Cesena – Bologna 0:0 (kon.) | Chievo – Catania 3:2 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 1:2 (kon.)
Novara – Janov 1:1 (kon.) | Cagliari – Inter 2:2 (kon.) | Udinese – Parma 3:1 (kon.)
Lecce – AS Řím 4:2 (kon.) | Atalanta BC – Siena 1:2 (kon.) | Palermo – Juventus 0:2 (kon.)
Lazio – Neapol 3:1 (kon.)
Novara Calcio
1:1 (0:1)
Janov CFC
Sobota 07.04.2012, 15:00Italská Serie A

V prvej polovici zápasu boli aktívnejší hostia z Janova, o čom hovorilo aj skóre po 45-tich minútach- 1:0 , keď sa v siedmej minúte dokázal presadiť kanonier Palacio. Hneď v úvode druhého polčasu začali odhodlaní domáci okupovať a dobíjať bránu hostí. Odmena za snahu prišla v tej najlepšej možnej podobe, v podobe gólu v 68. minúte z kopačky striedajúceho Mascaru. Do konca zápasu sme už gól nevideli a tak sa v Novare zrodila spravodlivá remíza 1:1. (16:59:39)

90+4
    Hostia postupovali s loptou do 16-tky, no Gilardinov pas bol na Palacia pridlhý.

90+3
    Jensen to skúsil z diaľky. Jeho strela mierila tesne vedľa ľavej žrde.

90+2
    Priamy kop z asi 35 metrov pre Novaru. Center smeroval na vzialenejšiu žrď, no k zakončeniu sa žiaden z domácich futbalistov nedostal.

90+1
    Juraj Kucka sa dopustil faulu a rozhodca vyťahuje žltú kartu. Juraj sa tak v ďalšom zápase na ihrisku neobjaví.

90
    Hrať sa bude ešte päť minút.

90
    Po kĺžačke zo zadu na protihráča vidí červenú kartu domáci útočník Andrea Caracciolo!

87
    A ďalšie striedane. V zápase končí Miguel Veloso a v posledných minútach sa na ihrisko dostáva aj slovenský reprezentant Juraj Kucka.

87
    Mascara sa po ošetrovaní vrátil do hry.

86
    Trenér Attilio Tesser strieda. Odchádza Filippo Porcari a v do zápasu naskakuje Daniel Jensen.

85
    Kapitán domácich zobral Granqvistovi loptu na polovici ihriska. Už už sa novarčania dostávali do protiútoku 2 na 1 keď ich zastavil hvizd rozhodcu. Faul.

83
    Po asi trojminútovom prerušení hra ubrala na tempe, čo je pochopiteľné.

82
    Hra po Mascarovom ošetrovaní pokračuje.

81
    Janovský lodivod siaha po ďalšom striedaní. Ihrisko opúšťa Emiliano Moretti a na trávnik vybieha Cesare Bovo.

80
    Mascara sa zvíja v bolestiach ležiac na trávniku asi 30 metrov od janovskej brány. Domáci sa dožadujú faulu, no podľa arbítrov bol súboj Mascaru s Mestom v súlade s pravidlami.

80
    Mascara sa zvíja v bolestiach ležiac na trávniku. Domáci sa dožadujú faulu, no podľa arbítrov bol súboj Mascaru s Mestom v súlade s pravidlami.

79
    Palacio to s tvrdosťou prehnal a súboj s Morganellom bol nedovolený.

78
    Moretti vyviezol loptu do predu, no v páde prihral loptu len na nohy súperovho obrancu.