po s.n.
HC Kometa Brno
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 14.04.2012, 18:10 • KAJOT ARENA, Brno. • Generali play off Tipsport extraligy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.

Sportu zdar a hokeji zvlášť. Vážení fanoušci hokeje, vítejte u sledování čtvrtého finálového zápase mezi Kometou Brno a Pardubicemi. Zatím je po třech odehraných zápasech stav série 2:1 pro tým z města pod Špilberkem. V prvním duelu prohrál tým kouče Venery 5:4 po samostatných nájezdech, ve druhém dramatickém zápase vyhrála Kometa 6:5 a včera v Brně sice domácí tahali do téměř padesáté minuty za kratší konec, ovšem poté přišel obrat Jakuba Svobody a Hynka Zohorny a Brňané překlopili vedení na svou stranu a vyhráli.

HC Kometa Brno: Páteční zápas se pro Brněnské nevyvíjel dle jejich představ. Po první bezbrankové třetině se v té druhé dostali hosté do vedení díky gólu Radovana Somíka z přesilové hry pěti proti třem a Kometa dlouho nemohla najít recept na neprostupnou pardubickou defenzívu. „Nebylo to úplně nejlepší. Navíc v první třetině přišla dvě zranění, museli jsme celou sestavu kombinovat, do hry jsme poslali i třináctého útočníka,“ naznačil brněnské problémy z první poloviny zápasu Jakub Svoboda. Dle všech předpokladů se dnes Kometa bude muset obejít bez Radka Dlouhého a Tomáše Svobody. Brněnští útočníci mají problémy s kolenem, respektive se žebry.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Hosté dnes budou hrát jistě hodně aktivně a ofenzivně. Pokud by dnes prohráli, jejich situace by se hodně zkomplikovala. Podle prvotních zpráv by měly Pardubice nastoupit v kompletním složení, nikdo by tedy neměl chybět. Včera odehráli svěřenci kouče Hynka velice dobré utkání, jenže nezvládli třetí třetinu a prohráli. Výkon však nebyl špatný.

HC Kometa Brno: Trvaj (Hovi) – Kováčik, Žižka, Bičánek (C), Vašíček, Hruška, Malec, Švrček – Jar. Svoboda, Čermák, Němec - Erat, Koreis, H. Zohorna - Balej, Divíšek, Jak. Svoboda - Švaňhal, Polodna, Haluza - Jan Káňa.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Růžička (Salfický) – Píša, Kočí, Sičák, Borer, Benák, Kolář II, Klobouček – Kolář I, Koukal (C), Starý - Bartek, Nahodil, Somík - Rákos, T. Zohorna, Cetkovský - Buchtele, Kousal, Radil - Semorád.

Rozhodčí: Martin Fraňo (Příbram/Praha), Vladimír Šindler (Plzeň) - Jaromír Bláha, Miloš Bádal (oba Praha).

Hráči obou týmů nastupují na ledovou plochu, za pár chvil budeme moci začít.

Po státní hymně ČR je vše připraveno k zahájení zápasu. Ještě jedna maličkost. Úvodní buly vhazuje Karel Abrahám.

00:01

00:20
    Hned v úvodu velká šance Komety, která zahrozila Čermákem. K němu se odrazil poněkud záhdně kotouč a gólman Růžička musel být u své levé tyče připraven.

01:05
    Poprvé zahrozili také hosté, tečovanou střelu Borera chytá bezpečně Trvaj. Na druhé straně prověřil hostujícího gólmana Jakub Svoboda po šikovné přihře s Divíškem.

01:56
    Hned od začátku sledujeme velice solidní zápas, kterému nechybí tempo a nasazení

02:23
    Od modré nahazoval kotouč na Trvaje hostující Radil, kotouč však končí v hledišti. Buly u domácího brankáře.

02:32
    Mnoho času neuběhlo a Kometa po buly vyhazuje přes všechny čáry. Další vhazování po levici brněnského brankáře.

03:00
    Čtvrtá formace Brna se dostala lehce pod tlak, nakonec útočník Haluza vyhazuje do bezpečí. Vzápětí se do šance dostala Kometa, ale Jaroslav Svoboda netrefuje bránu.

03:39
    Další světlé momenty Jaroslava Svobody, který nejprve před bránou Kováčika a následně z druhé strany Čermáka. Ani jednou si hráči Komety nedokázali najít dobré místo k zakončení. Nicméně se bude vylučovat..

03:39
    ...vyloučen Václav Kočí za nedovolené bránění.

