Prešov – Bardejov 0:4 (kon.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 6:5 (po s.n.) | Senica – Spišská N. Ves 3:1 (kon.)
Detva – Piešťany 2:5 (kon.)
po s.n.
HK DUKLA Ingema Michalovce
6:5 (1:4, 3:0, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Čtvrtek 16.02.2012, 17:00 • ZŠ Michalovce • 1. liga play-off (SR)

Dukla dala gól! V samostatných nájazdoch rozhodol RICHARD ŠECHNÝ.

65:58
    Domáci dostali trest za príliš veľa hráčov na ľade.

59:11
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hosťom sa pár sekúnd pred koncom zápasu podarilo vyrovnať, vďaka gólu JURAJA KLEDROWETZA. Asistencie: Michal Mravec, Peter Lištiak.

Dukla dala gól!
    Domácim sa postupom času podarilo otočiť takmer rozhodnutý zápas pre Liptovský Mikuláš. Ďalší gól za Palkov chrbát pridal MARTIN DROTÁR. Asistencia: Martin Slovák.

44:20
    Kuric - údery, Hančák - údery.

38:39
    Slovák - napadnutie.

36:09
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí, tento krát je to za veľa hráčov na ľade.

31:39
    Bultun - držanie.

28:18
    Domácim sa podarilo vyrovnať po góle IVANA BORŽÍKA. Asistencia: Martin Drotár

27:51
    Domáci dávajú ďalší gól a stav je už 3:4. MARTIN OPATOVSKÝ už po druhý krát prekonal Palka. Asistencie si pripísali: Daniel Hančák, Rastislav Gašpar.

26:39
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí, Devečka - vyhodenie puku.

23:45
    Klepáč - držanie.

22:33
    Domáci znižujú na rozdiel dvoch gólov, MARTIN SLOVÁK sa dostal do útočného pásma odkiaľ poslal puk až za Palkov chrbát. Asistencie: Miloš Palovčík, Richard Šechný

22:06
    Hyben - hákovanie.

19:05
    Hyben - krosček.

17:23
    Holiga dostáva trest za nedovolené bránenie.

15:18
    O pár minút hostia gól opätujú, MICHAL KLEPÁČ zvyšuje na 1:4. Asistencie: Tomáš Devečka, Peter Bartík.

14:38
    Domácim sa v oslabení podarilo prekonať Palka, MARTIN OPATOVSKÝ znižuje na 1:3. Asistencia: Ivan Boržík.

13:28
    Zbytočné vylúčenie, domáci dostali trest za veľa hráčov na ľade.

09:32
    Devečka - nedovolené bránenie.

06:28
    Šechný - napadnutie.

08:04
    Hostia dávajú ďalší gól a znovu je to RADOSLAV MACÍK, ktorý poslal puk za chrbát Kotvana. Asistencia: Juraj Kledrowetz.

03:09
    Hostia o pár minút zvyšujú na 0:2. RADOSLAV MACÍK sa dostal do útočného pásma a prekonáva Kotvana. Asistencia: Peter Bartík.

04:11
    Liptovský Mikuláš bude zahrávať presilovku 4/5 po tom čo na tresnú ide hráč hostí Hančák za nedovolené bránenie.

00:45
    Neubehla ani jedna minúta a hostia zvyšujú na 0:1, konkrétne je to obranca Liptovského Mikuláša JURAJ KLEDROWETZ. Asistenciu si pripísal: Radoslav Macík

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 15. Opatovský (Boržík), 23. Slovák (Palovčík, Šechný), 28. Opatovský (Hančák, Gašpar), 29. Boržík (Drotár), 46. Drotár (Slovák), ?. Šechný - 1. Kledrowetz (Macík), 4. Macík (Bartík), 9. Macík (Kledrowetz), 16. Klepáč (Devečka, Bartík), 60. Kledrowetz (Mravec, Lištiak)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Kotvan (Brunnsteiner) - Slovák, Majeský, Gašpar, Palovčík, Šeliga, Mach, Macejka, Chovan, Šechný, Čierny, Opatovský, Hančák, Kadlubiak, Mucha, Drotár, Pavličko, Králik, Fajčák, Kovaľ, Boržík
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Šiarnik) - Macík, Hyben, Devečka, Klepáč, Kuric, Kledrowetz, Galko, Matejka, Pawelski, Kokavec, Lištiak, Ďurný, Piatka, Bartík, Valášek, Pleva, Kadura, Holiga, Staroň

Rozhodčí: Orolin, Korba, Smrek