Chievo – Cesena 1:0 (kon.) | Cagliari – Lecce 1:2 (kon.) | Catania – Novara 3:1 (kon.)
Siena – Palermo 4:1 (kon.) | Atalanta BC – AS Řím 4:1 (kon.) | Lazio – Fiorentina 1:0 (kon.)
Neapol – Inter 1:0 (kon.) | Bologna – Udinese 1:3 (kon.)
Chievo Verona
1:0 (0:0)
AC Cesena
Neděle 26.02.2012, 15:00 • Marc Antonio Bentegodi (Itálie) • Italská Serie A

Domácí vítězí Chievo Verona vítězí nejtěsnějším možným rozdílem - 1:0 nad AC Cesena a dokázalo využít téměř půlhodinovou přesilovou hru, v 56.minutě byl totiž vyloučen Lauro. Jedinou branku utkání vstřelil Moscardelli v 80.minutě. Děkuji Vám za pozornost. (16:55:17)

90+3
    Guana dostává žlutou a je dalším potrestaným hráčem.

90+2
    Sergio Pellissier se dostal ke střele, ale brankáře nepřekonal.

90+1
    Bude se hrát ještě 5 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby. Uvidíme, kolik rozhodčí De Marco nastaví.

89
    Další ofsajd, nyní byl v něm přistižen Vincenzo Iaquinta.

88
    Zajímavou možnost zastavil ofsajd. Alberto Paloschi byl podle rozhodčího v postavení mimo hru.

87
    Střídání (Cesena). Ze hřiště odešel Daniel Pudil a nahradil ho Luca Ceccarelli.

86
    Hosté střídají, odejde Giuseppe Colucci, nahradí jej Jorge Martinez.

85
    Už jen 5 minut mají hosté - AC Cesena na vyrovnání, ale budou to mít velmi těžké, hrají totiž od 56.minuty o deseti.

83
    Vedle vystřelil z hranice velkého vápna Moscardelli, ale tentokrát branku nedává.

81
    Střídání (Chievo). Odejde Kamil Vacek, příjde Nikola Gulan.

80
    Chievo právě vstřelilo branku!
    A konečně se také dočkáváme první branky! DAVIDE MOSCARDELLI posílá střelou k tyči svůj tým do vedení! Chievo Verona vede 1:0!

79
    První velká šance v utkání! A to nám běží už 79.minuta! Albert Paloschi se dostal do šance a hlavou trefil šibenici, ale Antonioli předvedl perfektní zákok.

77
    Do nadějné pozice se dostával Vincenzo Iaquinta (Cesena), byl mu však odpískán ofsajd.

75
    Stefano Sorrentino se po zranění vrátil na hříště.

74
    Stefano Sorrentino (Chievo) je zraněn a hra je dočasně přerušena.

73
    Do zakončení dostal Sergio Pellissier (Chievo). Jeho střelecký pokus zblokovala pozorná obrana.