Polsko – Belgie 1:0 (kon.) | Gruzie – Německo 0:1 (kon.) | Slovinsko – Nizozemsko 1:3 (kon.)
Francie – Island 2:2 (kon.)
Francie
2:2 (1:0)
Island
Pátek 04.05.2012, 20:30Mistrovství Evropy U17

Skončilo utkání, které mělo ve druhém poločase velice zajímavý průběhu. Mladí Francouzi vedli již 2:0, avšak Islanďané se nevzdali a díky nezměrné bojovnosti dokázali vyrovnat na konečných 2:2! (22:13:32)

80+3
    Přímý kop opět střelou na bránu zakončoval Ongenda. Míč tentokrát mířil do brankového prostoru, tam byl ale připravený brankář.

80+3
    Faulovaný byl Ongenda, další přímý kop pro Francii. Vůbec poslední šance.

80+3
    Míč mají Francouzi, ale čas se jim rychle krátí.

80+2
    Hervin Ongenda vystřelil pěkně přes zeď, zamířil ale mimo.

80+1
    Nastavují se tři minuty.

80+1
    Dost možná poslední šance pro Francii. Po faulu na hranici vápna dostává žlutou kartu Adam Örn Arnarson a je tu standardka pro Francouze.

80
    Francie kopala přímý kop, nikdo z hráčů ale nedokázal po závaru usměrnit míč do brány.

79
    Střídají také Francouzi. Odešel Cissako a nastupuje Castelletto.

78
    Island střídá. Odešel Finnbogason s nastupuje Ómarsson.

78
    Francouzi jsou totálně zaskočeni a úplně přestali hrát. U míče jsou nyní více Islanďané.

77
    Island právě vstřelil branku!
    Po následné standardní situaci poslal Sigurjónsson do vápna centr přímo na hlavu kapitána HJÖRTURA HERMANNSSONA, který přesnou hlavičkou vyrovnává na 2:2!

76
    Faulující Cissako dostal nyní žlutou kartu.

75
    Maignan musel nyní vyběhnout až mimo vápno, aby odvrátil balon před dotírajícím protihráčem.

74
    Je pár minut do konce a určitě není o výsledku rozhodnuto. Islanďané se hodně snaží a tlačí se do útoku.

73
    Nyní střídá i Island. Hrací plochu opustil Dadi Bergsson a nastupuje Páll Thorsteinsson.

71
    Francie střídá. Odstupueje střelec prvního gólu Mohamed Chemlal a nastupuje Thomas Lemar.

70
    Deset minut před koncem sledujeme velice dramatický a rychle hraný zápas. Islanďané se hodně snaží, aby vyrovnali.

69
    Ještě na vlastní polovině byl faulován Martial a balon tak mají Francouzi.

68
    Islanďané okamžitě vycítili šanci a znovu se o něco více tlačí do útoku.

67
    A je tu hned drama. Po rohu se hlavou trefuje na malém vápně GUNNLAUGUR BIRGISSON.

66
    Roh pro Island. Rozehrávat ho bude Oliver Sigurjónsson.

65
    Island střídá. Odešel Pálsson a nastupuje Birgisson.

63
    Islanďané se sice snaží, jenže dnes jim asi nebude přáno, aby vstřelili gól.

61
    Francouzi se už už ve dvou řítili proti samotnému brankáři. Chemlal byl ale v ofsajdu a z akce nic není.

59
    Další útočná akce Francie končí ofsajdem Cissaka.

58
    Martial ve středu hřiště předvedl parádní techniku s míčem, Francouzi se pomalu blíží k bráně Islandu.

56
    Francie právě vstřelila branku!
    Francie předvedla další rychlý brejk, po kterém se po přihrávce z levé strany prosadil z bezprostřední blízkosti ANTHONY MARTIAL!

