AC Milán – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Catania – Bologna 0:1 (kon.) | Janov – Cagliari 2:1 (kon.)
Parma – Inter 3:1 (kon.) | Juventus – Lecce 1:1 (kon.) | Fiorentina – Novara 2:2 (kon.)
Lazio – Siena 1:1 (kon.) | Cesena – Udinese 0:1 (kon.)
Calcio Catania
0:1 (0:0)
Bologna FC
Středa 02.05.2012, 20:45 • Angelo Massimino (Catania), Itálie • Italská Serie A

87
    Naposledy vystřídal také domácí celek. Odešel Almiron a nahradil ho Seymour.

86
    Poslední střídání provede Bologna. Ze hřiště je stažen Acquafresca a místo něj se na posledních pár minut podívá na plac Di Vaio.

79
    Bologna právě vstřelila branku!
    A přece jenom jsme se dočkali! Z dobrých 23 metrů napřáhl hostující GASTON RAMIREZ a svojí šibenicí vstřelil zatím jedinou branku utkání.

77
    Žlutá kartu uviděl domácí Spolli a znamená to, že si příští zápas nezahraje.

77
    Střídat budou také hosté a také rovnou dvakrát. Odchází Kone, Belfodil a nahrazuje je Morleo, Loria.

67
    A máme tady první střídání. Domácí celek bude střídat a to rovnou dvakrát. Ze hřiště odstupuje Bellusci, Ricchiuti a místo nich se na trávník podívají Motta a Ebagua.

44
    Almiron byl zřejmě v největší příležitosti prvního poločasu. K hlavičce, která by zřejmě znamenala vedoucí branku mu však scházaly dva tři centrimetry.

38
    Daniele Portanova dostává žlutou kartu a v příštím zápase si nezahraje.

32
    Gaston Ramirez dostal žlutou kartu. Rozhodčí Gennaro Palazzino mu tak vystavil stop pro další zápas.

26
    Až nyní první vážnější příležitost a to už běží 26. minuta. Hosté chtěli vyrazit po zbytečné ztrátě míče domácích do ryhlého brejku, už vypadalo, že Acquafresca poběží sám na gólmana, ale nakonec byl odmáván ofsajd a tak vzrušení bylo zbytečné.