04:09
    Po vhazování se hosté osvobozují Sičákem.

04:35
    Výborný tempo pokračuje nejen na ledě, ale i v hledišti. Přesilovka Komety pokračuje.

05:08
    Jenže žádná sláva z brněnského pohledu. Hosté ujeli v oslabení ve dvojici Píša a Somík a druhý jmenovaný pálil do Trvajovy helmy. Velké štěstí pro Brno.

05:28
    A vzápětí další šance, tentokrát po buly pálil Kousal. Kotouč končí v ochranné síti.

05:42
    Hosté jsou kompletní, přežili oslabení prakticky bez větších problémů-

06:38
    Od červené čáry zkoušel překvapit Růžičku Milan Hruška, ale strážce pardubického brankoviště se nenechal nachytat.

07:16
    Oproti včerejšku sledujeme velice výživnou první třetinu, hra má náboj a nasázení. Zatím se oba týmy snaží hrát velice aktivně a vytváří si i šance.

08:19
    Jako například nyní Balej, jenž si nabruslil mezi kruhy a snažil se vypálit, do jeho rány se však velice šikovně položil obránce Kolář.

08:50
    I na druhé straně bylo před Trvajem docela horko. Do brány se tlačil Buchtele, jenže brněnský brankář dokázal uhájit své království. Po komerční pauze se bude vhazovat po pravici zkušeného osmatřicetiletého brankáře.

09:09
    Hynek Zohorna je nesmírně šikovným a rychlým hráčem, což dokázal nyní, když se prokličkoval před dva pardubické beky. V dalším průběhu akce vše nakonec likviduje a uklidňuje svůj tým Cetkovský.

09:54
    Trvaj se také dostal do provozní teploty. Musel být na pozoru při střele Radila.

10:16
    Registrujeme první vyloučení zápasu také na straně Komety. Čermák nedovoleně bránil Rákose a hosté si zahrají první přesilovku.

10:25
    Bartek nabídl svou střelou na teč Kočímu, Trvaj však dokázal reagovat.

10:31
    Brňané dokázali Vašíčkem vyhodit přes všechny čáry. A následně také Jaroslavem Svobodou.

11:38
    Hosté se nemohou usadit ve své třetině, Kometa velice šikovně brání.

12:00
    Teď měli domácí i štěstí, před Kolářem se vrhl do rány Malec a Divíšek, kotouč je bezpečně daleko od domácí brány.

12:38
    Kometa je v plném počtu a vracející se Čermák přihrával do šance na Žižku, ten mířl na bližší tyč. Růžička dokázal puk vytěšnit betonem.

13:29
    Sudí Šindler přerušuje hru pro sevření kotouč. Po krátké pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.

14:01
    Taktická bitva pokračuje. Už se tolik neútočí jako v první desetiminutovce, sledujeme méně šancí.

14:31
    Buly před Trvajem, když Brno vyhodilo přes všechny čáry.

14:51
    Zohorna nabral velkou rychlost, v tandemu předal kotouč na Erata a ten těsně míjí levou tyč Růžičky.

14:58
    Kometa si zahraje druhou přesilovku v zápase, za hákování je vyloučen Benák.

15:33
    V Brně už se slavilo, ale zbytečně. Jakub Svoboda sice mířil dobře, leč do boční sítě. Následně Pardubice vyhazují.

16:10
    Po tečované střele Zohorny končí kotouč v hledišti.

16:26
    Tvrdou pumelici vyslal z mezikruží Kováčik, Růžička vše viděl a v pohodě dokázal zasahovat. I o pár vteřin chytá kotouč vyrážečkou po střele opět brněnského "loupežníka Rumcajze" Kováčika.

17:04
    V závěru přesilovky tečoval střelu Bičánka Jakub Svoboda, ani tentokrát se stav nemění. Benák může jít zpět na hrací plochu.

17:20
    Už se zdálo, že pojede do brejku dvojice Divíšek a Balej, kotouč byl ale pro oba až příliš rychlý. Icing Brna.

17:38
    Kotouč končí mimo hřiště po nahození Barteka a následné teče někoho z brněnských hráčů.

18:12
    Blíží se pomaličku konec první třetiny, zatím to nevypadá, že by se mělo měnit skóre.

18:42
    Opět zakázané uvolnění Brna. Sice Bičánek dokázal vybojovat kotouč v rohu, ale svou přihrávku nikoho nenašel.

19:01
    Kometa znovu nesmí střídat. Opět vyhození přes všechny čáry.