55
    Za faul kousek od vlastního vápna dostal žlutou kartu Hermannsson.

53
    Francie střídá. Odešel Said a nastupuje Martial.

51
    Ke střele se dostal opět Said, mířil ale mimo.

49
    Až nyní se mladí Francouzi dostali trochu do hry, k ohrožení brány Islandu se ale nedostali.

47
    Francie je v úvodu druhé půle pod tlakem a zatím se jen brání.

45
    Aevar Jóhannesson fauloval po dalším rohu jednoho z francouzských hráčů a hra je přerušena.

44
    Další roh už tak nebezpečný nebyl.

43
    Po rohu se se v gólové pozici ocitl Orri Sigurdur Ómarsson, jeho povedenou střelu vyrazil Maignan na další roh.

42
    Po akci Jóhannessona budou Islanďané kopat rohový kop.

41

První poločas přinesl průměrný fotbal. Favorizovaní Francouzi byli aktivnější, ale kromě jedné vstřelené branky si moc dalších šancí nevypracovali. Islanďané mohli srovnat v samém závěru poločasu. Gól ale nevstřelili a tak je stav zápasu nerozhodný 0:0.

40+1
    Do vápna proniknul Said, lehkým obloučkem ale zamířil mimo.

40+1
    Ve velké šanci byl Bergsson, brankář Maignan jeho střelu z pravé strany nadvakrát chytil.

40
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

38
    Po rohu Chemlala fauloval na hranici vápna Cissako, míč mají Islanďané.

37
    Po rychlém brejku se k centru z pravé strany odhodlal Jean Corentin, obrana jeho míč odvrátila na roh.

36
    U balonu byl opět Nganioni, opět se ale přes obránce neprosadil.

34
    Po přihrávce z pravé strany zkoušel Nganioni na levém křídle dostihnout balon, ten mu ale utekl do zámezí.

33
    Další útočná akce Francouzů skončila ofsajdem Saida.

32
    Francouzi to zkusili kombinací po levé straně, Nganioni ale špatně přihrál spoluhráči a míč se dostal k hráčům Islandu.

30
    Stále se hraje více ve středu pole, u míče jsou Francouzi.

28
    Corentin byl faulovaný Traustasonem a míč bude mít Francie.

27
    I tentokrát se hráči Islandu ubránili a hraje se ve středu hřiště.

26
    Další rohový kop pro Francii.

25
    Po centru z pravé strany se Islanďané ubránili.

22
    Míč se dostal až k brankáři Hafsteinssonovi, ten v pohodě rozehrál na stopery.

21
    Hráči Francie jsou stále lepší a ženou se do útoku.

19
    K dalšímu rohu Francie se postavil Ongenda, jeho centr do vápna hráči Islandu odvrátili.

17
    Islanďané se hodně snaží, jejich hru ale kazí velké nepřesnosti.

15
    Teď zahrával Chemlal i rohový kop. Zkusil to nakrátko, což nebyl nejlepší nápad. Jeho spoluhráč ve vápně o míč rychle přišel.

14
    Chemlal posílal z pravé strany do vápna centr, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.

13
    Francie to zkusila rychlým protiútokem, po nepřesné přihrávce středem hřiště se ale míče zmocnili Islanďané.

11
    Nyní se snaží být více u balonu mladíci z Islandu, Francouzi jsou ale v defenzivě hodně pozorní.

9
    Hráči Islandu se opět dostali až do vápna, ke střele se ale nedostali.

8
    Po faulu na Mexiqueho budou rozehrávat Francouzi.

7
    Francouzi předvedli rychlý brejk a po technické střele zpoza vápna si přesně k tyči prosadil MOHAMED CHEMLAL.

6
    Islanďané se poprvé dostali na půlku Francie, míč mířící na brankáře v pohodě Maignan lapil.

5
    Francie kopala Chemlalem rohový kop, Islanďané se ale ubránili.

4
    Stále jsou u balonu Francouzi, do zakončení se ale zatím nedostávají.

2
    Úvod zápasu je opatrný, favorizovaní Francouzi jsou mírně aktivnější.

1

Máme za sebou státní hymny obou týmů a utkání může pomalu začít.

Francie bude hrát v tmavě modrých dresech, Islanďané budou v bílém.

Dobrý večer při sledování online reportáže ze zápasu Mistrovství Evropy hráčů do sedmnácti let.

Francie: Maignan - Cissako, Walter, Landini, Lenglet, Corentin, Said, Chemlal, Ongenda, Nganioni, Mexique

Island: Hafsteinsson - Arnarson, Traustason, Ómarsson, Hermannsson, Ásmundsoon, Jóhannesson, Sigurjónsson, Pálsson, Finnbogason, Bergsson

Rozhodčí: Sant (Malta) - Hashimov (Ázerbajdžán), Gencerler (Turecko).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.