Kometa Brno – Zlín 4:1 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Sparta – Slavia 2:3 (po s.n.)
Vítkovice – Třinec 5:3 (kon.) | Motor ČB – Kladno 2:1 (kon.) | Pardubice – Litvínov 8:2 (kon.)
Liberec – Plzeň 5:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
HK Opava
Neděle 26.02.2012, 17:00Play-off 2. ligy, skupina Východ

58:01
    Blinka u mantinelu sejmul Vrábela a dostane dvouminutový trest za napadení.

56:38
    Pospíšil našel před brankou volného Hanáka, ten byl v zakončení faulován. Tomáš Měch (OPA) 2 min za bránění.

54:12
    Přerov bude hrát ve třech, Tomáš Vlček si počínal v rohu kluziště nedovoleně. Minutu a šest vteřin, to je doba po kterou budou hrát hosté přesilovou hru 5na3.

53:18
    Petr Sakrajda (OPA) 2 min za zedovolenou výstroj.

47:44
    Opava hrála v šesti a bude za to pykat. Trest odpykává Petr Chalupa.

39:58
    Vladimír Kočara (PRE) 2 min hrubost.

39:58
    Adam Koschatzký (OPA) 2 min hrubost + 10 osobní trest

36:33
    Sakrajda byl podražen, docela zbytečný faul ze strany hostí, kteří si opět zahrají ve čtyřech. Dušan Šafránek (OPA) 2 min za podražení. Trest odpykává Bohumil Herman.

33:51
    Sakrajda si svojí aktivitou vybojoval faul a Přerov čeká již pátá přesilová hra. Za podražení je vyloučen Petr Chalupa (OPA).

25:34
    Daniel Faltýnek (PRE) poslal puk ze hřiště a odsedí si dvě minuty. Opava bude hrát minutu a devatenáct vteřin dlouhou přesilovou hru 5na3.

24:53
    Tentokrát budou mít výhodu přesilové hry hokejisté Opavy. 2 min za hákování si odsedí Jan Kolář (PRE).

22:00
    Kolařík byl zasažen do obličeje a Zubři budou hrát přesilovou hru. Vyloučen je Lukáš Vrábel (OPA) 2 min sekání.

15:41
    Daniek Kysela (OPA) doslova sestřelil u mantinelu domácího Brančíka a vykoledoval si dvě minuty za faul loktem.

11:55
    Michal Kukol (OPA) vyhodil puk mezi střídačky a bude za to potrestán dvěma minutami.

4:45
    Daniel Faltýnek (PRE) 2 min za hákování.

01:03
    Radek Tůma (OPA) sestřelil u mantinelu Martin Kotáska a nabídl Zubrům první přesilovou hru.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 21. Pospíšil, 35. Ditrich (Kočara, Krajíček), 46. Kotásek (Ferenc, Hanák), 60. Blinka (Tihlář) - 27. Grofek (Měch, Koschatzký), 60. Vítek (Kysela, Pavelek)

HC ZUBR Přerov: Tihlář - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Krajíček, Pospíšil, Sklenář - Ditrich, Kolář, Brančík - Hanák, Kotásek, Kočara - Kolařík, Sakrajda, Sedlák - Kundrátek, Blinka, Coufal.
    HK Opava: Šafránek - Bednárek, Faksa, Kysela, Vrábel, Tichý, Tůma, Kukol, Mosler, Jurčík, Džemla, Herman, Měch, Polok, Pavelek, Koschatzký, Wolf, Grofek, Vítek, Chalupa.

Rozhodčí: Jeřábek - Barteček, Moravec