Jihlava – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Motor ČB – Olomouc 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 2:3 (kon.)
K. Vary – HC Kladno 6:2 (kon.) | HC Litvínov – Vítkovice 3:4 (kon.) | Zlín – Chomutov 4:2 (kon.)
Pardubice – Znojmo 4:1 (kon.) | Liberec – Slavia 4:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 25.02.2012, 16:00 • ČEZ Aréna Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Domácí dnes nakonec s přehledem berou všechny tři body. V závěru ještě bránili těsné vedení 2:1, ale dvěma rychlými brankami se dostali do třígólového vedení, které už v pohodě ubránili. Hezký zbytek soboty přeje Marek Votke. (18:11:36)

60:00

59:40
    Pardubice v klidu dohrávají dnešní utkání.

57:55
    Pardubice právě vstřelily branku!

Do prázdné branky se dvě minutky před koncem prosazuje FILIP STOKLASA! Asistence: Beneš.

57:20
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:20
    Ofsajd Znojma.

55:46

Je, zdá se, rozhodnuto! Domácí útočili ve třech hráčích na znojemskou branku a po sérii přihrávek se prosadil FILIP STOKLASA a dodal tak domácím v závěru potřebný klid. Asistence: Půhoný, J. Moučka

55:00
    Další vyhození domácích.

54:49
    Hra je nyní rozkouskovaná. Další zakázané uvolnění Pardubic.

54:26
    Znojmo musí opět začít od vlastní branky.

53:41
    Pardubice zuby nehty brání těsný náskok.

53:33
    Zakázané uvolnění domácích.

53:27

52:27
    Milana Kastnera ve 100procentní šanci zlikvidoval skvělý Martin Horáček!

51:37
    5/4.

51:27
    Hosté budou hrát deset vteřin 5 na 3. Ladislav Havlík podrazil protihráče a dostává dvě minuty.

51:03
    Zaznamenali jsme jejich první střelu, ta ovšem zrovna moc přesná nebyla.

50:27
    Znojmo zatím nijak zvlášť nehrozí.

49:37
    Petr Beneš, který v posledních zápasech okusil také led extraligových Pardubic nyní dostává menší trest za hákování.

49:17
    Hala nyní tleská krásnému Horáčkovu zákroku lapačkou po střele od modré čáry.

48:16
    Po odpískání ofsajdu Daniel Vachutka vyslal střelu na Helešice. To se ovšem nelíbilo ani jednomu z hostujících hráčů a ihned jej přijeli zpacifikovat.

47:23
    Pardubice nyní předvádějí svému soupeři velice aktivní hru. Přihrávka střídá přihrávku, střela střelu. Znojemští se nestačí ohlížet.

46:43
    Daniel Vachutka z mezikruží netrefil prázdnou klec!

45:36
    Znojemský brankář si připisuje další zásah.

45:03

44:36
    První přesilovkovou střelu Vlčka s přehledem lapačkou kontroluje Helešic.

44:27
    Bohužel ale ještě ani jednou nevyslaly střelecký pokus.

43:41
    Pardubice se usadily v útočné třetině a vymýšlí, kterak ohrozit branku Znojma.

43:03
    Michal Telesz (ZNO) dvě minuty za hákování.

42:49
    Po levé straně ujížděl Patrik Poulíček, ale zakončil pouze do Helešice.

42:32
    Ofsajd Pardubic.

42:14
    Znojemští kombinují na vlastní polovině.

41:19
    Petr Vlček tvrdě pálil přes obránce, Helešic byl ovšem pozorný.

41:02

40:14
    Hosté se ihned ženou před Horáčka. Opět je z toho mela, tentokráte už možná trošku vážnější, kterou řeší rozhodčí.

40:01

40:00

39:20
    Domácí vyhazují.

39:02
    David Březina (PCE) dostává dvě minuty za hákování.

38:13
    Ten kotouč raději přikryl lapačkou.

37:56
    Nyní se už puku ujímají hosté a míří na Horáčka.

37:10
    Pardubice v útočném pásmu bojují o puk.

35:44
    Orli právě vstřelili branku!

Hosté snižují. JAKUB ZIKA nejprve ujel na Horáčka, odražený puk si svezl za braknu, odkud s ním následně vystartoval zpět a neomylně vsítil! 2:1. Asistence: Telesz, Tichý.

35:04
    Nepřesně nyní pálil Jaroslav Moučka.

