Úterý 24.07.2012, 14:40Challenger Orbetello (antuka)

7:6
    Hned ten první využívá a utkání končí. Romain Jouan je vítězem duelu.

6:6
    Jouanova čistá hra dostává zápas do zkrácené hry. V ní začne servírovat Marek Michalička.

5:6
    Situace se rázem mění. Jouan hrál v pohodě a měl už vítězství takřka v kapse. Jenže nyní vede Michalička 6:5 a Francouz si musí udržet servis aby zápas došel alespoň do tie-breaku.

5:5
    Po druhém podání Jouana to Marek Michalička dokázal. Měl nůž na krku, ale dokázal Francouze brejknout!

5:4
    Nakonec ale přeci jen Michalička vyhrává game a nyní bude muset bezpodmínečně sebrat Jouanovi jeho podání. Jinak toto ukání skončí výhrou Francouze.

5:3
    Francouzský tenista vede pět tři a je jen jeden game od zisku dnešního zápasu a postupu do osmifinále turnaje.

4:3
    Čtvrté eso Michaličky. Stav setu hned vypadá optimističtěji, nesmíme ovšem zapomínat na to, že na servis jde nyní Romain Jouan.

4:2
    Jouan potvrdil dobrou formu a zvyšuje náskok na čtyři dva. S Michaličkou to již vypadá zle nedobře.

3:2
    Naděje Michaličky na výhru v dnešním zápase opět klesly. Francouz jej nyní brejknul a Jouan se nyní pokusí potvrdit své podání a vedení ve druhém setu.

2:2
    Rychlý průběh čtvrtého gamu druhého setu. Stav je nerozhodný a podávat bude Michalička.

1:2
    Český tenista jde do vedení dva jedna. Na podání se bude za malou chvíli chystat Romain Jouan.

1:1
    Stav gamů ve druhém setu je srovnán. Po snadné první hře nyní Michalička svého soupeře docela potrápil.

0:1
    Velice rychlý zisk prvního gamu pro českého hráče. Snad se mu bude dařit lépe než v setu prvním.

6:2
    Setbol je využit a Romain Jouan vyhrává první set za zhruba 36 minut v poměru 6:2. Do druhého setu začne podávat jako první opět Marek Michalička.

5:2
    Marek snižuje stav utkání na dva pět. Nyní bude Romain Jouan podávát na vítězství v první sadě.

5:1
    Ano, Francouz vede pět jedna a Michalička už nemá moc šancí s prvním setem něco dělat.

4:1
    Výborně, Marek Michalička snižuje a ještě si udržuje teoretickou šanci na zisk prvního setu. To by ovšem nyní musel nutně brejknout svého soupeře.

4:0
    Franouz po boji vyhrává a vede již čtyři nula. To bude těžké pro Michaličku, se stavem ještě něco udělat.

3:0
    Čistá hra pro Romaina Jouana díky druhé dvojchybě Michaličky v zápase. Jouan vede již 3:0 a sám nyní půjde na podání.