Třebíč – Benátky n/J 5:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
5:2 (2:0, 1:1 2:1)
HC Benátky nad Jizerou
Úterý 21.02.2012, 17:30 • Zimní stadion města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA • 1. liga (ČR)

Je dobojováno. Horácká Slavia zvítězila zaslouženě i v dnešním zápase, vždy tahala za delší konec. Benátky sice ve třetí třetině využili přesilovou hru, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí na tento kontaktní gól dokázali najít odpověď dokonce dvakrát. Horácká Slavia tak dál sní svůj sen o osmičku. (19:58:20)

60:00

59:52
    A ještě poslední vyloučení. Lukáš Sláma dostal 2 minuty za držení protihráče.

59:00
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. VILÉM BURIAN nic nevymýšlel poslal kotouč směr Blažíček a ke spokojenosti domácích diváků popáté skončil za jeho zády. Asistence: Vladimír Stejskal.

57:18
    MARTIN DOČEKAL dojel vysoký lob, který předtím vyrobil Tomáš Vondráček. Před ním již zívala prázdná branka, kterou předtím znovu opustil Blažíček. Asistence: Tomáš Vondráček.

56:44
    Benátky právě vstřelily branku!
    Střelu Jaroměřského Laš chytil hlavou,ale jen na hůl Klimta, který jej poslal na LUKÁŠE KRÁLE, ten do odkryté části nezaváhal. Asistence: Tomáš Klimt.

56:16
    Hosté si vyžádali oddechový čas. Vhazovat se bude ve střední části hriště. Hosté bez brankáře v šesti bruslaři v poli.

56:16
    krátké zaváhání Skořepy na útočné modré a Kellner byl v něm dřív - offside.

55:57
    Hosté v plném počtu, ale bez kotouče.

55:40
    Látal vyvezl kotouč.

55:30
    Přesilovka končí, hlavní sudí viděl sekání Romana Kadely, hra se tedy stěhuje před Hrubce.

54:37
    Jaroměřský s pukem na holi obkroužil půlkruh ve střední třetině a pak jej poslal velkým obloukem až za Hrubce.

54:05
    Skalický vyhazuje. Třebíč musí začít znovu dobývat útočné pásmo.

53:53
    Vyhrané vhazování Třebíče, Blažíček drží naděje Benátek nad vodou.

53:46
    Lukáš Král z Benátek nesmyslně zezadu podrazil Valentu. Už je na lavici hanby. Další přesilovka Třebíče.

53:19
    Hosté u kotouče a probíhá všeobecné střídání.

53:00
    Hosté již v pěti, ale stále pod tlakem Třebíče.

52:43
    Domácí usazení v útočné třetině, ale pouze kombinují.

51:43
    Další vyhození Benátek.

David Sochor

Branky a nahrávky: 11. Laš (Dočekal, Rangl), 14. Laš (Dietz, Dolníček), 24. Sedláček (Kadela R.), 58. Dočekal (Vondáček), 59. Burian V. (Stejskal) - 23. Kopic (Vála), 57. Král (Klimt, Říha)

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Rangl, Dietz, Kadela R., Kania, Brož, Valenta, Sobotka, Sláma - Sedláček P., Dolníček, Laš - Vondráček, Dočekal, Čech - Stejskal v., Kaut, Burian - Fořt, Vítek, Látal.
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal J. (13.Blažíček) - Niko, Jaroměřský, Říha, Vála, Šimek, Pabiška - Kellner, Král, Kopic - Skalický, Skořepa, Jonák - Jech, Vlach, Klimt - Weiss, Liška, Vařecha - Kouřil, Jánošík.

Rozhodčí: Würtherle Pavel - Kreuzer Martin, Polonyi David