Ústí n/L – Třebíč 1:2 (po s.n.) | Chomutov – Písek 3:2 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Šumperk – Beroun 6:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Kadaň 1:2 (kon.)

59:26
    Jiřímu Kadlecovi chybělo málo, aby dokončil své sólo!

58:40
    Nedovolené bránění Lukáše Chmelíře naopak posílá do čtyř domácí, kteří to už budou mít hodně složité.

56:45
    Kadaň si hodně komplikuje svou snahu do závěru utkání - podražení Stanislava Mikšovice znamená přesilovou hru pro Hradec.

54:32
    Rostislav Marosz vysekl svému protivníkovi hůl z ruky a odchází na lavici hanby. Dvě minuty přesilovky pro Kadaň, která díky chomutovskému vyrovnání zase žije!

51:19
    Střela Lukáše Havla zazvonila na tyčku Jarinovy branky!

48:42
    Zato Jarina při Kadlecově střele vůbec nic neviděl a mohl být rád, že mu projela vedle klece.

46:58
    Hradec jde navíc na oslabení. Jiří Půhoný - 2 minuty za vysokou hůl.

46:07
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Důležitý rozdílový gól přidávají Severočeši! První střelu BRONISLAVA ANDRESE (4+4) sice ještě Jakub Čech výborně chytil, ale Andres si pak našel volný kotouč u betonu hradeckého brankáře a dopravil ho do prázdné brány - 1:2. Asistence: Jaroslav Kůs (6+15), Jakub Hofmeister (0+4).

43:00
    Přesně minutu hráli hosté v plném počtu, než zase putují do čtyř. Jakub Trefný - 2 minuty za držení protihráče.

40:39
    Jan Berger byl na brankovišti blízko dorážce, jenže v těžké pozici poslal puk vedle brány!

40:00
    Se závěrem druhé třetiny byl vyloučen Bronislav Andres (KAD) za hákování, takže Hradečtí začnou třetí část v přesilovce.

37:51
    Kadaň bude hrát minutu a 41 sekund dvojnásobnou přesilovku! Michal Tvrdík doprovodí svého spoluhráče s menším trestem za vysokou hůl.

37:32
    A tak následuje pro změnu faul na straně domácích. Ondřej Poživil odstrčil Jakuba Hofmeistera a už sedí na trestné se dvěma minutami na kontě.

34:59
    Tak asi ne. Jiří Charousek (KAD) totiž usedne na vyhřáté místečko po svém kolegovi, důvodem jsou dvě minuty za hákování.

30:39
    Sudí Kubičík posílá do čtyř pro změnu Kadaň. Martin Mazanec odchází na katr se zdvojeným trestem za hru vysokou holí, což znamená pro Hradec poměrně zajímavou příležitost.

25:48
    Kadaň hrála dlouho ve výhodě a teď už jde na přesilovou hru. Milan Karlíček si vysloužil menší trest za vysokou hůl.

20:34
    Charousek s Trefným ujeli krátce po konci kadaňského oslabení ve dvou na jediného beka. Střela druhého jmenovaného doprostřed brány však Jakuba Čecha nepřekvapila.

19:59
    V poslední vteřině však moc nechybělo, v další šanci se ocitla dvojice Havel - Marosz. Jarina ale udržel vyrovnaný stav.

18:20
    Hradec ale vzápětí ožil a Patrik Moskal se už ve výhodné pozici chytstal bekhendem zakončovat. Jenže Bronislav Andres ho stačil přidržet, což znamená přesilovku pro domácí.

17:31
    Hosté však mohli skóre překlopit zpět na svou stranu. Z pravého kruhu Čecha pořádně pozlobil Jan Stehlík, puk se po zákroku hradeckého brankáře vykutálel těsně vedle!

15:56
    Hradec právě vstřelil branku!
    Nádherná akce mladého útočníka z Třince vyrovnává skóre! Tentokrát byla přihrávka Martina Koudelky mnohem přesnější a našla hokejku rozjetého ROSTISLAVA MAROSZE (4+0), který Jarinu dvěma kličkami zmátl a pak už zasouval do prázdné brány - 1:1. Asistence: Martin Koudelka (10+21),

12:33
    Krosček Jiřího Kadlece přináší hokejistům Kadaně první přesilovou hru v zápase.

12:16
    Že předchozí náraz Jakuba Trefného nepoznamenal, potvrdil hostující bek ostrou ránou. Jakub Čech si ho však vychutnal svou lapačkou.

08:26
    Hradečtí budou hrát 22 sekund ve čtyřech proti třem. Sekáním se provinil Zdeněk Skořepa (KAD).

06:55
    Domácí Lukáš Havel ale po buly úplně zbytečně hákoval a také oslabuje svůj tým. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

06:48
    Jakub Trefný (KAD) je prvním vyloučeným zápasu. Dvě minuty za držení protihráče a Hradec jde na přesilovku.

04:50
    Lukáš Havel si sjížděl po brankové čáře a pak zkoušel najít Tomáše Karpova. Ten byl však zablokován hostujícím bekem a zblízka neměl šanci zakončit za Jarinu.

03:06
    No a hosté dělají první důležitý krok ke svému cíli. Ladislav Boušek našel od pravého hrazení nehlídaného STANISLAVA MIKŠOVICE (10+19), který puk z první nasměroval mezi Čechovy betony - 0:1. Asistence: Ladislav Boušek (0+2), Karel Ton (5+8).

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 16. Marosz (Koudelka) - 4. Mikšovic (Boušek, Ton), 47. Andres (Kůs, Hofmeister)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Chmelíř, Roupec, Karlíček, Bendík, Hendrich, Poživil, Zdráhal – Kubeš, Tvrdík, Berger – Koudelka "C", Moskal, Kadlec – Havel, Marosz, Karpov – Půhoný, Záhorovský, Kubica. Trenér: Jiří Mička.
    Sportovní klub Kadaň: Jarina (Závorka) – Trefný, Bombic, Jeřábek, Szakal, Malínský, Révay, Zmeškal, Mazanec – Novák, Charousek, Skořepa "C" – Chlouba, Stehlík, Stoklasa – Hofmeister, Kůs, Andres – Boušek, Mikšovic, Ton. Trenér: Mikuláš Antonik.

Rozhodčí: Kubičík – Jureček, Rychlý.