Ústí n/L – Třebíč 1:2 (po s.n.) | Chomutov – Písek 3:2 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Šumperk – Beroun 6:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Kadaň 1:2 (kon.)
Most – Litoměřice 0:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Sportovní klub Kadaň
Středa 22.02.2012, 18:001. liga (ČR)

Díky vítězné brance ze 47. minutě si všechny tři body odvážejí domů hokejisté Kadaně. Nejlepšími hráči jsou vyhlášení za domácí Rostislav Marosz a za hosty brankář Kamil Jarina. Severočeši teď budou netrpělivě očekávat výsledky dalších zápasů, já se s Vámi už ale rozloučím. Těším se na shledanou u vyřazovacích bojů! (20:19:50)

60:00

59:30
    Hradec hraje bez brankáře v pěti!

59:26
    Jiřímu Kadlecovi chybělo málo, aby dokončil své sólo!

58:40
    Nedovolené bránění Lukáše Chmelíře naopak posílá do čtyř domácí, kteří to už budou mít hodně složité.

58:28
    Pomalý kotouč doputoval až k Jarinovi, který ho neomylně přikryl. Ještě 17 sekund z přesilovky domácích.

57:42
    Hradeckým se početní výhoda tradičně nevede. Čas jim utíká hodně rychle.

56:45
    Kadaň si hodně komplikuje svou snahu do závěru utkání - podražení Stanislava Mikšovice znamená přesilovou hru pro Hradec.

56:34
    Domácí hrají v plném počtu.

55:41
    A teď je puk až u Jariny.

55:18
    Hosté dlouze stavějí přesilovkový vzorec...

54:32
    Rostislav Marosz vysekl svému protivníkovi hůl z ruky a odchází na lavici hanby. Dvě minuty přesilovky pro Kadaň, která díky chomutovskému vyrovnání zase žije!

53:06
    Trma-vrma v hradecké třetině přerušuje hru. Dokáží Hradečtí ještě s nepříznivým stavem něco udělat a potěšit své fanoušky před vyřazovacími boji?

52:26
    Pokus Václava Čížka už tak exkluzivní nebyl a brankář Kadaně si s ním poradil. Byť až napodruhé.

51:19
    Střela Lukáše Havla zazvonila na tyčku Jarinovy branky!

50:09
    Oba týmy si půjčují kotouč ve středním pásmu. Hokejisté Kadaně už vědí, že Písek vede o dva góly, a že by jim ani výhra v dnešním zápase nestačila k postupu do play-off. Pokud tedy Jihočeši vedení v Chomutově udrží.

49:14
    Domácí jsou v plném počtu. Na chvíli zaútočili, ale pak musel kotouč schovat Jakub Čech.

48:42
    Zato Jarina při Kadlecově střele vůbec nic neviděl a mohl být rád, že mu projela vedle klece.

48:05
    Kadaň si víceméně jen přihrává puk a zatím se k dalšímu ohrožení hradecké branky nedostala.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 16. Marosz (Koudelka) - 4. Mikšovic (Boušek, Ton), 47. Andres (Kůs, Hofmeister)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Chmelíř, Roupec, Karlíček, Bendík, Hendrich, Poživil, Zdráhal – Kubeš, Tvrdík, Berger – Koudelka "C", Moskal, Kadlec – Havel, Marosz, Karpov – Půhoný, Záhorovský, Kubica. Trenér: Jiří Mička.
    Sportovní klub Kadaň: Jarina (Závorka) – Trefný, Bombic, Jeřábek, Szakal, Malínský, Révay, Zmeškal, Mazanec – Novák, Charousek, Skořepa "C" – Chlouba, Stehlík, Stoklasa – Hofmeister, Kůs, Andres – Boušek, Mikšovic, Ton. Trenér: Mikuláš Antonik.

Rozhodčí: Kubičík – Jureček, Rychlý.