Caen – Ajaccio 0:0 (kon.) | Lille – Toulouse 2:1 (kon.) | Rennes – Lyon 1:1 (kon.)
Lille OSC
2:1 (2:0)
Toulouse FC
Neděle 01.04.2012, 17:00 • Stadium Lille Metropole, Lille (Francie) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Domácí Lille v poměrně pohledném utkání přehrálo Toulouse 2:1. Hosté se sice ve druhém poločase zvedli, nicméně vyrovnávací branku nevstřelili a zřejmě po právu prohráli. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle. (18:54:12)

90+3
    Tohle domácí nejspíše už zvládnou. Poslední vteřinky utkání, míč v moci domácích.

90+2
    Eden Hazard vystřelil, ale ránu zblokovala pozorná obrana.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 min.

89
    S ním si domácí poradili a můžou hned jít do otevřené hostující obrany, která hraje již jen na 3 obránce.

88
    Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Toulouse bude kopat rohový kop.

88
    Hostující Serge Aurier se dostal ke střele, ta však byla zablokována.

87
    De Melo mohl rozhodnout utkání, ale s jeho střelou si gólman Toulouse poradil.

86
    Pantxi Sirieix (Toulouse) vidí červenou kartu a oslabuje na závěrečné minuty svůj tým.

85
    Trenér Rudi Garcia (Lille) střídá. Odchází Benoit Pedretti, místo něj se na hřiště podívá český obránce David Rozehnal.

84
    Střela na branku, k ní se dostal Wissam Ben Yedder, ale brankáře překonat nedokázal.

83
    Rohový kop bude zahrávat Lille.

82
    Ke střele hlavou se dostal Tulio De Melo, ale nezamířil mezi tři tyče.

81
    Hosté střídají. Ze hřiště odejde Emmanuel Riviere a nahradí ho Umut Bulut.

79
    Na stadionu Stadium Lille Metropole (Lille) dochází ke střídání. Odejde Adrien Regattin a místo něj si zahraje Wissam Ben Yedder

78
    Pantxi Sirieix se pokousil ohrozit branku soupeře. Jeho střela byla ale nepřesná.