19:35
    V závěru první třetiny se před Trvajem několikrát dostávali do šance hosté. Po sérii střel se ale nikdo neprosadil. Ovšem bylo to s faulem Švrčka, který putuje na trestnou.

19:49
    Pardubicím velice dobře vyšla koncovka první třetiny, například dvě střely Zohorny byly hodně nebezpečné.

20:00

Máme za sebou první část hry, branku jsme neviděli. V závěru jsme sledovali hodně nebezpečnou přesilovku Pardubic, ve které mohl skórovat Tomáš Zohorna, ale brněnský brankář Trvaj byl u své tyče připraven. Kometa hraje bez dvou opor základní sestavy, ale i tak velice slušně bojuje a například Čermákova nebo Zohornova akce volala po gólu. Nestalo se tak, do kabin se odchází za stavu 0:0. Druhá třetina startuje přibližně v 19:05.

Střely na bránu: 8:13. Lepší jsou v tomto směru Pardubice, které si tuto statistiku vylepšily především ve svých početních výhodách.

20:01

20:05
    Hosté si přenáší z první třetiny přesilovku 5/4. Budou v ní pokračovat ještě více jak minutu a půl.

20:45
    Kometě se zatím daří bránit své obranné pásmo a navíc Vašíčkem vyhazuje.

21:21
    Vladimír Sičák pálil od modré čáry a přestřeluje. Následně tečoval Kočího střelu Bartek, opět nad. Tentokrát však těsně.

21:45

22:05
    Stále čekáme na nějakou výraznější šanci v této části hry.

22:43
    Možná se dočkáme v následujících dvou minutách. Jozef Balej vyloučen za vysokou hůl. Pro Brno nastávají opět velice krušné chvíle

22:55
    Kometa vyhodila a Růžička nebyl dvakrát jistý při rozehrávce. Nepříjemně na něj dotíral Čermák, nakonec se pardubická obrana ubránila.

23:45
    Obrovská šance Pardubic a v ní útočník Kolář, který trefuje tyč Trvajovy svatyně. Hosté mohli jít do vedení, Brno bylo pod tlakem a navíc docela rozladěno. Zdálo, že se několikrát hosté dopustili faulu a rozhodčí ovšem nevylučují. Každopádně sporné momenty to byly a pískat se dalo.

24:15
    Vhazování ve středním pásmu.

24:35
    Teď zase v šanci obránce Kovář, jeho rána končí nad a Brno je již v pětici hráčů.

25:16
    Puk v hledišti, opět se bude vhazovat ve středním pásmu. Stejně jako včera čekáme poměrně dlouho na úvodní gól.

25:39
    Borerovo nahození likviduje Trvaj a následně se před jeho bránou strhla menší šarvátka. Vylučovat se ale nebude.

26:11
    Po delší době ohrozil Růžičku Koreis. Jeho střela byla tečovaná a hostující brankář vyráží betonem. Dlouho se před bránou hostů nic nedělo, najednou se dějí věci.

26:40
    V další šanci totiž přestřelil Vojtěch Němec a poté krosčekoval Píša Haluzu, za což inkasuje "pouze" dvouminutový trest za vražení na hrazení. Nikdo by se možná nedivil, kdyby pardubický obránce vyfasoval i větší trest.

27:12
    Kometa se nemůže usadit ve své útočné třetině, hraje se v bezpečné vzdálenosti od pardubické brány.

28:26
    Velký tlak Komety, která uzavřela Pardubice do své třetiny. Erat rozdával přihrávky jak na běžícím pásu, obránci Kováčik se Švrčkem se snažili střílet, jenže Růžička vše s pomocí obrany vyřešil.

28:37
    Hosté jsou kompletní a krom pár rušných chvil nemuseli řešit nějaké vážně situace. Utkání je hodně podobné tomu včerejšímu.

29:27
    Sám před bránou byl Balej, mohl si položit Růžičku, zeptat se ho kam kotouč chce, ale fantastický pardubický mág vystrčil do Balejovy střely hokejku a slovenský útočník ani nedokál zakončit.

30:05
    Tak to by byla hodně zajímavá branka přes půl hřiště, Zohorna nahazoval od červené čáry a jeden z hostujících obránců tečoval do protipohybu Růžička, ten nakonec nemusel zasahovat. Kotouč letěl vedle.

30:57
    Ostrý zákrok na Jiřího Vašíčka předvedl Jan Kolář. Inkasuje 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku. A znovu může být hostující útočník rád jen za tento poměrně mírný trest. Loket to byl zcela evidentní.

