Nitra – HC Slovan 5:3 (kon.) | Skalica – Košice 6:1 (kon.) | Martin – Banská Bystrica 4:5 (po s.n.)
Zvolen – Poprad 3:4 (po pr.)
po s.n.
HK VITAR Martin
4:5 (1:1, 1:2, 2:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Pátek 02.03.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Koniec zápasu. (19:34:25)

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Banská Bystrica dala gól!
    JAROSLAV JABROCKÝ rozhodol v samostatných nájazdoch.

Sýkora za hostí vyrovnal

Kriška famóznou kľučkou posiela v nájazdoch Martin do vedenia.

65:00
    O asi 8 minút budú samostatné nájazdy. V predĺženom čase mali navrch Martinčania, tí boli v poslednej desať-minútovke tretej tretiny ako živou vodou pokropeni, sršali agilitou a bojovnosťou

65:00
    Predĺženie skončilo.

63:35
    Fadrný Ján vyslal ďalšiu zo svojich striel.. Kostúr pozorný

61:59
    Za hosťí vyslal v predĺžení zatiaľ strelu Jarmo Jokila, aj to môžeme však hodnotiť iba ako propagačný pokus

60:30
    V samom úvode opäť obrovský tlak MHC! Važan mal zas a znovu na hokejke víťazný ´gól

59:26
    perfektná atmosféra a domáci diváci ženú svojich miláčikov k senzačnému výkonu!

59:18
    Martin dal gól!
    Važan prekrásne našiel MARTINA KRIŠKU, ktorý bleskovo z prvej VYROVNAL! extrémna radosť na martinskom štadióne! Asistencia: Važan

58:45
    Martin - oddychový čas - predsa len sa Martinčania pokúsia o vyrovnávajúci gól

58:00
    Važan opätovne blízko gólu. V presnejšej koncovke mu zabránil aj jeho spoluhráč Sobota - avšak nechtiac

57:20
    Martin stále bez výraznejších šancí. Nemožno však chlapcom z Turca uprieť snahu

56:31
    Posledných 03:30, Banská Bystrica si berie oddychový čas

Hostia v plnom počte.

55:11
    Martinský tlak prichádza sporadicky. Bystrica veľmi dobre bráni svoje bránkovisko

53:45
    Vzájomné vylúčenie - Kriška a Huba. 2. min. hrubosť

53:16
    Dokkonca 41s. presilovka 5:3 Jokila Jarmo - nedovolená hra so zdvihnutou hokejkou 2.m in.

53:01
    Ešte šesť sekúnd 4:4 a potom 47 sekundová presilovka MHC 5:4

51:55
    Grman fauloval. 2. min. hákovanie

51:45
    Važan v gólovej šanci!!! Veľmi pekná prihrávka od Martina Sobotu, skúsený martinský odchovanec mohol vyrovnať a vsietiť extrémne dôležitý gól do siete hostí.

51:08
    M. Výborný si sadol na treswtnú lavicu. Zovretie puku 2. min. + 10. osobny trest za nešportové správanie.

50:01
    Mexické vlny na martinskom štadióne. Fanúšikovia sa na poslednom zápase veľmi bavia .. .. .. Výborná atmosféra .. .. ..

49:20
    Martin bleskovo využíva presilovku a po odrazenom puku prekonal ležiaceho brankára MICHAL VAŽAN. Asistencia: Tomáš Brcko

49:04
    Lukáš NOvák - hákovanie - 2. min. Martin.

48:01
    Martinskí hokejisti akosi ubrali z plynu. Ich záverečný tlak akosi neprichádza a akoby mali počas posledného symbolického zápasu zviazané ruky. Predvádzajú skôr platonický tlak

46:10
    Dobrá práca Vartovníka a Cígera v útočnom pásme Martina. Napokon však ich úsilie neprinieslo gólovú šancu.

44:26
    Fatálna chyba martinského obrancu - Martina Výborného, robil kľučku ako posledný hráč MHC v útočnom pásme, stratil puk a SYKORA JAN využil v samostatnom nájazde svoje šikovné ruky pri zakončení. Bez asistencie.

43:30
    Kapitán Galamboš naservívoval puk pre Brcka, ten strelou ťahom natiahol Kostúra.

41:13
    Na stretnutí je aj reprezentačný tréner Vladimír Vújtek, ten počas prestávky povedal, že zatiaľ je hokejovejšia banská Bystrica, ale že ide o vyrovnaný zápas

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:12
    Po dlhej dobe strela od kapitána domácich - Petra Galamboša, Martinčania už nestrieľajú tak často ako v prvej tretine

37:22
    Zo strany Martina nevidíme po Bystrickom góle nadmerné snaženie, aj preto že ich rýchly gól hostí zaskočil.

