Žilina – Banská Bystrica 4:3 (po s.n.) | Poprad – Košice 1:3 (kon.) | Martin – HC Slovan 4:1 (kon.)
Zvolen – Skalica 4:2 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:4 (kon.)
HK Poprad
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
HC Košice
sk Úterý 21.02.2012, 17:00 • Zimný štadión Poprad • Tipos Extraliga (SR)

Po dobrom výkone hostí v druhej a tretej tretine si zaslúžene odnášajú do Košíc 3 body. Dovidenia pri ďalšom online prenose.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (19:05:32)

60:00

59:35
    Košice dali gól!
    Powerplay Popradu sa nevyplatila! Od modrej ľahkou strelou trafil prázdnu bránu STANISLAV GRON. Bez asistencií.

59:18
    Powerplay domácich!

59:01
    Oddychový čas domácích.

59:01
    Minúta do konca zápasu a Popradčania si dovolili zakázané uvoľnenie.

58:22
    Krotákov prienik skončil len blízko Hylákovej brány, no už bez puku.

57:50
    Košičania vysoko forčekujú. Popradskí útočníci majú s tým veľký problém.

57:06
    Necelé tri minúty do konca a vhadzovanie v strednom pásme.

56:36
    Nedôrazná strela Suchého. Hylák však s ňou nemal väčšie problémy.

56:05
    Popradčania si vytvárajú ofenzívny tlak, no hostia sa poľahky oslobodzujú.

55:32
    Domáci by mali zabrať, ak chcú z dnešného stretnutia aspoň bod. Jemné nahodenie puku pokrýva Hylák.

54:38
    Popradčania len nahadzujú puk do pásma, kde už sú pozorní košickí obrancovia.

54:06
    Domáci sa nedokážu odviazať a hrať pokojný hokej ako v prvej tretine. Off-side na útočnej modrej zastavil ich snahu.

53:24
    Domáci mali veľkú šancu, no majú nejaký vnútorný tímový problém, pri ktorom viaznu prihrávky, strely, proste celá hra. Košičania v štyroch.

52:48
    Skvelá kombinácia Popradčanov! Balán však nepremenil ďalšiu vyloženú šancu. Strela letela vysoko nad Hylákovu bránu.

52:25
    Vylúčenie na strane hostí - dve minúty za úmyselné vyhodenie puku zinkasoval Tabaček.