Karviná – Podbeskidzie 1:2 (kon.) | Hertha – Teplice 0:1 (kon.)
Hertha BSC
0:1 (0:0)
FK Teplice
Pátek 13.07.2012, 18:00 • Amateurstadion Berlin • Přípravný zápas

A je tu konec! Teplice porazily v dalším přípravném utkání slavnou Hertu Berlín 1:0, když jedinou branku utkání vstřelil Mahmutovič. První poločas byl vyrovnaný, ve druhém byla lepší Herta, ale nedokázala vstřelit branku. To se naopak povedlo Teplicím, které tak v Německu vyhrávají. To je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a zase někdy u onlajnů. Děkuji za pozornost. (19:47:13)

90
    Herta se tlačí dopředu a snaží se o vyrovnání.

89
    Z rohu ale nic nebylo. U míče jsou domácí.

88
    Roh pro Teplice. Vůbec první v dnešním zápase.

87
    Domácím se v útoku dnes příliš nedaří. Teplice stále vedou o jednu branku a dokonce zápasu zbývá pár minut.

85
    Míč mají na kopačkách hráči Teplic a nikam nepospíchají.

84
    Domácím hráčům se stále nedaří překonat teplickou obranu. Do konce zápasu už moc času nezbývá.

82
    Hosté jsou u míče a kontrolují hru. Stále vedou o jednu branku.

81
    Domácí borci jsou stále u míče.

80
    Domácí se opět ženou dopředu.

78
    Hraje se uprostřed hřiště, to vyhovuje hlavně Teplicím.

77
    Teplická obrana pracuje dnes zatím velmi dobře. Hosté stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.

75
    Domácí hráči se tlačí před branku Teplic a snaží se vyrovnat.

73
    Teplice právě vstřelily branku!
    Hráči Herty Berlín byli aktivnější, ale je to právě domácí celek, který inkasoval jako první. Teplice posílá do vedení Mahmutovič.

72
    Hráči Herty se neustále tlačí dopředu, ale vstřelit branku se jim nedaří.

70
    Po rohu se dostal ke střele jeden z domácích borců, ale jeho střela končí vedle teplické branky.