Chabarovsk – Omsk 2:4 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 6:7 (kon.)
Ufa – Kazaň 3:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Petrohrad 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Mytišči 4:0 (kon.)
Minsk – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Riga – N.Novgorod 1:4 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
3:4 (0:0, 1:1, 2:2)
Ak Bars Kazaň
Neděle 04.03.2012, 12:00 • Ufa-Arena • Play-off KHL

Dnešní utkání je u konce. O vítězi muselo rozhodnout až prodloužení. Po pěkné přihrávce Morozova se prosadil Zaripov a zajistil tak svému týmu vedení v sérii 2:1. Hráčem dnešního utkání byl Alexei Morozov, který dvě branky vstřelil a na dvě přihrál.

To je z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (14:56:04)

80:00

68:12
    Kazaň vstřelila branku!
    Hosté vstřelili vítěznou branku a ujímají se vedení v sérii. Od pravého mantinelu výborně před branku přihrál Alexei Morozov a DENIS ZARIPOV si nejprve položil brankáře a poté rozhodl.
    Asistence: Alexei Morozov

67:13
    Radulov vyjel zpoza brány a bekhendem nahodil puk na Vehanena. Ten jeho střelu chytil.

67:01
    Domácím se nedařilo přejít modrou čáru a tak vypálili puk z červené čáry na brankáře Vehanena.

65:40
    Prvních pět minut prodloužení bylo velmi opatrných s jen velmi málo šancemi na obou stranách.

64:14
    Nepřesná rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.

63:40
    Hostující Nikulin pálil od modré čáry. Domácí poté vyhodili do středního pásma.

62:30
    Úvod prodloužení se hraje v mírném tempu, více ze hry ale mají domácí.

61:00
    Domácí byli první minutu prodloužení v útočném pásmu, ke střele se ale nedostali. Svou útočnou akci zakládají hosté.

60:01

Hráči jsou na ledě. Prodloužení za chvíli začne.

Prodloužení začne přibližně ve 14:38.

Je za námi třetí třetina třetího utkání čtvrtfinálové série mezi Ufou a Kazaní. V základní hrací době se o vítězi utkání nerozhodlo, následovat tak bude prodloužení. Hosté byli velmi blízko výhře, jejich tři využité přesilovky jim na výhru ale nestačili. Domácí v závěru využili pětiminutovou přesilovku a poslali utkání do prodloužení.

60:00

59:07
    Ufa právě vstřelila branku!
    Domácí v závěru třetí třetiny využívají početní výhodu a vyrovnávají stav utkání. Po přihrávce Proškina se z mezikruží trefil přesně do levého horního rohu IGOR GRIGORENKO.
    Asistence: Vitalij Proškin, Vitalij Aťjušov

58:36
    Hosté to přehnali s důrazem při napadání a Jevgenij Skačkov dostává dvě minuty za podražení.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté se brání ve čtyřech. Domácím se nedaří založit útok.

56:50
    Hosté se při přesilovce nikam neženou.

Jakub Šifel

Branky a nahrávky: 30. Kozlov (Grigorjev, Kondratěv), 50. Nakládal (Radulov, Saprykin), 60. Grigorenko (Proškin, Aťjušov) - 40. Nikulin (Zaripov, Morozov), 43. Morozov (Kornějev), 53. Morozov (Zaripov, Kapanen), 69. Zaripov (Morozov)

Salavat Julajev Ufa: Ersberg (Davydov) - Proškin, Aťjušov, Nakládal, Blaťák, Koistinen, Kondratěv, Grigorjev, Isangulov - Saprykin, Grigorjenko, Radulov - Pihlström, Trubačev, Platonov - Taraťuchin, Sčastlivyj, Kozlov - Svitov, Mirnov, Kolcov
    Ak Bars Kazaň: Vehanen (Kasutin) - Nikulin, Kornějev, Panin, Kuljaš, Chromickyj, Zacharčuk - Zaripov, Kapanen, Morozov - Straka, Těreščenko, Petrov K. - Skačkov, Immonen, Spiridonov - Panirin, Bodrov, Petrov O. - Lukojanov

Rozhodčí: Odinsh, Rennes - Shelyanin, Sivov