31:16
    Přesilovky Komety to je stále velký problém, hosté bez problémů brání.

32:16
    Tak přeci jen přichází závar, Brno pořádně mačká soupeře. Nejprve střílel Žižka a následně v dobré pozici opět brněnský obránce. Růžička teď své mužstvo velice dobře podržel.

32:48
    Ihned po vhazování pálil Bičánek a Růžička skokem do výšky vyráží kotouč do ochranné sítě.

33:05

33:30
    Hra najednou nabrala obrovské tempo, na obou stranách jsme viděl dobré šance a také tvrdší hru. Navíc nyní Trvaj musel zastavit dělovku Buchteleho.

33:57
    Buly po komerční pauze bude znovu u Trvaje.

35:10
    Velká šance hostů, od modré nebezpečně nahazoval Bartek, jen to v KAJOT ARENĚ zahučelo. Kotouč šel těsně mimo.

35:39
    Rozhodčí Šindler ukazuje dvě minuty pro Tomáše Žižku - sekání.

36:04
    Kotouč v hledišti, Kometa vyhodila a může být ráda, že to bylo s pomocí teče. Včera jak jistě víte se Brňanům "povedlo" vyhodit hned třikrát kotouč za dvě minuty. Hostům jednou.

36:24
    Nahození Kočího chytá v poklidu do lapačky brněnský strážce.

37:19
    Jakub Koreis a trojice jeho spoluhráčů bojovala a nakonec hosty ubránila. Pardubice svou početní výhodu nehrály vůbec špatně. Střílel Starý a dorážel Rákos.

38:16
    A znovu Rákos, který jel sám na gólmana Trvaje, ale v samostatném úniku míjí bránu. Asi největší šance dosavadního průběhu duelu.

39:01
    V oslabení bude Kometa pokračovat. Tentokrát se proti pravidlům provinila domácí střídačka. Brno bylo v šesti, trest si odsedí Němec.

39:05
    Píšova střela končí mimo. Pardubice nyní tlačí svého soupeře a Trvaj pořádně neví, kde má kotouč. Přeci jen si ale poradil, když chytil nahození Koukala.

40:00

Máme za sebou druhou třetinu, ani tentokrát jsme gól neviděli. Blíže k otevření skóre měly Pardubice, ale své přesilovky zatím nedokázaly využít. Brno výborně brání a v útoku se příliš neprosazuje. Není se moc co divit, chybí hned čtveřice hráčů. Konkrétně Miroslav Holec, Róbert Petrovický, Tomáš Svoboda a Radek Dlouhý.

Střely na bránu po druhé třetině: 16:23.

40:01

40:05
    Hosté budou mít ještě minutu přesilovku 5/4, stejně jako ve druhé třetině.

40:26
    Kometa zahájila třetinu útočně, kolem Růžičky se dvakrát prohnal Divíšek, ale nedokázal zakončit. Na druhé straně musel Jiří Trvaj pokrýt střelu Borera.

41:05
    Kometa je kompletní. Hrát se bude znovu v pěti na obou stranách.

41:18
    Ofsajd Pardubic.

41:30
    Čekání na gól pokračuje, je téměř jasné, že o osudu duelu rozhodne zřejmě jedna branka. Uvidíme, necháme se překvapit.

42:05
    A také fakt, kdo bude mít více sil. Zatím jich mají více hosté, Kometa působí hodně unaveným dojmem. Ale znovu musím připomenout, že je díky tomu, že hraje v hodně okleštěné sestavě.

42:28
    Jaroslav Svoboda najížděl podobně jako včera Jakub Svoboda, pádil sám na Růžičku, na kterého zkusil zakončení blafákem, leč hostující brankář byl připraven. Posléze zkoušel své štěstí Čermák, také neuspěl.

43:50
    Drama a šachová partie pokračuje. Nikdo nechce udělat chybu.

44:16
    Taková akce na náhodu byla nyní k vidění. Od modré nahodil Hruška a kotouč si dojel Koreis, Růžička byl opět pozorný.

44:29
    Obrovská šance Komety, ve které byl Milan Hruška. Brněnskému obránci se naskytla přímo dálnice, jenže jeho střela byla hodně nepřesná. Pozice výborná, ale ta koncovka. Hosté měli kliku jako od blázince.

45:20
    Kometa právě vstřelila branku!

