Chabarovsk – Omsk 2:4 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 6:7 (kon.)
Ufa – Kazaň 3:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Petrohrad 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Mytišči 4:0 (kon.)
Minsk – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Riga – N.Novgorod 1:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
6:7 (4:2, 2:0, 0:5)
Traktor Čeljabinsk
Neděle 04.03.2012, 12:00 • Arena Jugra • Play-off KHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendového dne. (14:16:04)

Naprosto neskutečný zápas, kterému nechybělo drama, zápletka a nakonec naprosto neuvěřitelný závěr. Čeljabinsk prohrával po dvou třetinách už 2:6, jenže během necelelých pěti minut srovnal a necelé dvě minuty před koncem nakonec celý zápas otočil ve svůj prospěch. Ujímá se tak vedení v sérii 2:1 a nyní je nahoře on. Ukázal všem, jak má vypadat síla velkého týmu a že jeho vítězství po základní části nebylo výjimečné!

60:00

59:51
    Teprve nyní odjíždí hostující gólman na střídačku.

59:38
    Vhazuje se před domácí brankou.

59:05
    Hosté stále nemohou přejít do útočného pásma a Masalskis proto nemůže jet na střídačku.

58:20
    Hosté vrhají všechny síly do útoku, kvůli ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.

57:50
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Naprosto nepochopitelný obrat, který se v hokeji takhle často nevidí! Jan Bulis objel domácí branku a u druhé tyče našel osamoceného MAXIMA JAKUCEŇU.

57:42
    Chyba domácích ve středím pásmu a Čeljabinsk vybojoval útočné pásmo.

57:00
    Střelu Rjazanceva vyráží Masalskis do ochranné sítě.

56:31
    Hra se začíná hodně kouskovat, třetí přerušení během půl minuty.

56:07
    Rychlý útok Traktoru, Masalskis ale po sražené ráně vyjíždí z branky a v klidu rozehrává.

55:13
    Čistov dostal tvrdý direkt, vylučovat se ale nebude a vhazuje se ve středním pásmu.

54:57
    Chanty-Mansijsk skvělé brání střední pásmo.

53:52
    Nyní na druhé straně dělal vše co mohl Proskurjakov a nakonec zasahovat nemusel, obětaví obránci si lehají do střel.

52:59
    Velký závat a souboje před Masalskisem, domácí se však brání.

52:18
    Začíná se přitvrzovat a emoce tečou, několik krásných soubojů u mantinelu.

50:59
    A je tu další zákrok domácího gólmana.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 8. Skorokhodov, 12. Demagin (Videll), 15. Altarjov (Ibragimov), 18. Demagin (Videll), 26. Skorokhodov (Sitnikov), 27. Blochin (Videll) - 5. Kontiola (Rjazancev), 13. Popov (Glinkin), 45. Chistov (Giroux, Rjabykin), 48. Antipov (Giroux, Rjazancev), 49. Rjabykin (Čistov), 50. Antipov (Kontiola), 58. Jakuceňa (Bulis)

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Masalskis) - Blochin, Pepeljajev, Selujanov, Starosta, Ibrahimov, Dyjakov, Putilov - Simakov, Fjodorov E., Klyncev - Krysanov, Skorochodov, Sitnikov - Altarjov, Demagin, Videll - Bocharov, Bulijansky, Belyayev, Jemeljejev.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Proskurjakov) - Quint, Rjabykin, Giroux, Razin, Vasilčenko, Rjazancev, Katyčev, Šinin - Čistov, Jakuceňa, Bulis - Kontiola, Panov, Antipov - Popov, Glinkin, Burdasov - Nesterov, Mamin, Buturlin.

Rozhodčí: Komarov, Ravodin - Buturlin, Spirin