Bayern – Basilej 7:0 (kon.) | Inter – Marseille 2:1 (kon.)
Inter Milán
2:1 (0:0)
Olympique Marseille
Úterý 13.03.2012, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza, Milán • Liga mistrů

Už to vypadalo na nudné utkání, ale nečekaný závěr musel diváky zvednou ze sedaček. V 75. minutě Milito zařídil domácím vedení, Inter už se viděl v prodloužení, když v nastaveném čase Brandao vstřelil postupovou branku francouzského celku. Poté ještě kapitán Marseille gólman Mandanda zavinil penaltu a oslabil svůj celek, ale proměněná penalta Pazziniho již nemohla nic změnit na tom, že Marseille překvapivě vyřazuje milánský Inter a míří do čtvrtfinále Ligy mistrů! To je ode mne vše, dobrou noc. (22:44:36)

90+6
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    GIAMPAOLO PAZZINI se z pokutového kopu nemýlí, tvrdou ránou k tyči nedává gólmanovi Marseille šanci - 2:1!

90+5
    Ze hry musí Ayew, střídá jej náhradní gólman Bracigliano.

90+4
    Mandanda stáhl k zemi Pazziniho, za což vidí druhou žlutou a tím pádem i červenou. Domácí navíc budou kopat penaltu!

90+2
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Tak to je šok! Střídající BRANDAO využil dlouhý nákop a střelou do protipohybu Césara posílá Olympique do čtvrtfinále Ligy mistrů a v táboře francouzského týmu exploduje radost - 1:1!

90+1
    Centr Azpilicuety padal k Brandaovi, naštěstí pro Inter se na správném místě zjevil César a míč lapil.

90
    Hlavní sudí bude nastavovat tři minuty.

90
    Stankovič povalil soupeře a dostává za to žlutou kartu.

89
    Maicon dokázal přes Ayewa odcentrovat, ale míč se snesl jen na horní síť hostující branky.

88
    Ze hry jde Rémy, který se ve druhém poločasu k míči příliš často nedostal, vystřídá ho Brandao.

87
    K přímému kopu se postavil Maicon, ale vysoko přestřelil.

86
    Maicon se pustil do neohroženého sóla a byl zastaven faulem Diarry až několik metrů na šestnáctkou.

85
    Míč zůstal v držení Interu, Lúcio dloubl míč za obránce, kam si nečekaně naběhl nehlídaný Cambiasso, ale v těžké pozici poslal míč hlavou nad!

85
    Maiconův střílený centr se snášel ke vzdálenější tyči pod břevno, Mandanda zůstal pozorný a míč vytáhl nad břevno!

84
    Diawara nedovoleně odstavil Pazziniho, Interu se rýsuje standardní situace.

83
    Inter sice vysoko napadá, ale nedaří se mu vypracovat si souvislejší tlak.

81
    Míč mají častěji na kopačkách hráči Interu, kteří jsou vstřelenou brankou povzbuzeni a snaží se o druhou. Pěkně pálil Stankovič, ale zamířil jen doprostřed branky.