Šumperk – Olomouc 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 6:1 (kon.)
Benátky n/J – Písek 2:1 (kon.) | Most – Jihlava 1:4 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 4:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (1:0, 1:2, 1:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 18.02.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, ústí nad Labem. • 1. liga (ČR)

59:54
    Zdeněk Skořepa (KAD) 2 min. za držení hole

47:37
    Ústečtí si aktivitou v útočné třetině vybojovali přeilovku. První v zápae! Jan Trefný (KAD) si jde odpykat dvě minuty za hákování.

38:42
    Chlouba postupoval sám na branku. Z pravé strany mířil však nad. Velká šance hostů! Poté byl u mantinelu faulován Lukášem Handlovským (UNL), který inkasuje dvě minuty za krosček.

34:25
    Velká šance hostů. V brejku postupovali ve dvou na jednoho. V poslední chvíli zatáhl za záchrannou brzdu Robin Kovář (UNL) a dostává trest na dvě minuty za nedovolené bránění.

31:18
    V obranném pásmu fauloval holí Tomáš Rod (UNl) a půjde na dvě minuty pykat za krosček.

Lvi zase předváděli svou pohodu kombinaemi v útočné třetině. Pak Kovář z boku pálil do boční sítě. Pak rozhodčí vyloučili po hráči na každé straně. avida pazourka (UNl) za hákování a Romana Chloubu ((KAD) za nafilmovaný pád.

Karel Filas

Branky a nahrávky: 7. Pazourek (Čermák M.), 25. Baránek (Rod) - 29. Kůs (Andres, Révay), 34. Kůs (Hofmeistr, Andres), 47. Stoklasa

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Orct) - Vobořil, Sklenička, Poživil, Černý, Pavlík, Gureň - Lev, Roubík, Handlovský - Kovář, Pazourek, Čermák -Rod, Pajič, Treille - Baránek.
    Sportovní klub Kadaň: Jarina (Šterba) - Trefný, Bombic, Vojta, Szakal, Malínský, Révay, Jeřábek, Zmeškal - Skořepa, Charousek, Novák - Stoklasa, Stehlík, Račuk - Mála, Chlouba, Boušek - Andres, Kůs, Hofmeister.

Rozhodčí: Zubzadnda - Ondráček, Géra.