Třinec – Sparta B 0:2 (kon.) | Bohem. Pr. – Zlín 0:0 (kon.) | Sokolov – Most 0:2 (kon.)
Ústí n. L. – Vlašim 1:0 (kon.) | Táborsko – Opava 1:6 (kon.)
Bohemians Praha
0:0 (0:0)
FC Zlín
Sobota 12.05.2012, 10:15 • Střížkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Ze Střížkova se přihlásím v této sezoně ještě jednou a to na utkání 30. kola druhé ligy, 26.5. se nám představí poslední soupeř a to Vysočina Jihlava. Příjemný zbytek odpoledne. (12:07:32)

Rozhodčí nakonec k dnešnímu utkání nepřidal ani jednu minutu a tak jsme byli svědky remízy 0:0. Domácí tak ani na pátý pokus nevyhrávají a pokud Jihlava vyhraje, postup bude definitivně ztracený. Druhý poločas nakonec přinesl pěknou podívanou a šanci ke vstřelení branky měly obě mužstva. Více ze hry měl Zlín, který ke konci utkání byl nebezpečný. Celková remíza je ale pro obě strany po předvedeném výkonu spravedlivá.

89
    Poznar posílá míč mimo, zápas se blíží k remízovému rozuzlení.

88
    Za zbytečné hození Besty na zem dostal žlutý karton Peter Očovan.

85
    Polách vyslal balon na Železníka, na kterého to bylo ale moc vysoké a vše končí výkopem Wintera.

85
    Zlín se až moc jednoduše dostává do slibných šancí.

85
    Poláchova tečovaná střela končí rohovým kopem.

83
    Dobešův centr byl zblokovaný a při snaze dostat se zpět k míči se dopustil faulu.

82
    Očovan opět míří mimo bránu.

81
    Blížícím se koncem zápasu se zvyšuje tlak hostí.

80
    Kubica se dostal do hlavičkového souboje který vyhrál, ale balon šel nad břevno.

77
    Domácí fanoušci začínají být nervózní z aktuálního stavu, není divu protože jejich tým stále ne a ne dát alespoň jeden gól.

77
    Očovanův centr chtěl hlavou vystřelit Dorotík, byl ale ubráněn.

75
    Šisler se hned postavil k rohovému kopu, ale kazí.

75
    Strhává se pro diváka atraktivní podívaná. Hraje se nahoru dolu.

73
    Sledujeme první střídání v zápase. Ze hřiště odchází Stanley Ibe, kterého střídá Jiří Šisler.

72
    No a také domácí se dočkali. Na nevinný centr si z pozadí doběhl Škoda a kdyby mu míč neskočil tak by to bylo v bráně!