0:0 (0:0)
FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou
Středa 09.05.2012, 17:00 • stadion Dosty Bystrc • Divize skupina D

Z Brna je to vše, přeji hezký večer. (18:50:42)

Je tu konec zápasu, Bystrc si rozděluje se Žďárem po bodu. Viděli jsme hodně průměrné utkání, prakticky bez šancí. Ve druhém poločase měla více ze hry Dosta, ale gól nedokázala vstřelit. Souboj prvního s druhým tak končí 0:0.

87
    Dalším potrestaným hráčem brněnského týmu je střídající Bárta.

85
    Jiří Šíma dostává žlutou kartu za řeči. Trochu zbytečně.

78
    Druhé střídání v týmu Bystrce. Ze hřiště jde zkušený obránce Daniel Břežný, na jeho místo jde Vítězslav Bárta.

75
    Střídá také Bystrc. Z placu putuje do kabin útočník Jan Veselý, místo něj si zbytek duelu užije Matěj Sedláček.

73
    Hosté poprvé střídají. Odchází Tomáš Doležal, na jeho místo jde Václav Pohanka.

72
    Zápas sleduje 247 diváků.

70
    Stále se hraje ve středu hřiště, žádný tým se nechce dopustit hrubky.

63
    Velká šance domácího Břežného, který ale v koncovce selhal. Byl sám před brankářem a ten jej dokázal vychytat. Tak ve druhém poločase je Dosta daleko aktivnější a snaží se dát branku.

62
    Žluté karty dostávají oba kapitáná. Za hosty Bratršovský a za domácí Janíček.

60
    Bystrcký Dolina pádil na bránu po pravé straně hřiště, ale zvolil špatné zakončení. Jeho pokus nebo spíše centr proletěl pouze vápnem a pak už Pospíchal bez problémů chytá.

52
    Stále sledujeme průměrný fotbal, Bystrc dokázala vyrovnat hru, ale stále se spíše bojuje. V obrovském parnu to mají týmy hodně složité.

47
    Největší šance zápasu a v ní domácí Kratochvíl, který vystřelil z hranice malého vápna a výborně vyběhnutý Pospíchal zmenšil úhel a zabránil ve skórování bystrckého hráče.

46

Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme toho příliš neviděli. Mírně aktivnější byli hosté, ale do nějaké vyložené gólové akce se nedostali. Bystrc se hodně spoléhala na bránění a do útoku se takřka vůbec nedostala. Remíza je tedy po prvním poločase zasloužená.

42
    První žlutou kartu dnešního zápasu dostává bystrcký Filip Křivánek.

38
    Domácí stále neohrozili Pospíchalovu bránu, zatím je mírně lepší Ždár, ale obrana Bystrce brání pečlivě.