Villach – Moser Medical Graz 99ers 3:1 (kon.) | Vienna Capitals – Jesenice 11:3 (kon.)
EC Villach SV
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Moser Medical Graz 99ers
Úterý 14.02.2012, 19:15 • Stadthalle Villach • bet-at-home ICE Hockey League

59:03
    Vyloučen Lefebvre (GRA) - 2 minuty. Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto.

56:37
    Síly na ledě se vyrovnají. Potrestán Jarrett (GRA) - 2 minuty za sekání.

55:04
    Jedna z posledních šancí pro Graz. Vyloučen Kuznik (VIL) - 2 minuty za podražení.

49:03
    Vyloučen brankář Starkbaum (VIL) - 2 minuty za zdržování hry.

38:11
    Teentokrát si zahrají výhodu hosté. Potrestán Altmann (VIL) - 2 minuty za nedovolené bránění.

35:01
    Další trest pro hosty. Ganahl (GRA) - 2 minuty za sekání.

28:12
    Na pár sekund jdou hosté do tří, což je velká příležitost pro zatím pasivní Villach. Vyloučen Harand (GRA) - 2 minuty za podražení.

26:37
    Vyloučen Klimbacher (GRA) - 2 minuty za hákování.

18:57
    Síly na ledě se na malou chvíli vyrovnají. 2 minuty si odpyká Kaspitz (VIL) - hákování.

17:19
    Dalši přesilová hra pro Villach. Na trestnou lavici míří Blatný (GRA) - 2 minuty za podražení.

16:54
    Vyloučen Klimbacher (VIL) - 2 minuty za podražení.

14:05
    Potrestáni Busque (GRA) - 2 minuty za hrubost, Petrik N. (VIL) - 2 + 2 minuty za hrubost.

07:54
    Vylučuje se na obou stranách. Schell (GRA) a Mitchell (VIL) - oba 2 minuty za sekání.

00:26
    Graz si zahraje první přesilovku. Potrestán je Pewal (VIL) - 2 minuty za faul loktem.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 18. Damon (Mitchell, Unterluggauer), 46. Unterluggauer (Kaspitz, Pewal), 49. Bacher (Razingar, Craig) - 13. Ganahl (Lefebvre, Busque)

EC Villach SV: Starkbaum (Wieser) - Kuznik, Unterluggauer, Bacher, Mitchell, Altmann, Wiedergut - Pewal, Kaspitz, Toporowski - Peintner, Damon, Weller - Razingar, Shearer, Craig - Petrik N., Toff, Petrik B.
    Moser Medical Graz 99ers: Cloutier (Weinhandl) - Jarrett, Bisaillon, Klimbacher, Van Ballegooie, Lembacher, Paquet, Reinthaler, Wilfan - Harand, Blatný, Lysak - Schell, Latendresse, Dahlman - Lefebvre, Busque, Ganahl - Iberer, Moderer, Maier.

Rozhodčí: Aicher, Hascher - Kaspar, Widmann