26:35 (14:17)
Iuventa Michalovce
Neděle 19.02.2012, 17:00 • Sportovní hala Slavia - Eden • Interliga ženy

57
    Ve slávistickém dresu si na 2 minuty půjde odpočinout za úmyslné kopnutí do míče Raková. (26:31) (26:31)

57
    Dnes podruhé je vyloučena Kovaličková. (26:31) (26:31)

54
    Na druhé straně hřiště se také jiskří. Vyloučena hráčka hostujícího týmu - Patricia Wollingerová. (25:29) (25:29)

54
    Klára Černá byla dle rozhodčích až příliš důrazná při obranné činnosti a dostává 2 minuty. (25:29) (25:29)

50
    Z proměněné sedmičky se raduje Kutlvašrová. (23:28) (23:28)

50
    Domácí jsou již kompletní. V oslabení budou tentokrát hosté poté, co se nechala vyloučit Trehubovová. (22:28) (22:28)

48
    Následně nařízenou sedmičku však Satrapová chytá. (22:27) (22:27)

48
    Příliš důrazná byla domácí Pokorná a už si odpykává dvouminutový trest. (22:27) (22:27)

43
    Vyloučenou hráčkou Michalovců je Kovaličková. (20:26) (20:26)

42
    A Kutlvašrová vidí dodatečně ještě žlutou kartu. (19:26) (19:26)

27
    Kutlvašrová ze sedmičky pokořila také druhou gólmanku hostí Sedláčkovou. (11:14) (11:14)

24
    Mouleová zasáhla útočící Pollákovou do obličeje a 2 minuty si nezahraje. (9:14) (9:14)

21
    Burdová ještě dodatečně vidí žlutou kartu za faul na úspěšnou střelkyni. (7:13) (7:13)

20
    Následně nařízený sedmimetrový hod proměňuje Kutlvašrová. (7:12) (7:12)

20
    Wollingerová nešetrně sestřelila Vondráčkovou a po zásluze dostává 2 minuty. (6:12) (6:12)

9
    Bachyrievová si zatím v utkání moc neužije. Po faulu na Černou si jde již podruhé odsedět dvouminutový trest. (4:5) (4:5)

6
    Také ke druhé sedmičce Slavie se postavila Jonášová a znovu nedala hostující brankářce šanci. (2:4) (2:4)

6
    Bachyrievová poslala tvrdě k zemi Mouleovou a odpočne si 2 minuty. (1:4) (1:4)

5
    Nařízenou sedmičku bezpečně proměňuje Jonášová. (1:4) (1:4)

5
    Polláková faulovala na hranici brankoviště, rozhdočí už tasí žlutou. (0:4) (0:4)