Poprad – Banská Bystrica 2:3 (po s.n.) | Košice – Martin 4:3 (kon.) | Žilina – Skalica 0:3 (kon.)
Zvolen – Nitra 2:3 (kon.)
MsHK Žilina
0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
HK Skalica
sk Neděle 26.02.2012, 17:00 • DOXXbet Aréna • Tipos Extraliga (SR)

V dnešnom zápase sme videli kvalitný výkon hostí zo Skalice, naopak domáci tím akoby na ľade ani nebol. Ďakujeme za sledovanie dnešného prenosu a želáme ešte príjemný nedeľný večer. (19:07:50)

60:00

59:01
    Začala sa záverečná minúta dnešného stretnutia.

58:43
    Domáci v plnom počte.

57:12
    Žilinčania sa odovzdane bránia, šanca na akýkoľvek pokus o zvrat v dnešnom zápase je mizivá.

56:43
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Richard Smotrila za sekanie.

56:02
    Z celozápasového útlmu sa domáci Vlci stále nemôžu dostať, Skalica hrá skutočne len to, čo potrebuje..

53:39
    Hostia v plnom počte.

52:54
    Skalica so 4 hráčmi. Žilinčania sa ani v presilovej hre nedokázali dostať do trvalejšieho tlaku, či výraznejšej šance.

51:39
    Vylúčenie Skalica, 2 minúty dostáva Tibor Kutálek.

50:54
    Vylúčenie Skalica, 2 minúty dostáva Jan Hruška za sekanie.

49:11
    Hra znovu len v strednom pásme, Skalica stále s prehľadom kontroluje vývoj zápasu.

47:09
    Presilová hra Žiliny úplne jalová, hráči si v nej nedokázali ani poriadne prihrať.

47:09

45:09
    Vylúčenie Skalica, 2 minúty dostáva Juraj Jurík.

44:32
    Krásna spolupráca Kubiš - Sýkora. Jakub Kubiš potiahol puk do pásma, prenechal ho Sýkorovi, ten mu vzápätí poslal pred bránku, no Jakub už na puk nedočiahol.

42:25

40:25
    Vylúčenie Skalica, 2 minúty dostáva Martin Vyrúbalík za nedovolené bránenie v hre.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine Skalica stále bola nad sily domácich Vlkov. Tí opäť neskórovali, a tak bude pre nich v tretej tretine návrat do zápasu viac než ťažký. Tretia tretina začne približne 18:38.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 9. Školiak René (Pálffy Žigmund), 10. Hruška Jan (Vyrúbalík Martin), 14. Holovič Marcel (Kutálek Tibor, Šátek Michal)

MsHK Žilina: Laco (Murín) – Devečka, Kudělka, Harant, Dlouhý, Ďurkech, Houdek, Krčula - Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, Nemec, Stupka – Drevenák, Troliga, Smotrila – Sýkora, Linet, Kubiš. Kapitán: Devečka, asistenti: Nemec, Dlouhý. Tréner: Milan Jančuška, asistent: Róbert Rehák.
    HK Skalica: Lakosil (Tomek) – Vyrúbalík, Šmach, Jankovič, Kloz, Pojkar, Křetinský, Magušin, Gula – Pálffy, J. Hruška, R. Školiak – Kutálek, Holovič, Šátek – Obdržálek, Lušňák, T. Višňovský – Jurík, Klejna, Konečný. Tréner: Peter Oremus, asistent: Svatopluk Kosík.

Rozhodčí: P. Jonák – M. Orolin, Kacej