L. Mikuláš – Myjava 0:2 (kon.) | Dolný Kubín – Lučenec 3:1 (kon.) | Senec – Dubnica 4:0 (kon.)
Michalovce – R. Sobota 0:2 (kon.)
ŠK SFM Senec
4:0 (2:0)
FK Dubnica
sk Sobota 28.04.2012, 17:30 • NTC SFZ Senec • MONACObet liga

Skončilo sa nám stretnutie medzi Sencom a Dubnicou. Domáci po skvelom výkone viedli už v prvom polčase 2:0. V prvom polčase to mohlo byť vedenie aj vyšším rozdielom keď domáci hráči zahodili minimálne 6 gólových príležitostí. V druhom polčase sa hostia trochu osmelili ale i tak im to nebolo nič platné. Dostali ďalšie dva góly a tak si hostia zaslúžene odvážajú zo Senca debakel 4:0. Ďakujem za pozornosť. Dovidenia nabudúce. (19:17:25)

90+
    Rozhodca nastavuje ešte 1. minútu.

89
    Domáci tréner využíva aj posledné striedanie. Peňašku nahradil Gogolák.

88
    Zápas sa nám už iba dohráva v pomalom tempe. Hráči Dubnice si loptu prihrávajú ako keby sa im už nechcelo hrať a čakajú na hvizd rozhodcu.

87
    Strelecký pokus Huttu kryje brankár Bajza.

80
    Žltú kartu dostal Beňo za faul na Tomášeka.

78
    Pekná strela Urbana z hranice šestnástky skončila iba na brvne Matláka. Hostia mohli znížiť stav stretnutia.

77
    Striedanie aj v domácom mužstve. Hall nahradil Trajcsika.

75
    Posledné striedanie v mužstve hostí. Vaška nahradil Múdry.

75
    Strelecký pokus Hlavatoviča z hranice šestnástky končí u brankára Bajzu.

71
    Senec dal gól. Najlepšie sa na päťke zorientoval osamotený Mikulič a popod brvno strieľa už štvrtý gól domácich.

69
    Senčania hrozia hlavne z ľavej strany kde skvele hrajúci Tomášek robí obrane nemalé problémy.

68
    Do šestnástky sa prebojoval domáci Belkovics ale jeho strela nemala dostatok razancie a tak ju brankár bez problémov chytil.

67
    Center Tomášeka odvrátený na roh.

65
    Pokus o vysunutie Živčica Filom nevyšiel. Pri lopte bol skorej domáci brankár.

63
    Po faule na Chromého dostal druhú žltú kartu Augustíni a následne videl červenú.

60
    Na nosidlách a za potlesku divákov opúšťa plochu Železník a nahrádza ho Belkovics.

59
    V druhom polčase sa osmelili aj hostia a viac sa snažia držať loptu na svojich kopačkách.

57
    Hostia v šanci. Pekný center dostal do šestnástky Augustíni ale bránu Matláka netrafil.