Vrchlabí – Lomnice n/P 4:3 (kon.) | Hvězda Praha – Slaný 6:5 (po pr.)
Středa 14.03.2012, 18:00 • ZS ve Vrchlabí • Kvalifikace o 2. ligu

Střely:

Vrchlabí - 32

Lomnice - 28 (21:02:14)

Po závěrečném boji o vítězství bylo Vrchlabí blíže 3 bodům a to si také plně zasloužili. Dramatický třetina až do konce! Já se s váma loučím a přeji příjemný večer.

60:00

59:50
    Brankář lomnice je na střídačce!

57:21
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Akci 3 na 2 zakončil TOMÁŠ MAREK táhlou střelou k tyči na kterou hostující brankář nedosáhl! 4:3 dvě minuty před koncem!

55:05
    Co dnes nedají vrchlabští hokejisté, to je neuvěřitelné, tolik šancí na zakončení do prázdné branky na 100% góla, ale vždycky něco zamezí projití puku do brány.

48:59
    Samostatný únik Lubomíra Buška nebyl proměněn díky dobrému zákroku Skákalíka, který stihl včas zatnout betony!

48:13
    Jaroslav Mádle dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

47:17
    Vrchlabí nepřeje při zakončení štěstíčko, tečovaná střela Petra Hlaváče skončila v lapačce Skákalíka, který snad ani sám nevěděl jak střelu chytil.

46:44
    Vyloučení na straně domácích, dvě minuty obdržel Lubomír Bušek za hákování.

46:24
    Petr Vágenknecht z Lomnice vyloučen na dvě minuty za sekání.

45:34
    Série výborných šancí pro Stadion! Nejprve Pavel Zázvorka z kruhu vypálil a zazvonila tyč! A poté projektil Jaroslava Mádleho šel těsně vedle branky!

43:42
    Tomáš Jirku jel sám na golmána Skákalíka, ale puk mu v rozhodující chvíly sjel z hole a podle toho dopadlo i zakončení!!!

Dnešní utkání sleduje 960 diváků.

42:09
    Dobrou šanci měli vrchlabští, ale Martin Lepka sám před brankářem minul!

38:20
    Vyloučení bude také na straně hostů, kteří se prohřešili příliš hráčů na ledě. Trest odpyká Lukáš Syrovátka.

37:30
    Vyloučen hráč Vrchlabí Lubomír Bušek za hákování.

35:46
    Pokus Martina Blažeje objet bránu a zasunout puk za záda lomnického brankáře se nepovedl, ten se včas přesunul k druhé tyčce.

34:50
    Opět chyba při rozehrávce domácí obrany. Přihrávku zachytil Jiří Junek, ale opět se předvedla Bieglova lapačka!

34:30
    Střela jednoho z útočníku Lomnice z úhlu, bez problému kryje domácí gólman. Vhazování před Vrchlabskou bránou.

31:55
    Vyloučen hráč na straně hostů Martin Bartoš , který dostává 2 minuty za sekání.

31:18
    Teď drží od inkasovaného gólu Vrchlabí skvělý Zdeněk Biegla, jenž všechny nebezpečné střely, které na něj za posledních půl minuty na něj letělo!

30:08
    Chybu Pavla Zázvorky nepotrestal David Bláha, jeho pokus kryje Biegl.

29:26

27:56
    Icing Lomničtích.

27:51
    Začíná přesilovka Lomnice, když byl vyloučen Tomáš Jirku za držení.

27:13
    Šance na obou stranách! Nejdříve sám jel na Biegla Jiří Maryšek, ale střelou mezi betony nepřekonal golmana Vrchlabí a na druhé straně pálil z mezikruží Pavel Zázvorka, ale Skákalík dokázal včas nastavit svojí vyrážečku!!!

25:39
    Z lomnice vyloučen David Bláha, dvě minuty za podražení.

25:05
    Zakázané uvolnění stadionu.

23:43
    Jiří Jakubec vyzval před brankou hostů na střelu Lukáše Kováře, ale tomu střelu i dorážku Skákalík chytl!

23:08
    Icing hostů.

22:11
    Akce Vrchlabí dva na dva, ale střílejícímu Tomáši Markovi se střela příliš nevyvedla a Skákalík kryje.

21:20
    Oba týmy vstoupili do druhé třetině poměrně opatrně a hraje se většinou ve středním pásmu.

20:01

Po velice vzrušující třetině plného gólů, soubojů a krásných nahrávek je stav na zimním stadionu ve Vrchlabí 3:3. Hra je zcela vyrovnaná a uvidíme, s čím, který tým nastoupí do druhé třetiny, která začne přibližně v 18:48.