35:55
    hostia opäť vedú. V presilovke dali domáci hosťom príliš veľa priestoru a to využil Kútny, ktorý naservíroval prihrávku RADOMIROVI HEIZEROVI, ktorý na dvakrát pretlačil puk za gólmana MHC. Asistencie: Kútny Vladimír

34:30
    Miroslav Škumát vylúčený na 2. min. za nedovolené bránenie v hre.

33:58
    Bystrický útočník Lukáš Novák ukázal, že vie vystreliť, domáci brankár s ľahkosťou chytil

32:52
    Marcus Kristoffersson ohrozil Šimka, ten bol však v bránke dobre postavený

31:29
    Rýchlo využitá presilovka MHC! MARTIN KRIŠKA dokázal tečovať strelu Jána Fadrného. Asistencie: Ján Fadrný, Vladimír Škoda

31:24
    Jabrocký - 2. min. za držanie. Martin má možnosť presilovky.

30:58
    Themár v obrovskej gólovej príležitosti! Už mu vyšla aj záverečná fáza zakončenia, no v jej samom závere mu skĺzol puk z hokejky a stav zostáva nezmenený.

29:00
    Vynikajúca dohoda hosťujúcich útočníkov. Kristoffersson nabil JARMOVI JOKILOVI a ten jemne zmenil smer puku a prekvapil Šimku. Asistencie: Marcus Kristoffersson, Grman Michal

28:00
    Kútny v dobrej pozícii pred Šimkom, teraz zas ukázal svoje umenie obecenstvu domáci brankár

27:09
    Kriška v šanci, Martin mohol viesť, chýbalo viac dôrazu

26:08
    Murček v šanci, Kostúr však nemal veľa práce s jeho pokusom.

25:12
    Ižvolt bol v bezprostrednej blízkosti Kostúra, ten dokonca ležal, no mladý martinský útočník nedokázal zdvihnúť puk.

Domáci v plnom počte.

24:53
    Vynikajúca Važanova šanca: bol sám pred Kostúrom a nedokázal zdvihnúť puk. Dôležitý moment, v martinskej presilovke.

23:50
    Martin hrá presilovku. Vylúčený je hosťujúci Beňa na 2. min. za faul kolenom.

23:07
    Príležitosť Filipa Macejku - takmer si hostia vrazili gól po spätnej prihrávky od Macejku.

21:01
    Zatiaľ iba strelecký pokus Martina Krišku. Druhá tretina sa začala v zodpovednejšom tempe a bez väčších obranných chýb

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

18:44
    Hostia vyrovnávajú! ... vďaka Grmanovi, ten urobil zoči-voči Šimkovi peknú kľučku a do poloprázdnej bránky vsunul puk. Asistencia: Jokila

18:20

16:19
    Miroslav Hlinka neuniesol fakt, že bol vylúčený na 2. min. a asi mu to bolo málo. Po "debate" s rozhodcom sa "dohodli" na vyššom treste. Hlinka v zápase končí.

15:58
    Martin mohol viesť o dva góly. Lukáš Zelíska netrafil prázdnu bránku!

15:20
    Vynikajúca spolupráca Fadrného s VLADIMIROM ŠKODOM, ktorý po ideálnej prihrávke od Fadrného vsietil do prázdnej bránky: asistencie: Fadrný Ján, Martin Kriška

13:30
    Výborná strela Themára z otočky, ziaľ nebola najpresnejšia.

12:01
    V Martine sa napriek koncu sezóny a rozpačitému fungovaniu klubu fanúšikovia bavia.

11:16

10:40
    Pekná bojovnosť Škodu a Krišku spôsobila Bystričanom veľké problémy, druhýmenovaný aj ohrozil Kostúra.

09:16
    Prvé vylúčenie na strane MHC - Jakub Cíger - 2. min. nedovolená hra so zdvihnutou hokejkou.

08:58
    Pekný pokus z ľavého kruhu od Michala Murčeka.

07:15
    V druhej presilovke MHC opäť neprišla šanca, ktorá by domácich mohla priblížiť ku prvému gólu

06:05
    Strela Tomáša Brcka. Kostúr je zatiaľ istý.

05:08
    Hosťujúci Hričina si išiel sadnúť na trestnú lavicu za krošček. 2. min.

04:05
    Bystrica v štvrtej minúte zatlačila Martin. Kristoffersson svoju pozíciu nedokázal efektívne využiť.

03:03

02:00
    Pekné strely v presilovke od Važana a Matejku.. Martin zatiaľ bez gólovej strely.