Feyenoord – Heracles 4:1 (kon.) | Groningen – Breda 1:1 (kon.) | Utrecht – Arnhem 2:2 (kon.)
FC Utrecht
2:2 (1:1)
SBV Vitesse Arnhem
Středa 02.05.2012, 20:00 • Nieuwe Galgenwaard, Utrecht • Nizozemská Eredivisie

90+1
    Demouge přeloboval Velthuizena, ale branku netrefil.

83
    Ze hřiště odchází Chanturia, nahrazuje ho Qazaishvili.

44
    Ze hřiště odchází Schut, nahrazuje ho Mike van der Hoorn.

73
    Domácí střídají Sneijdera, kterého nahrazuje Kali.

82
    Arnhem právě vstřelil branku!
    NICKY HOFS dává osm minut před koncem utkání důležitý gól, kterým srovnává skóre na 2:2.

64
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Ibarra, nahrazuje ho Havenaar.

58
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Domácí hráči zahrávali rohový kop, do zakončení se dostal FRANK DEMOUGE, který zvyšuje skóre na 2:1 a posílá svůj tým opět do vedení.

55
    Domácí hráči střídají. Ze hry odchází Bovenberg, nahrazuje ho Van der Maarel.

43
    GIORGI CHANTURIA srovnává skóre dvě minuty před koncem prvního poločasu na 1:1! Gól do šatny je pro hostující celek určitě velmi povzbuzující a třeba Arnhem namotivuje na ještě lepší výsledek.

28
    EDOUARD DUPLAN využívá obrovské příležitosti, kterou proměňuje a posílá svůj tým do vedení.