil od ramene.

18:45
    Ofsajd Jaroměře.

18:20
    Až teď jsou hosté kompletní.

17:56
    Vrchlabí v plném počtu a hosté ve čtyřech.

16:19
    Následně na to je vyloučen další hráč Jaroměře Martin Karel, který držel jednoho hráče z domácích a vysloužil si tedy dvouminutový trest.

15:55
    Za pošťuchování jsou vyloučeni z obou celků hráči Tomáš Marek za hrubost a Václav Merkl za držení.

15:36
    Petr Hlaváč přejel přes celé útočné pásmo, puk dále servíroval před bránu, ale Martinu Lepkovi se bohužel pro domácí zamotal kotouč pod nohama!

12:01
    Hraje se 5 na 5.

11:31
    Lehká střela ze středního pásma od Maritna Koblížka. Strážce vrchlabské svatyně ale raději puk skryl pod lapačku.

10:16
    Z následného vhazovaní se Jaroměř ihned dostala ke střele od modré. Biegl však vytáhl perfektní zákrok lapačkou.

10:11
    Úmyslný ofsajd domácích. Vhazování před Bieglem.

09:55
    Ale bude se hrát 4 na 4. Lubomír Bušek dostává dvě minuty za podražení.

09:45
    Další vyloučení hostů za dvě minuty. Trest dostal Marek Mach.

08:42
    Tvrdá rána Petra Krauseho, brankář Biegl měl ale odkrytý výhled a střelu zneškodnil pravým betonem!

07:01
    Hned na začátku přesilovky se Vrchlabí podařilo skórovat, když z modré vypálil Michal Červa a před golmanem jaroměřských tečoval MARTIN FILIP.

06:40
    Z hostujícího celku si jde odpočinout na trestnou lavici Miloš Růta za hákování.

04:37
    Teď ale pozor na hráče hostujícího celku. Ti skvěle zakombinovali ve středním pásmu a tím se dostali do koncovky, Biegl se však dokázal včas přemístit a nedovolil v inkasování!

03:39
    Jaroměř je pod tlakem a vysvobozuje se vyhozením kotouče do středního pásma.

02:37
    Stadion se zabydlel před svatyní Jaroměře, ale žádná střela zatím nemířila mezi tři tyče.

00:52
    Tak to byla paráda v podání vrchlabského útočníka MARTINA FILIPA, který si v obranné třetině vzal puk přejel přes čtyři hráče Jaroměře a pohodovou střelou z pravého kruhu překonal Svobodu! Asistence Jiří Jakubec

00:09
    Hosté začínají náhozem na domácí branku. Biegl však pokryl a vhazuje se před ním.

00:01

HC Vrchlabí: Biegl (Effemberk) - Hlaváč, Mádle, Červa, Zázvorka, Bušek, Rathouský, Lepka, Kovář, Šrámek, Jakubec, Filip, Svoboda, Marek, Mašek, Blažej Ma., Oppelt, Jirků, Srnský

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Radek Havel

Branky a nahrávky: 1. Filip (Jakubec), 8. Filip (Červa, Jakubec), 25. Lepka (Filip), 50. Svoboda (Filip, Zázvorka), 56. Marek (Mašek, Mádle) - 35. Novotný (Svoboda)

HC Stadion Vrchlabí: Biegl (Effemberk) - Hlaváč, Mádle, Červa, Zázvorka, Bušek, Rathouský, Lepka, Kovář, Šrámek, Jakubec, Filip, Svoboda, Marek, Mašek, Blažej Ma., Oppelt, Jirků, Srnský; trenér: Biegl Pavel
    HC Jaroměř: Svoboda (Mráček) - Koblížek, Růta, Merkl, Ježík, Mlateček, Hloušek, Dudadík, Bujňák, Hamáček, Podzimek, Novotný, Křepinský, Krause, Svoboda, Rudolfský, Karel, Jirásek, Fröhlich, Hetfleiš; trenér: Mach Marek

Rozhodčí: Martínek - Brandejz, Průcha