Kladno – Vysoké Mýto 1:4 (kon.) | Zruč n/S – Slavia 4:2 (kon.) | Tango Brno – Chrudim 2:5 (kon.)
Bohemians Futsal – Interobal Plzeň 11:2 (kon.) | Balticflora Teplice – Šumperk 8:3 (kon.)
SAT-AN fight club Kladno
1:4 (0:0)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 16.03.2012, 20:001. Futsal liga

Utkání nakonec končí. Vysoké Mýto díky skvělému nástupu do druhého poločasu snadno vítězí, během čtyř minut dalo tři branky a bylo hotovo. Satani už jen symbolicky snížili ve 40. minutě. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek pátečního večera. (21:37:03)

40
    Mýto kombinuje ve středu hřiště a už se asi nic nestane.

40
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Nakonec symbolické snížení Kladna, po přihrávce ze středu hřiště od Fitzela střílí do volné klece TOMÁŠ ABRHÁM.

39
    Hafenrichter si dal míč na dlouhou nohu a míč končí v autu.

38
    Na fauly je to 5:5 a každý další faul bude znamenat pokutový kop.

38
    Na Gerčáka dorážel Fitzel, ale hostující gólman dokázal byl včas u míče.

37
    Müller zkusil kličku, jenže se mu to nepovedlo a naštěstí pro Kladno končí míč v autu.

37
    Novotný rozjel akci po pravé straně a vybojoval rohový kop.

36
    Mýto opět vybojovalo odkop od branky a utkání se už jen dohrává.

35
    Střela Novotného je včas zblokována.

35
    Nejzbach opět kombinuje před svou brankou a drží míč.

34
    Po pátém faulu Mýta je tu další standardka Kladna.

33
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Po výhozu gólmana Gerčáka se ocitl před gólmanem Konečným hostující SEMERÁD a propálil brankáře Konečného, který opět mírně zaváhal.