L. Mikuláš – B. Bystrica "B" 2:3 (kon.) | Dubnica – Karviná 0:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Brno 1:0 (kon.)
Hr. Králové – Slavia 4:2 (kon.) | HFK Olomouc – Mohelnice 8:0 (kon.) | Sparta – Legia 4:0 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:0 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Úterý 03.07.2012, 17:00 • Štadión MFK Nová Baňa. • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Informace o změnách ve skóre budeme přinášet se zpožděním. Informovat nás bude vedoucí mužstva týmu FC Zbrojovka Brno Radek Štourač.

1

40
    Pět minut před koncem první půle je skóre přípravného utkání stále bezbrankové.

Utkání se hraje za nesnesitelného vedra. První pětačtyřicetiminutovka nabídla jedinou vážnější šanci, v té se ocitl brněnský mladík Milan Jurdík, ale hlavou brankáře Zlatých Moravců nepřekonal.

46

50
    Zlaté Moravce daly gól!

Zlaté Moravce se v úvodu druhé půle ujímají vedení. Přesně mířil PETER ORÁVIK.

Brno nakonec podlehlo Zlatým Moravcům těsně 0:1. Moravský tým ale měl navrch, Jurdík ve druhé půli trefil břevno a navíc šel sám na gólmana. Vyrovnání však Zbrojovce nebylo dopřáno.

Děkujeme za pozornost! (18:48:54)

Branky: 50. Orávik