Je tu úvodní branka zápasu na kterou jsme čekali velice dlouho. Dočkali se ji Brňané. Čermák poslal krásným pasem za obránce JOZEFA BALEJE a ten u levé tyče dokázal překonat Růžičku. Brněnská hala se může poprvé otřásat v základech. Domácí jdou do vedení. Asistence: Leoš Čermák, Jiří Vašíček.

47:09
    Zohorna se snažil nahazovat kotouč na Růžičku, před ním byl ještě Koreis, ale tentokrát se stav nemění.

47:26
    Brno je ve varu. Nicméně Pardubice se nevzdávají, Koukal tečoval střelu Benáka nad bránu.

47:39
    Následně se Kometa dostala do brejku. Jakub Svoboda přihrál na Žižku, jenž v dobré pozici vyprášil jen lapačku hostujícího brankáře.

48:09
    Pardubice se mohou dostat zpět do hry. Budou hrát přesilovku po faulu Vašíčka.

48:42
    V oslabení ujel Jakub Svoboda a nic jiného než střelu zvolit nemohl. Pálil však vedle. Následně hosté zahrozili Koukalem, kotouč proletěl brankovištěm překvapeného Trvaje. Tak pokud se dvě třetiny nic nedělo, nyní je to zápas jako břitva.

49:48
    V závěru přesilovky pálil nebezpečně Kočí, Trvaj s obtížemi posílá kotouč do rohu kluziště. Vašíček bude každou chvíli zpět.

50:25
    Brno je kompletní.

50:42
    Postavení mimo hru Pardubic.

50:43
    Utkání sleduje 7200 diváků. Taková informace už snad nemůže nikoho překvapit.

51:15
    Rákos nahazuje do ochranné sítě. Vhazování ve střední třetině.

51:52
    Zakázané uvolnění Pardubic. Vše se stěhuje před Růžičkovu bránu.

52:25
    Spíše propagační střelu vyslal Hruška, Růžička chytá do lapačky a ihned rozehrává.

52:41
    Roman Erat pořádně provětral Růžičkovy betony, které ale posloužily nyní na výbornou. Čas se pro hosty krátí, pro Kometu pro změnu nesmírně vleče.

52:41
    Buly po levici hostujícího brankáře.

53:18
    Nahození Rákose z rohu mantinelu bezpečně kontroluje Jiří Trvaj. Nyní se bude vhazovat u jeho klece.

53:43
    Na obou stranách dvě obrovské šance. Nejprve Buchtele se ocitl sám před bránou, ale nedokázal zakončit, posléze šel do brejku Divíšek, který z pozice mezikruží Růžičku nepřekonal.

54:34
    Pardubice právě vstřelily branku!

Je vyrovnáno. MARTIN BARTEK poslal z otočky takovou nenápadnou střelu někde na hranici levého kruhu a jeho rána končí k překvapení všech v síti. Trvaj se jen ohlédl kam kotouč míří, zapadl pod jeho betony. Asistence: Tomáš Zohorna.

55:05
    Pardubice branka nakopla, najednou jsou v tlaku. Skórovat mohl Bartek, poté také Rákos. To byl neskutečný a drtivý tlak.

55:49
    Zranění v brněnském týmu neberou konce. Nyní leží u mantinelu Jiří Vašíček. Za pomocí lékařů odjíždí na střídačku.

56:19
    Pokud je Kometa pod tlakem, tak nyní ji čeká pořádné peklo. Rozhodčí Šindler posílá za hrubost Jakuba Svobodu za katr.

56:23
    Žižka chtěl vyhodit, ale nepovedlo se mu to. Poté však bere do lapačky kotouč Trvaj.

56:43
    Dlouho se nehrálo, opět přerušení. Trvaj má kotouč ve výstroji.

56:50
    Švrček vyhazuje daleko od své brány.

57:11
    Kotouč v ochranné síti. Ještě minutu bude sedět Svoboda na trestné.

57:39
    Jaroslav Svoboda vyhazuje. Pardubicím se nedaří usadit v pásmu.

58:01
    Jaroslav Svoboda najížděl na bránu, ale nepovedlo se mu přihrát na lépe postaveného Kováčika.

58:10
    Ohlášený poslední dvě minuty třetí třetiny. Nervozita u všech aktérů stoupá.

58:17
    Puk v hledišti. Svoboda je zpět na ledě.

58:41
    Icing hostů. Hra se pochopitelně čím dám tím víc kouskuje.

59:16
    Tak to vypadá na prodloužení?

