FK Jablonec
2:0 (0:0)
FC Baník Ostrava
Pátek 27.07.2012, 18:00Gambrinus liga

Je tu konec utkání, které lépe zvládli domácí fotbalisté. Dlouhé minuty to přitom vypadalo, že blíže k tříbodovému zisku mají hosté z Ostravy. Ti měli v prvním poločase dvě velké šance a pokud by se Kukec nebo Kraut prosadili, mohlo být vše jinak. Jablonečtí se dlouho trápili a gól s tříbodovým puncem zaznamenal až čtyři minuty před koncem střídající Lukáš Zoubele. (19:54:18)

90+3
    Jablonečtí drží balon daleko od své brány a je rozhodnuto o tom, že dnešní zápas skončí 2:0.

90+1
    Hosté jsou v šoku. Již moc dobře vědí, že z Jablonce si žádný bod neodvezou.

90
    Odstupuje David Lafata a nastupuje Třešňák.

89
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Dlouho to vypadalo, že DAVID LAFATA čeká na levé straně na nabíhajícího spoluhráče. Když se nikdo do vápna nehrnul, jablonecký kanonýr vystřelil a překonal bezmocného Bučka – 2:0!

88
    Domácí jsou rázem ve velkém laufu a mají šance na další gól. Baník je teď pod tlakem.

86
    Kopic na hranici vápna obešel Frydrycha. Následně poslal míč do vápna, kde se nadvakrát prosadil z bezprostřední blízkosti LUKÁŠ ZOUBELE!

84
    Rychle se blíží konec zápasu a hráči Baníku se již opravdu soustřeďují na udržení remízy. Bod z Jablonce by měl v úvodu sezony určitě velkou cenu.

83
    Lukešův centr odvrátil na hranici vápna David Lafata. U balonu zůstávají hosté.

82
    Po faulu na Krauta budou budou hosté kopat přímý kop.

81
    Domácí střídají. Odešel Karel Poták a nastupuje Anes Haurdič.

80
    Domácí hráči se stále nemohou dostat na dostřel Bučkovy brány. Hosté v pohodě drží bezbrankovou remízu.

78
    Domácí se díky vlastní nepřesnosti nedostali přes půlící čáru a balon mají hráči Baníku.

77
    Hosté střídají. Odešel Kukec a nastupuje Droppa.

76
    Lukeš zkoušel vystřelit z velké dálky, jeho pokus byl zblokovaný. Následně byl ale faulovaný Zawada a domácí budou dále u balonu.