Střely na bránu:

Vrchlabí - 11

Lomnice - 11

20:00

18:55
    Lomnice právě vstřelila branku!
    Hostující celek před koncem první třetiny vyrovnává po chybě brankáře Biegla, který jemnou střelu vyrazil betonem pouze před sebe a JIŘÍ JUNEK doklepl kotouč za bezmocného gólmana Vrchlabí.

18:48
    Zakázané uvolnění stadionu, vhazování před Bieglem.

16:44
    Už se znovu hraje a Lomnice má přesilovku, ale zatím nic z ní nevytěžila.

16:43
    Hra je přerušena z důvodu zranění Lukáše Kováře, který se svíjí na ledě.

16:43
    Martin Lepka dostává 2 minuty za hákování.

16:27
    Hosté si vybudovali tlak a drtí Stadion před bránou.

14:41
    Chvilku teď nevěděl kde má domácí brankář puk a naštěstí pro Vrchlabí ho našel pod svým betonem.

12:46
    V chaosu před svatyní Skákalíka se nejlépe zorientoval MARTIN SVOBODA , který zasunuje puk do brány! Vrchlabí jde do vedení, navíc má ještě klasickou přesilovku.

12:11
    Stadion bude mít výhodu 5 na 3, když je vyloučen další hráč hostů David Bláha za držení.

11:20
    Teď Martin Filip zazdil 100% šanci, když měl před sebou odkrytou bránu ale nepodařilo se mu střelu ztečovat do jejího prostoru a střela letí nad!

10:52
    Vyloučen hráč Lomnice Václav Svoboda za krosček.

11:45
    Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.

09:51
    Vrchlabí pomáhají i špatné rozehrávky soupeřů

08:40
    Stadion se úspěšně brání a nedovolí Lomnici zaujmout pozici v útočném pásmu.

08:15
    I přes pískot domácích fandů, poslali rozhodčí na dvě minuty Martina Filipa za podražení.

06:23
    Martin Filip objel dva lomničtí obránce puk naservíroval pod sebe na zcela volného MARTINA SVOBODU a ten si poradil s přehledem a vyrovnává na 2:2!

05:42
    První vyloučení zápasu ze strany Lomnice. Na trestnou jde na dvě minuty Michal Špaček za hákování.

04:52
    Lomničtí jdou do vedení! nahazoval puk na bránu, ji stihl tečovat a trefuje se do pravého horního rohu!

04:22
    Tak hra nám začíná nabírat obrátky a hraje se na krajskou ligu nadprůměrný hokej.

02:42
    Lomničtí ale ihned odpovídají. Domácí obránci zapoměli pokrýt před brankou JANA RUTKOVSKÉHO a ten se neomylně trefuje za Bieglovi záda! Stav 1:1.

02:11
    Vrchlabský Tomáš Oppelt předložil puk nádherně před branku a Jirku z první prostřeluje Skákalíka! 1:0

01:33
    Zázvorka netrefil puk ideálně a trefil obránce, který následně založil nebezpečný brejk a ohrozil tak poprvé Bieglovu branku!

00:11
    První situace musel řešit hostující brankář, ale střela Oppelta nebyla razantní.

00:01

HC Vrchlabí: Biegl (Effemberk) - Hlaváč, Provazník, Červa Zázvorka, Bušek, Mádle, Rathouský, Mašek, Kovář, Lepka, Jakubec, Filip, Svoboda, Oppelt, Jirku, Blažej, Šrámek, Marek

HC Lomnice nad Popelkou: Skákalík (Tříška) - Bartoš, Syrovátka J., Špaček, Svoboda, Pavlas, Rudiš, Lemfeld, Martinec, Junek, Bláha, Syrovátka L., Kotas, Kocourek, Košťák, Maryška, Rutkovský, Vágenknecht

Rozhodčí: Vokřál - Marek, Rybáček

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Radek Havel

Branky a nahrávky: 3. Jirku (Oppelt), 7. Svoboda (Filip), 13. Svoboda (Jakubec, Filip), 58. Marek (Oppelt) - 3. Rutkovský (Lemfeld), 5. Rutkovský (Junek), 19. Junek (Lemfeld)

HC Stadion Vrchlabí: Biegl (Effemberk) - Hlaváč, Provazník, Červa Zázvorka, Bušek, Mádle, Rathouský, Mašek, Kovář, Lepka, Jakubec, Filip, Svoboda, Oppelt, Jirku, Blažej, Šrámek, Marek