Most – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Karviná – Táborsko 1:1 (kon.) | Zlín – Brno 0:0 (kon.)
Sparta B – Čáslav 3:0 (kon.) | Varnsdorf – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Vlašim – Znojmo 1:1 (kon.)
Jihlava – Sokolov 1:1 (kon.) | Opava – Třinec 0:0 (kon.)
AC Sparta Praha B
3:0 (2:0)
FK Čáslav
Středa 09.05.2012, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Rozhodčí Ardeleánu nenastavil ani minutu a hned po odehrání devadesáti minut zápas ukončil. Domácí hráči potvrdili dobrou jarní formu a na domácím hřišti rozstříleli Čáslav vysoko 3:0. (18:47:47)

89
    Zdá se, že se ani nebude nic nastavovat, ani jedno z mužstev se už nesnaží hrát. Hosté jsou smíření s tříbrankovou porážkou.

88
    Zápas se očividně již jen dohrává.

85
    Pět minut před koncem zápasu spěje vše k naprosto hladkému a přesvědčivému vítězství domácího mužstva.

83
    Domácí o chvilku později kopali další rohový kop, obrana Čáslavi byla tentokrát pozorná.

81
    Přímý kop ze zajímavé pozice kopal Rada, jeho střílený centr do vápna skončil na konec na břevně!

79
    Sparta střídá. Odešel Kadeřábek a nastupuje Jeřábek.

77
    Domácí hráči s velkým přehledem kontrolují vývoj zápasu a soupeři teď vůbec nepůjčují balon.

75
    Velkou šanci měl nyní domácí Jurdík, který šel sám na gólmana, dostal se ale do velkého úhlu a zamířil jen do boční sítě.

73
    Sparta střídá. Místo Hybše si zahraje Sýkora.

72
    Domácí kopali další rohový kop, ani tentokrát z toho nic nebylo.

70
    Domácí měli možnost kopat rohový kop, centr Jánoše nebyl nebezpečný.

69
    A poslední střídání Čáslavi. Odešel Hejný a nastupuje Szmek.

66
    Další střídání hostů. Odešel Berios a nastupuje Vlastimil Karal.

65
    Hosté střídají. Odešel Fikejz a nastupuje Džafič.

65
    Hra se přesunula do středu hřiště, kde není ani jedno z mužstev nijak nebezpečné.

63
    Necelou půlhodinu před koncem zápasu je o vítězi patrně rozhodnuto, hosté nemají dostatek morálních sil, aby Spartu nějak ohrozili.