05:20
    Pardubice právě vstřelily branku! Branku vstřelil ZDRÁHAL. Asistence: Stoklasa, Půhoný.

34:19
    Jiří Půhoný ujížděl na Helešice, opět zvoní tyč!

33:31
    Sotva se síly na ledě vyrovnaly, opět se bude hrát čtyři na tři. Filip Mikulášek (ZNO) dostává dvě minuty za podražení.

33:01
    O puk se nyní bojuje v rohu kluziště.

32:25
    Ladislav Havlík tvrdě pálí do Helešice.

31:47
    Čtyři na tři! Ondřej Starý dostává 5 minut + do konce utkání za seknutí protihráče do obličeje. Trest odpyká Adam Chmelař.

31:11
    Bude se hrát čtyři na čtyři. Aleš Pelikán (ZNO) a Petr Vlček (PCE) obdrželi po dvou minutách za hrubost.

31:11
    Ladislav Havlík z pravé strany našel pouze lapačku znojemského brankáře.

V hale je zřejmě nefunkční rozhlas, a tak se jen těžko zjišťují asistenti a střelci branek. Za případné nepřesnosti se omlouvám.

29:16

Domácí jdou do vedení! Po krásné spolupráci v útočné třetině se prosazuje FILIP STOKLASA! Asistence: Půhoný, J. Moučka.

28:49
    Z bezprostřední blízkosti se do puku obrovskou silou opřel Filip Mikulášek, Martin Horáček je ovšem dnes ve skvělé pohodě!

27:49
    Jan Škvor nezpracoval přihrávku spoluhráče a vyhnal tak Pardubice z útočné třetiny.

27:07
    Ze středního pásma vypálil Ladislav Havlík. Odpovídá opět Helešicova lapačka.

26:26
    Na druhé straně skrumáž před domácí brankou řeší Martin Horáček.

26:09
    Patrik Poulíček tvrdě vypálil a kotouč, který ve vzduchu zaplaval Helešic jen tak tak kryje!

25:11
    Trenér Pardubic Jiří Šejba neustále promlouvá ke svým hráčům a žene je do útoku.

24:47
    Po nepovedeném přechodu do útoku následuje pardubický ofsajd.

24:06
    Michal Telesz se efektní kličkou zbavil obránce a ujížděl na Horáčka, ten opět zasahuje úspěšně!

23:26
    Po přihrávce z druhé vlny se nyní marně natahoval volný Petr Vlček.

22:42
    Nyní tvrdě pálil Jan Zdráhal, do hry promluvila lapačka Petra Helešice.

22:22
    Pardubicím se nedaří přechod do útoku a stále kombinují pouze na vlastní polovině.

21:39
    Od modré tvrdě pálil Lukáš Nováček - Horáček připraven.

21:04
    Domácí hráči se až příliš snažili atakovat Helešice a vznikla z toho drobná mela, kterou řeší rozhodčí.

20:39
    Odřej Horváth z pravé strany tvrdě pálí do připraveného Horáčka.

20:01

Domácí plejeři je následují spolu s rozhodčími.

Znojemští hráči přicházejí na led.

V první třetině na dnešní utkání dorazivší diváci branku neviděli. Oba týmy měly sice hned několik příležitostí ke skórovaní, ale brankáři obou celků jsou zatím bezchybní. Prostřední dějství začne zhruba v 16:46.

20:00

19:07
    Po pravé straně ujížděl Radim Zrůst a jeho střela orazítkovala tyč znojemské klece!

18:16
    Před Helešice se propracovával Jaroslav Moučka, ale chyběla mu potřebná rychlost a kotouč tak nedostihl.

17:56
    I znojemská branka vypadla ze své předepsané pozice a hra musí být přerušena.

17:14
    Jistý zásah si po střele Havlíka připisuje znojemský brankář.

16:56

16:53
    Domácí stále krouží v útočném pásmu.

16:03
    Domácí trenér nyní svým svěřencům ze střídačky naordinoval útočnou taktiku.

15:40
    Jan Zdráhal tvrdě vypálil od modré a na jeho střelu Helešic zareagoval na poslední chvíli!

14:59

14:56
    Síly na ledě se na malý okamžik vyrovnají. Mikulášek dostává dvě minuty za hákování.

14:14
    Znojmu se stále nedaří nic vymyslet. Domácí se opět osvobozují.

13:48
    Nyní už za vlastní brankou.

13:29
    Hosté v útočném pásmu.

