Vítkovice – Sparta 3:4 (kon.) | Motor ČB – Třinec 2:6 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:3 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (1:0, 1:3, 2:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 30.03.2012, 18:30 • Tipsport arena • Mistrovství ČR - mladší dorost

53:36
    Lukáš Pitra (CHM) vysekl Heřmánkovi hokejku z rukou a sudí si toho všimli.

48:06
    Josef Toman (CHM) to přehnal s tvrdostí a jde si sednout za faul loktem.

45:52
    Vojtěch Divila (LIB) dostává dvouminutový trest za hákování.

39:51
    Třetinu zakončuje vyloučení na chomutovské straně, Lukáš Pitra (CHM) si pomohl podražením.

31:57
    Martin Strunz (CHM) dostává dvě minuty za sekání, a posílá svůj tým do čtyř.

31:35
    Jakub Mečíř (LIB) oslabuje svůj tým, hákoval.

28:23
    Na trestnou lavici putuje Jan Heřmánek (LIB), dvě minuty za podražení.

09:28
    Piráti dostanou druhou přesilovkovou šanci, Jan Heřmánek (LIB) se provinil hákováním.

07:01
    Lakatoš zavinil faul soupeře, Martin Knobloch (CHM) dostává dvě minuty za hákování.

02:38
    Domácí Zdeněk Král (LIB) dostává menší trest za podražení.

Radoslav Vavřina

Branky a nahrávky: 15. P. Macháček (Rohla), 21. Strunz (A. Macháček), 53. Kaše, 55. Toman - 22. Klinger (Lakatoš), 33. Chlapík (Zacha), 34. Pyrochta (Zacha, Gecko)

Piráti Chomutov: Lukeš (Strejc) – Taraška, Toman, Krstev, A. Macháček, Klepl, Knobloch, Pokorný, Dimitrov, Kozák, Pitra, P. Macháček, Rohla, Adámek, Pala, Páleník, Kaše, Rindoš, Zedník, Strunz.
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (21. Stezka) – Babec, Slaboch, Chlum, Mečíř, Němeček, Lakatoš, Šír, Klinger, Pyrochta, Chlapík, Havlín, Ordoš, Král, Gecko, Bělohorský, Husa, Heřmánek, Divila, Suchý, Zacha.

Rozhodčí: Hanzlík – L. Podrazil, R. Podrazil.