Dukla Praha – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Teplice – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 2:3 (kon.)
FK Teplice
0:1 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pátek 06.04.2012, 18:00 • Na Stínadlech • Gambrinus liga

Budějovičtí dnes vítězí na teplickém stadionu. Nutno podotknout, a to i přes převahu teplických ve druhé půli, že zaslouženě. Takticky zvládnutý závěr zápasu a větší efektivita přinesla kýžené ovoce a po brance Sandra tak dnes vítězí nejtěsnějším rozdílem jihočeši. Z Teplic pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:52:38)

90+1
    Rudolfa Otepku, který dnes dirigoval hru budějovických nahrazuje Brezinský.

90
    To už je zoufalý nápor, ve kterém ale teplickým chybí nápaditost. Nastaví se dvě minuty, takže vše nasvědčuje, že budějovičtí vyloupí teplická Stínadla.

88
    Domácím tečou nervy, včetně trenéra Rady, který byl rozhodčím Hrubešem vykázán na tribunu. Smutný obrázek zoufalé snahy teplických, kteří dnes nestačí.

87
    Podruhé střídají hosté, Řezníčka nahrazuje František Němec.

87
    Rychlá rozehrávka Grigara hledala Mahmutoviče, kterého si pohlídal Řepka.

85
    Poslední střídání Petra Rady, kdy Ježdíka nahrazuje mladý Abid Mujagič.

85
    Vachoušek zahrál v pokutovém území vysokou nohou a kromě zmaření teplické šance si ještě vykoledoval poměrně přísnou žlutou kartu.

82
    A to i proto, že František Cipro využívá možnost střídat. Sandra Fereiru střídá Hudson.

81
    Budějovický Otepka vydřel na Matulovi rohový kop a sám s jeho exekucí nespěchá.

80
    Ze strany teplických je to teď hodně kostrbaté a místy se zdá, že domácí se dnes k ohrožení branky nedostanou, i kdyby se hrálo do půlnoci.

79
    Domácí polevili ve svém náporu a budějovičtí se tak blíží první venkovní výhře.

76
    Otepkův dobrý centr donutil Petra Lukáše odhlavičkovat v těžké pozici na rohový kop.

75
    A posléze fauloval Dolejš na útočné polovině Otepku a je třetím karetním hříšníkem.

75
    V momentě, kdy domácí diváci začali skandovat "my chceme gól" přišel centr z levé strany, se kterým si opět poradil bezchybný Daněk.

73
    Na druhé straně centroval zleva Otepka a zcela volný Řezníček z hranice asi dvanácti metrů přestřelil.

72
    Čas začíná domácím pomalu utíkat a i když se ve druhé půli hraje v podstatě na polovině Budějovic, domácí se do zakončení moc nedostávají.

71
    Rosa se snažil odcentrovat do plné obrany hostů a trefil jen správně stojícího Řepku.