12:59
    V pardubickém brankovišti se nyní laboruje s brankovou konstrukcí, která vypadla ze svého postavení.

12:59
    Máme tu avizovaný trest. Dvě minuty si odpyká pardubický hráč, jehož jméno mi bohužel uteklo. Provinil se hákováním.

12:47
    Signalizovaná výhoda, Znojmo v šesti.

12:03
    Jeho jmenovec Patrik nyní zase z levé strany nepřesně pálil na Helešice.

11:07
    Na polovině hřiště měl před sebou volný prostor Jaroslav Moučka, ale žabičku od spoluhráče nezpracoval ideálně.

10:42
    Tomáš Latner se pokusil vystřelit na Horáčka, ale jeho tahák z mezikruží byl zablokován pardubickými hráči.

10:17
    Ofsajd domácího celku.

09:59
    Od modré nyní nepřesně pálil Jan Zdráhal.

09:02
    Daniel Vachutka byl teď hodně agilní před znojemskou klecí! Snažil se vyšťourat puk z pod výstroje Helešice, načež si vyslechl pouze hvizd rozhodčího a poroučel se na střídačku.

08:55

08:30
    Puk za pardubickou brankou.

08:00
    Lukáš Nováček ve vlastním oslabení uháněl na pardubického brankáře, ten byl však pozorný!

07:15
    Od modré tvrdě vypáli David Březina a jeho spoluhráči se snažili dorazit puk do branky, bohužel neúspěšně.

06:55
    Jan Hobza (ZNO) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

06:30
    Hra má rychlý spád. Jen jsem se ohlédl, na druhé straně již po akci Aleše Pelikána zasahuje Horáček.

06:06
    Nahození Jana Zdráhala znojemský gólman kontroluje betonem.

05:33
    Zásah do hry si po střele od modré čáry připisuje Helešic.

05:07
    Dopředu rychle postupoval Patrik Poulíček, ale jeho akce byla hostujícím obráncem zastavena v rohu kluziště.

04:18
    Pardubice kvůli siganlizovanému ofsajdu musí začít od vlastní branky.

03:23
    Před odkrytou brankou se Pardubic se k puku nedostal tísněný Lukáš Nováček.

02:43
    Hra je už zase na druhé straně. Zajímavý projektil Ondřeje Šťávy kryje Horáček.

02:11
    O rychlý přechod do útoku se úspěšně pokusil spolu s Ondrou Starým Radim Zrůst a Pardubice zaměstnávají brankáře Helešice.

01:51
    Nyní si puk pronajali hosté ze Znojma a po jedné z jejich akcí v útočném pásmu zvoní tyč Horáčkovy klece!

00:24
    V prvních vteřinkách jsou aktivnější domácí. David Březina se ovšem po přihrávce od spoluhráče přes střední pásmo dostával marně.

00:01

Jdeme na to!

Začátek utkání se stále odkládá.

Nyní je na ledové ploše doplňují i hráči obou týmů.

Na ledě už můžeme vidět trojici arbitrů dnešního zápasu.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Horáček (Langhamer) - Beneš, Zdráhal, Škvor, J. Moučka "C", Chmelař, Půhoný, P. Moučka, Vachutka, Březina, Starý, Křečan, Havlík, Tomín, Poulíček, Vlček "A", Zrůst, Stoklasa.

Rozhodčí: Veinfurter - Kis, Prchal..

Vítejte u monitorů. 40. kolo NOEN extraligy mezi Pardubicemi a Znojmem začíná zhruba za deset minut.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 30. Stoklasa (Půhoný, J. Moučka), 6. Zdráhal (Stoklasa, Půhoný), 56. Stoklasa (Půhoný, J. Moučka), 58. Stoklasa (Beneš) - 36. Zika (Telesz, Tichý)

HC Dynamo Pardubice: Horáček (Langhamer) - Beneš, Zdráhal, Škvor, J. Moučka "C", Chmelař, Půhoný, P. Moučka, Vachutka, Březina, Starý, Křečan, Havlík, Tomín, Poulíček, Vlček "A", Zrůst, Stoklasa.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Pivrnec) - Kovář, Horák, Tichý, Latner, Mikulášek, Špaček, Telesz, Horváth "C", Pelikán, Zika "A", Hobza, Pražák, Kún "A", Kastner, Šťáva, Nováček.

Rozhodčí: Veinfurter - Kis, Prchal.