59:30
    Nemuselo být, kdyby neměl Trvaj nervy ze železa. Po střele Kočího je brněnský gólman připraven.

60:00

Máme za sebou třetí třetinu, ve které jsme sice viděli dva góly, ale po jedné na obou stranách, takže je jasné, že se bude prodlužovat. Pro všechny kardiaky začne pořádně krušné období. Horory od Alfreda Hitchcocka budou proti tomu, co se bude dít za osmnáct minut hodně slabý čaj.

Střely na bránu po šedesáti minutách: 24:35.

Vše se pomalu chystá k zahájení prodloužení, finálové drama rozhodne následující desetiminutovka nebo samostatné nájezdy.

Hraje se pochopitelně 4/4.

60:01

60:37
    Začalo se na obou stranách velice svižně a hektický. Nejprve na straně Komety byl v šanci Čermák, následně Žižka. U Trvaje bylo horko po Kočího pumelici těsně vedle.

61:50
    Uvidíme, komu bude více vyhovovat více otevřeného prostoru. Zatím se oba týmy snaží hrát aktivně.

62:40
    Bojuje se u mantinelu, je to neuvěřitelné drama, přátelé.

63:16
    Růžička musel být ve střehu, Rákos si dal málem vlastní branku.

64:03
    Posunutá brněnská brána. Diváci se zlobí, že se nepíská faul.

64:03
    Buly ve středním pásmu.

64:38
    Urputná bitva se přehoupla do poloviny prodloužení.

65:19
    Nikdo nechce samozřejmě udělat chybu, Švrček proto raději nechal kotouč u Trvaje a hra se přerušuje.

65:58
    Žižka zkoušel překvapit Růžičku, nepodařilo. Ovšem v čisté tutovce byl útočník Kolář, který pádil sám na Trvaje, ale nedal. Vůbec netrefil bránu. Jen to zde zahučelo.

67:10
    Hosté tlačí, Kometa už nemá dostatek sil.

67:56
    Tak přeci jen jedno ohrožení Růžičky. Kováčik mířil do betonů hostujícího brankáře.

68:30
    A čas letí neuvěřitelným tempem.

69:02
    Minuta do konce prvního hororu. Čeká nás možná druhý díl.

69:36
    Jakub Svoboda ukryl nenápadně svou střelu za obránce, Růžička naštěstí pro hosty vše viděl.

70:00
    Prodloužení skončilo.

A je to tady. Čeká nás druhý příběh avizovaného hokejového hororu. Do branky Brna půjde Sasu Hovi.

Střely celkem: 29:39.

Hokejové penalty budou zahajovat hosté.

Samostatné nájezdy začínají.

A jdeme na to. Tomáš Zohorna překonává Hoviho.

Hned v úvodu se tak hosté radují - 0:1.

Za domácí Vojtěch Němec.

A Němec dává! 1:1.

Jan Kolář jede za Pardubice.

A stav se opět mění. Kolář byl úspěšný.

Za domácí jel Jozef Balej a nedává.

Místo Hoviho jde do brány Trvaj. A bude muset čelit nájezdu Koukala. A ten také dává - 1:3.

70:00
    Je hotovo. Hosté vyhrávají na nájezdy. Rozhodující gól dal JAN KOLÁŘ I.

Je tedy dobojováno. Pardubice dokázaly v Brně vyhrát a zároveň vyrovnat sérii na 2:2. Je jasné, že série bude ještě hodně dlouhá.

Pro dnešní den je to vše, někdy příště se budu těšit u hokeje na počtenou. (21:27:32)

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 46. Balej (Čermák, Vašíček) - 55. Bartek (Zohorna T.), 70. Kolář I.

HC Kometa Brno: Trvaj (na nájezdy Hovi) – Kováčik, Žižka, Bičánek (C), Vašíček, Hruška, Malec, Švrček - Jaroslav Svoboda, Čermák, Polodna - Balej, Divíšek, Jakub Svoboda - Erat, Koreis, Zohorna - Haluza, Švaňhal, Němec - Káňa. Trenéři: Zdeněk Venera, Lubomír Oslizlo.
    HC Dynamo Pardubice: Růžička – Píša, Kočí, Sičák, Borer, Benák, Kolář II, Klobouček – Kolář I, Koukal (C), Starý - Semorád, Cetkovský, Rákos - Bartek, T. Zohorna, Somík - Radil, Kousal, Buchtele. Trenéři: Pavel Hynek, Ladislav Lubina.

Rozhodčí: Fraňo, Šindler - Bláha, Bádal