Pátek 06.04.2012, 01:00 • Consol Energy Center • NHL

Naděje Jezdců rychle ukončil KRIS LETANG, který ze středního pásma trefil prázdnou bránu. Bez asistence.

58:27
    Rangers hrají bez brankáře.

57:46
    Rangers právě vstřelili branku!
    ARTĚM ANISIMOV snižuje na 2:4. I tentokrát se Rangers prosadili z dorážky. Fleury neudržel střelu Girardiho a ta se dostala k Boyleovi, který před brankovištěm vystřelil. Jeho střelu ještě tečoval Anisimov. Asistence: Brian Boyle, Daniel GIrardi.

55:58
    Rangers zkrácenou přesilovku 5 na 3 nevyužili. Navíc mohli inkasovat, když Letang vracející se z trestné lavice jel sám na Birona.

55:21
    Orpik byl za zákrok na Stepana vyloučen na 5 minut + do konce utkání.

54:08
    Rangers si zahrají přesilovku. Rozhodčí vyloučili Krise Letanga (PIT) za krosček.

53:48
    Marc Staal prokličkoval až do obranné třetiny soupeře a nebezpečně vypálil. Fleury jeho střelu sice vyrazil, ale jen kousek od tyčky. Největší šance hostů ve třetí třetině.

49:06
    Zdá se, že o výsledku je rozhodnuto. JEVGENIJ MALKIN si najel před bránu, kam mu nahrál Kunitz. Ruskému útočníkovi stačil jen okamžik k tomu, aby skóroval. Asistence: Chris Kunitz, Sidney Crosby.

47:33

45:33
    Kunitz (PIT) byl vyloučen za držení.

44:21
    Domácí se zničehonic dostali do přečíslení dva na jednoho. Crosby ale nedokázal přesně nahrát Kunitzovi.

35:01
    Kunitz (PIT) si půjde odsedět menší trest za nedovolené bránění.

32:54
    Penguins málem vstřelili čtvrtý gól. Biron neudržel puk a domácí se tlačili k dorážce.

26:02
    Stepan (NYR) si půjde odsedět dvě minuty za hru vysokou holí.

25:11
    RICHARD PARK se dostal k dorážce a nezaváhal. Útočník domácích zpoza brány nastřelil puk do Birona, který kotouč nevědomky dopravil za brankovou čáru. Asistence: Pascal Dupuis, Eric Tangradi.

22:10
    Biron vychytal Dupuise. Brankář Rangers nechal vyniknout svou lapačku.

20:59
    Gáborík nedal gól. Fleuryho ho zastavil levým betonem. Gáboríkovi nahrával Richards.

12:40
    Rangers si zahrají přesilovku. Hákoval Cooke (PIT).

08:27
    TYLER KENNEDY využívá chybu Birona. Brankář Rangers špatně rozehrál, Pittsburgh získal puk v útočné třetině a Kennedy přesně střílel z prostoru levého kruhu. Asistence: Jordan Staal, Zbyněk Michálek.

06:59
    Crosby neskóroval tváří v tvář Bironovi. Pittsburgh těžil z přečíslení dva na jednoho.

04:23
    Fedotěnko se natlačit před bránu soupeře, Fleury puk jen vyrazil a BRANDON DUBINSKY dorážel do odkryté brány. Asistence: Ruslan Fedotěnko, Brian Boyle.

01:11
    CHRIS KUNITZ rychle posílá domácí do vedení. Útočník Penguins stál před bránou a úspěšně tečoval střelu Krise Letanga z mezikruží. Asistence: Kris Letang, Jevgenij Malkin.

Daniel Poláček

Branky a nahrávky: 2. Kunitz (Letang, Malkin), 9. Kennedy (Staal, Michálek), 26. Park (Dupuis, Tangradi), 50. Malkin (Kunitz, Crosby), 60. Letang - 5. Dubinsky (Fedotěnko, Boyle), 58. Anisimov (Boyle, Girardi)

Pittsburgh Penguins: Fleury - Orpik, Michálek, Martin, Letang, Strait, Engelland - Kunitz, Malkin, Neal - Sullivan, Crosby, Dupuis - Cooke, Staal, Kennedy - Adams, Vitale, Asham.
    New York Rangers: Biron - McDonagh, Girardi, Staal, Strälman, Del Zotto, Bickel - Hagelin, Richards, Gáborík - Anisimov, Stepan, Callahan - Dubinsky, Boyle, Fedotěnko - Scott, Mitchell, Prust.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Francois StLaurent